Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Konto firmowe z premią 500 zł w Banku Millennium

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Konto firmowe z premią 500 zł w Banku Millennium
Źródło: strona Banku Millennium
Bank Millennium - Konto Mój Biznes - 500 zł

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (500 zł) wiąże się także z podpisaniem umowy z firmą PayTel, obsługującą terminale płatnicze. Nagroda dzieli się na dwie części:

  • 200 zł od Millennium za otwarcie Konta Mój Biznes i spełnienie warunków takich jak przelew do ZUS i zapewnienie wpływów na konto,
  • 300 zł za podpisanie umowy o terminal z PayTel i Millennium (umowa trójstronna) oraz wpływy z tytułu rozliczenia transakcji za pomocą terminala na min. 1000 zł.

Promocja „500 zł na dobry początek" trwa do 29 października 2020 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 1000 kont objętych ofertą specjalną.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja skierowana jest do przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Do promocji możesz przystąpić pod warunkiem, że w okresie 12 miesięcy od podpisania umowy nie współpracowałeś z Bankiem Millennium (także ze spółką należącą do Grupy Banku Millennium) jako przedsiębiorca.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które kiedyś otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student w jednej z akcji promocyjnych (zarówno organizowanej przez bank, jak i inne podmioty) i rozwiązały lub wypowiedziały umowę o wskazane rachunki osobiste.

Jak zyskać 500 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na dwie części: pierwszą, 200-złotową, otrzymasz za aktywność na Koncie Mój Biznes, drugą, 300-złotową, za korzystanie z terminala płatniczego.

Krok 1
Krok 1

Najdalej do 29 października 2020 r. otwórz Konto Mój Biznes przez Millenet lub aplikację mobilną.

Jeśli nie masz dostępu do obu tych kanałów, możesz wypełnić zgłoszenie na stronie banku, a następnie maksymalnie do 6 listopada 2020 r. podpisać umowę o konto w dowolnym oddziale.

Krok 2
Krok 2

W listopadzie i grudniu 2020 r. oraz w styczniu 2021 r. musisz:

  • wykonać jednorazowy przelew do ZUS na min. 250 zł oraz
  • zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł na nowo otwarte konto.

Za realizację powyższych aktywności otrzymasz 200 zł premii. Jeśli jednak w którymś miesiącu nie wywiążesz się z warunków, to – niestety – stracisz prawo do całej nagrody.

Krok 3
Krok 3

Do 31 stycznia 2021 r. zawrzyj w placówce Banku Millennium trójstronną umowę najmu terminala płatniczego z bankiem i firmą PayTel.

Krok 4
Krok 4

Również do 31 stycznia 2021 r. zapewnij na Twoje nowe konto wpływ min. 1000 zł z terminala z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 300 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Należne Ci premie w wysokości 200 zł i 300 zł otrzymasz do 26 lutego 2021 r.

Wartość otrzymanej premii stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Zwróć uwagę na kilka szczegółów

Otwierając Konto Mój Biznes, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty nagrody, czyli do 26 lutego 2021 r.

Do wpływów spełniających warunki w promocji nie zostaną zaliczone przelewy z Twoich rachunków – zarówno osobistych, jak i firmowych – prowadzonych przez Bank Millennium / Millennium Dom Maklerski / Millennium TFI.

Pamiętaj też, że nie możesz zamknąć Konta Mój Biznes przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, Twoja premia przepadnie.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł. Zwróć uwagę, że są to jednocześnie warunki, jakie musisz spełnić w promocji, tyle tylko, że uczestnicząc w opisywanej akcji, ciąży na Tobie obowiązek zrealizowania obu tych działań..

Inne propozycje

Rozważając założenie rachunku firmowego w Banku Millennium, powinieneś wiedzieć nie tylko o promocji tego konta, ale i innych akcjach specjalnych, które mogą Ci przynieść dodatkowe benefity:

500 zł na „dzień dobry” na rachunku firmowym + promocje na koncie osobistym

Nie da się ukryć, że 500 zł stanowi całkiem konkretny zastrzyk finansowy, zwłaszcza dla małych firm, które dopiero startują na rynku i muszą się liczyć z wieloma wydatkami. Udział w akcji jest korzystny zwłaszcza dla sprzedawców detalicznych, którzy planują instalację terminala, jednak pozostali przedsiębiorcy też nie mogą narzekać. Za spełnienie w sumie prostych warunków (przelewy do ZUS i wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł) bank nagrodzi ich premią w wysokości 200 zł.

Jeśli chcesz, możesz otrzymać od Banku Millennium dużo więcej niż bonus w promocji konta firmowego. Korzystając z oferty dla klientów indywidualnych, możesz znacząco powiększyć swoją pulę nagród. Wybór - jak zawsze - należy do Ciebie.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "500 zł na dobry początek"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium