Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Mega bonus! Nawet 500 zł premii moneyback na koncie osobistym w Credit Agricole

Mega bonus! Nawet 500 zł premii moneyback na koncie osobistym w Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Credit Agricole chętnie organizuje akcje promocyjne, w których uczestnik ma możliwość wyboru, jakie aktywności wypełni, by otrzymać premię. Tym razem wymagane działania są jasno określone, ale możesz za to zdecydować, jak długo będziesz je realizował, a co za tym idzie, jak wysoką premię zgarniesz.

Promocja "Do 500 zł dla Ciebie" potrwa do 31 lipca 2021 r.

Nawet 500 zł premii

Nagrodą w promocji jest 3% moneyback od transakcji kartą wydaną do rachunku, Blikiem, telefonem (dopuszczalne jest Google Pay jak i Apple Pay) lub zegarkiem (nie ma znaczenia, czy zrobisz to z Fitbit Pay czy Garmin Pay).

Wysokość premii uzależniona jest od zadeklarowanego przez Ciebie okresu aktywności:

  • 6 miesięcy – w każdym z nich musisz wykonać min. 3 płatności, maksymalna kwota zwrotu to 8,35 zł/miesiąc (musisz więc wydać ok. 280 zł), czyli 50 zł po 6 miesiącach;
  • 12 miesięcy – minimalna liczba płatności w każdym z nich wynosi 5, a maksymalny moneyback to 12,50 zł/miesiąc (wydatki rzędu 417 zł), czyli 150 zł po roku;
  • 18 miesięcy – Twoje zadanie to wykonanie w każdym z nich min. 10 transakcji, maksymalny zwrot to 25 zł/miesiąc (oznacza to wydanie ok. 834 zł), czyli 450 zł po 18 miesiącach.

A gdzie 50 zł brakujące do kwot, o których wspomnieliśmy na wstępie? Otóż, otrzymasz je za otwarcie Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP i zapewnienie na rachunek wpływów. Nie ma znaczenia, czy założysz ROR jako indywidualny czy wspólny.

Karencja, czyli dla kogo jest ta promocja

Jak to w promocjach bywa, także i w tej akcji są określone warunki uczestnictwa. O premię mogą starać się osoby, które po 31 marca 2018 r. nie posiadały w Credit Agricole rachunku.

Załóż konto, spełnij warunki i zgarnij premię

Lubimy promocje o przejrzystych, prostych zasadach. Jak sam zobaczysz, od premii dzieli Cię naprawdę niewiele:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2021 r. złóż wniosek o otwarcie Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP na stronie internetowej.

Musisz przy tym:

  • wybrać elektroniczną wersję wyciągów z konta (bank będzie je przesyłał na Twój adres e-mail lub będą one dostępne w bankowości elektronicznej);
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych.
Krok 2
Krok 2

Aktywuj dostęp do bankowości internetowej CA24 eBank lub aplikacji mobilnej CA24 mobile.

Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ na rachunek w wysokości min. 300 zł.

Nagroda
Nagroda

Premię "podstawową" – 50 zł – otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym zapewnisz wpływ.

Krok 4
Krok 4

Płać aktywnie otrzymaną kartą, Blikiem, zegarkiem lub telefonem. Zwróć uwagę na minimalną liczbę transakcji wymaganą w zależności od wybranego przez siebie okresu aktywności:

  • 6 miesięcy aktywności – min. 3 płatności/miesiąc;
  • 12 miesięcy aktywności – przynajmniej 5 transakcji/miesiąc;
  • 18 miesięcy aktywności – min. 10 płatności/miesiąc.

3% wydanych kwot, ale nie więcej, niż podaliśmy na wstępie, będzie wracało na Twój rachunek.

Nagroda
Nagroda

Premię za każdy okres otrzymasz do końca kolejnego miesiąca.

Sytuacje, gdy terminy wykonania kolejnych działań nie są określone konkretnymi datami, zawsze mogą budzić wątpliwości, więc przedstawmy je na przykładzie. Załóżmy, że otworzyłeś rachunek w marcu. Wówczas na zapewnienie wpływu 300 zł masz czas do końca kwietnia, a nagrodę otrzymasz w maju.

Trzymając się powyższego przykładu – jeśli wybierzesz 6-miesięczny okres aktywności, to transakcje musisz wykonywać od kwietnia do września.

Kilka istotnych informacji

Promocja nie łączy się z innymi akcjami dotyczącymi otwarcia rachunku czy przeniesienia konta, a także z programem poleceń. Nie ma jednak przeszkód, byś jako klient Credit Agricole występował w roli polecającego i zgarniał bonusy za skuteczne rekomendacje.

Nie ma znaczenia, czy rachunek otworzysz jako indywidualny czy wspólny.

Jeśli w którymś z miesięcy nie wykonasz minimalnej wymaganej liczby transakcji, to nie dostaniesz premii, ale nie pozbawi Cię to prawa do ubiegania się o nią w kolejnym okresie.

Premii nie otrzymasz, jeśli Twoje konto będzie w okresie wypowiedzenia.

Uwaga na transakcje

Bank nie będzie uwzględniał w promocji transakcji w punktach o określonych kodach MCC wymienionych w regulaminie (np. związanych z grami hazardowymi czy internetowymi przekazami pieniężnymi).

Niedozwolone są także przelewy na telefon Blikiem, wypłaty z bankomatów, przelewy lub doładowania portfeli cyfrowych z użyciem systemów płatności internetowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal.

Wpływ na konto

Wymagany wpływ 300 zł może być sumą wpłat gotówkowych oraz przelewów. Przy ocenie spełnienia tego warunku bank nie weźmie pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to przelewów z innych kont w Credit Agricole, a także w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

Rachunki w Credit Agricole – co warto wiedzieć?

Myśląc o przystąpieniu do tej promocji, musisz zdecydować nie tylko, jak długo chcesz aktywnie korzystać z rachunku, ale przede wszystkim, który z promowanych rachunków założysz.

Konto dla Ciebie

Najważniejsze cechy Konta dla Ciebie? 0 zł za prowadzenie konta, kartę wielowalutową i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Brzmi ciekawie, ale trzeba spełnić pewne warunki.

Konto dla Ciebie VIP

To rachunek dla osób bardziej wymagających, z którym wiąże się nieco więcej przywilejów, ale i obowiązków.

Rachunek Oszczędzam z 1,5% na start

Założenie konta osobistego w Credit Agricole to przepustka do otwarcia Rachunku Oszczędzam, na którym Twoje oszczędności będą oprocentowane aż na 1,5%

Im więcej płacisz, tym więcej zyskujesz

Lubimy akcje, w których uczestnik ma realny wpływ na wysokość zdobytej premii. Ty zapewne też i docenisz fakt, że bank pozwala Ci wybrać, jak długo będziesz realizował warunki aktywności.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać najdłuższy okres i zapewnić sobie prawo aż do 25 zł moneybacku co miesiąc. Nic nie ryzykujesz, bo zawsze otrzymasz tylko 3% wydatków, a jeśli nawet nie wykonasz w danym miesiącu wymaganej liczby transakcji, to po prostu za ten okres nie otrzymasz premii i będziesz mógł o nią walczyć w kolejnym miesiącu.

Rozważ dobrze tę propozycję. Co prawda zdobycie maksymalnego bonusu potrwa 1,5 roku, ale przecież gra toczy się o 500 zł, a nie o stówę czy dwie 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 500 zł dla Ciebie"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.