Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 500 zł premii dla polecającego w programie poleceń Credit Agricole

Nawet 500 zł premii dla polecającego w programie poleceń Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Obecna odsłona programu poleceń w Credit Agricole potrwa do 31 grudnia 2021 r. Masz więc dużo czasu, by zdobyć w niej maksymalną pulę.

Od osób poleconych Credit Agricole wymaga, by po 31 marca 2020 nie posiadały w nim konta osobistego.

Nawet 500 zł dla polecającego

W tej edycji programu poleceń Credit Agricole przyznaje po 100 zł za każdą osobę, którą przekonasz do otwarcia "dorosłego" Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie MOVE! lub Konta dla Ciebie VIP. Możesz w ten sposób zgarnąć premię maksymalnie za 5 osób poleconych, a zatem Twój zysk jako osoby polecającej może wynieść aż 500 zł.

Ile zyska osoba polecona? Niestety – bank nie przewidział dla niej premii, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby po otwarciu rachunku z polecenia, polecać konto innym osobom. Jeśli np. mąż założy konto, a następnie poleci je skutecznie żonie i pełnoletniej córce, to otrzyma łącznie 200 zł.

Warunki dla osoby poleconej

Co powinna zrobić osoba polecona, by pomóc znajomemu w zyskaniu premii?

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. złóż wniosek o otwarcie rachunku osobistego w placówce, telefonicznie lub w aplikacji CA24 Otwórz Konto. We wniosku podaj kod otrzymany od osoby polecającej.

Krok 2
Krok 2

Do końca kolejnego miesiąca po dniu otwarcia konta zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 300 zł.

Informacja
Informacja

Utrzymaj aktywne konto do dnia wypłaty premii dla polecającego.

Warunki dla osoby polecającej

Jeśli chcesz polecić znajomemu otwarcie konta i otrzymać za to 100 zł, masz przed sobą kilka rzeczy do wykonania:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. zgłoś się do programu. Możesz to zrobić w placówce Credit Agricole lub za pośrednictwem infolinii.

Pamiętaj, by wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie telefonicznie i drogą elektroniczną informacji związanych z uczestnictwem w programie poleceń oraz informacji handlowych.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 grudnia 2021 r. przekaż innej osobie kod polecenia otrzymany w wiadomości SMS-owej oraz mailowej.

Informacja
Informacja

Trzymaj kciuki, by osoba polecona złożyła wniosek o konto i podpisała z bankiem umowę, podając otrzymany od Ciebie kod polecenia oraz spełniła warunki aktywności.

Nagroda
Nagroda

Premię 100 zł za każde skuteczne polecenie (maksymalnie 500 zł) otrzymasz do 30. dnia miesiąca następującego po tym, w którym polecony spełnił warunki programu poleceń.

Cztery istotne uwagi

Jeśli chodzi o definicję wpływu, to bank definiuje go jako

sumę wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika

Niestety wynika z tego, że przelewy z Twoich rachunków w innych bankach będą wykluczone i trzeba będzie w inny sposób zapewnić wymagany wpływ (może pomoc kogoś z rodziny?).

Jeżeli zawarłeś umowę o otwarcie konta tego samego dnia, w którym przystąpiłeś do programu, to polecenia możesz dokonać najwcześniej kolejnego dnia.

Występując w roli polecającego, musisz mieć wyrażone zgody na:

  • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
  • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

oraz podać swój aktualny numer telefonu komórkowego i e-mail, by bank mógł się z Tobą kontaktować w celu przekazywania informacji handlowych. Nie możesz odwołać wspomnianych zgód do chwili otrzymania nagrody.

Być może spełniłeś te warunki na etapie zakładania rachunku w Credit Agricole i masz zaznaczone wszelkie wymagane zgody. Możesz to sprawdzić w bankowości internetowej. Wejdź w Ustawienia --> Twoje dane --> Twoje zgody. Inna opcja to kontakt z infolinią lub doradcą w placówce banku.

Przed otrzymaniem bonusów nie wycofuj udzielonych zgód oraz nie składaj wypowiedzenia umowy konta lub umowy bankowości elektronicznej CA24.

Nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem. Premia, która wpłynie na Twoje konto, jest w całości do Twojej dyspozycji, możesz się nią cieszyć bez ograniczeń.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Konto dla Ciebie to podstawowy rachunek osobisty w Credit Agricole. Z taryfy opłat i prowizji jasno wynika, że przy spełnieniu prostych warunków posiadanie Konta dla Ciebie jest właściwie darmowe. Zapewniając w danym miesiącu wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz dokonując przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem, zyskujesz zwolnienie z podstawowych opłat: za prowadzenie rachunku, obsługę karty, wypłatę gotówki z krajowych bankomatów.

Wysoka premia, stare warunki

To, że Credit Agricole kontynuuje swój program poleceń, jest dobrą wiadomością. W tej edycji polecający może zyskać aż 100 zł za skuteczną rekomendację konta, co przekłada się na maksymalną premię aż 500 zł. Niestety ponownie bank nie przewidział premii dla nowego klienta, a do programu nie można przystąpić online, co oceniamy negatywnie. Zdajemy sobie sprawę, że w tej sytuacji może być trudno przekonać znajomego lub kogoś z rodziny do założenia Konta dla Ciebie, może więc warto rozważyć podzielenie się premią z poleconym?

Sam rachunek wygląda zachęcająco. Choć standardowe opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty i wypłatę gotówki z bankomatów są dość wysokie, to w praktyce ich uniknięcie nie powinno stanowić problemu. Warto też zwrócić uwagę na kartę wielowalutową, dzięki której możesz płacić w obcych walutach bez prowizji za przewalutowanie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin ramowy programu poleceń
  2. Warunki II edycji Programu Poleceń "Do 500 zł dla Ciebie w Programie Poleceń"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.