50 zł za 5 płatności internetowych w Kantorze Walutowym Alior Banku i 200 zł premii dodatkowej

Promocja zakończyła się dnia 30 listopada 2017 r.

50 zł za 5 płatności internetowych w Kantorze Walutowym Alior Banku i 200 zł premii dodatkowej Źródło obrazka: strona promocji

Nieuchronnie zbliża się okres świąteczny. W ciągu najbliższych tygodni coraz większa będzie nasza aktywność zakupowa - także w sieci. Dla osób kupujących za granicą przez Internet Alior Bank przygotował promocję, w której można zyskać nawet 250 zł. Premię w wysokości 50 zł otrzymamy za wykonanie kilku transakcji w Kantorze Walutowym. Dodatkowe 200 zł przypadnie najbardziej aktywnym klientom banku.

1000 nagród po 50 zł

Promocja jest skierowana do posiadaczy rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku. Pierwsze 1000 osób, które w okresie promocji wykonają 5 transakcji internetowych wydaną do niego kartą, otrzyma premię w wysokości 50 zł. Dodatkowo na 50 uczestników, którzy na koniec trwania promocji wykonają największą liczbę wspomnianych transakcji, czeka premia dodatkowa 200 zł. W sumie w promocji organizowanej przez Alior Bank możesz więc zyskać aż 250 zł!

Akcja „Cyberzakupy z Kartą Kantoru Walutowego Alior Banku” trwa do 30 listopada 2017 roku, przy czym – jak wspomnieliśmy powyżej – pula premii jest ograniczona.

Wymień walutę i płać w sieci

Masz ochotę na zgarnięcie 250 zł premii? Oto krótka instrukcja, jak możesz ją trzymać.

 1. Zgłoś się do udziału na , podając adres e-mail przypisany do konta w Kantorze Walutowym. Przy rejestracji musisz udzielić zgody na przetwarzanie przez bank Twoich danych w celach związanych z promocją oraz zaakceptować jej regulamin.
 2. Dokonaj za pośrednictwem Kantoru Walutowego jednorazowej wymiany waluty na kwotę co najmniej 100 USD/EUR/GBP.
 3. Do 30 listopada 2017 r. wykonaj przynajmniej 5 transakcji internetowych przy pomocy karty Mastercard wydanej do konta w Kantorze Alior Banku. Pamiętaj, że przy określaniu prawa do premii bank uwzględnia jedynie transakcje o wartości co najmniej 10 USD/EUR/GBP.

Pierwsze 1000 osób, które spełni powyższe warunki, otrzyma premię w wysokości 50 zł. Dodatkowo, swoją łączną zdobycz możesz powiększyć aż pięciokrotnie! W jaki sposób? 50 osób, które w okresie trwania promocji dokona największej liczby uwzględnianych transakcji, otrzyma premię dodatkową 200 zł.

Wyższa kwota transakcji zwiększa Twoje szanse

Jeśli na koniec okresu trwania akcji okaże się, że do odebrania premii zakwalifikowanych jest więcej uczestników, niż przewiduje regulamin, to o kolejności na liście zwycięzców decyduje łączna wartość dokonanych transakcji – im jest ona wyższa, tym większe masz szansę na zgarnięcie premii. Przy określaniu wartości transakcji bank weźmie pod uwagę kurs NBP obowiązujący ostatniego dnia trwania promocji.

Informację o wygranej otrzymasz w formie komunikatu w Twoim Kantorze Walutowym nie później niż 30 dni od daty zakończenia promocji. Ten sam termin obowiązuje również w przypadku wypłaty premii, która wpłynie na Twój rachunek bieżący Kantoru Walutowego prowadzony w złotych.

Obie premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Liczba posiadanych kart nie ma znaczenia

Co w sytuacji, gdy uczestnik posiada więcej niż jedną kartę do Kantoru Walutowego? W każdym wypadku, niezależnie od liczby kart, w promocji możesz wziąć udział tylko raz. Ponownego zgłoszenia do akcji możesz dokonać jedynie w przypadku, gdy zmienił się adres e-mail przypisany do Twojego Kantoru Walutowego. W promocji możesz otrzymać tylko jedną premię 50 zł i tylko jedną premię dodatkową.

Przypominamy, że aby transakcja spełniała warunki promocji, jej wartość musi wynieść co najmniej 10 USD/EUR/GBP. Do tego musi ona zostać rozliczona w okresie trwania akcji. Bank nie uwzględni transakcji anulowanych.

Mamy również do czynienia ze standardowym ograniczeniem dotyczącym kodów MCC. Bank nie będzie brał pod uwagę płatności w punktach posiadających oznaczenie MCC:

 • 7995, określające kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określające profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określające m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określające instytucje finansowe,
 • 6211, określające brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określające przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określające internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określające narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Regulamin (do pobrania) znajduje się tutaj.

Kantor Walutowy w Alior Banku

Czym właściwie jest Kantor Walutowy? To usługa, dzięki której bezpiecznie i – przede wszystkim – korzystnie dokonasz wymiany walut obcych przez Internet.

Bank udostępnia klientowi kilka rachunków prowadzonych w wybranych walutach. Oferta wyróżnia się na tle konkurencji atrakcyjnym, niskim spreadem dla 4 głównych walut (EUR, USD, GBP i CHF). Do rachunków w euro, funtach i dolarach bank proponuje wydanie karty debetowej. Jest ono bezpłatne pod warunkiem dokonania przy pomocy karty przynajmniej jednej transakcji w ciągu 6 miesięcy. Za samo korzystanie z karty bank nie pobiera żadnych opłat. Podobnie nie poniesiemy dodatkowych kosztów za przewalutowania (np. z waluty obcej na dolary).

Co więcej, jako klient Alior Banku jesteś upoważniony do udziału w konkursie „TAPnij KASĘ”, w którym do zgarnięcia jest 50, a nawet 1000 zł dzięki płatnościom Android Pay.

Wniosek o otwarcie konta w Kantorze Walutowym złożysz .

50 zł premii na wyciągnięcie ręki

Oferta specjalna Alior Banku powinna przypaść do gustu tym posiadaczom konta w Kantorze Walutowym, którzy często dokonują zakupów przez Internet. Aby wziąć udział w promocji, należy dokonać jednorazowej wymiany waluty, co nie powinno stanowić problemu dla aktywnych użytkowników.

Schody zaczynają się, gdy trzeba dokonać w dość krótkim czasie aż 5 transakcji. Z drugiej strony, okres przedświąteczny sprzyja zakupom jak żaden inny - tym samym zgarnięcie 50 zł premii nie musi się wcale okazać szczególnie trudne.

Trzeba przyznać, że największe szanse na premię dodatkową 200 zł mają osoby posiadające więcej środków do wydania. W sytuacji, gdy o przyznaniu premii decyduje łączna wartość transakcji, minimalizm nie jest wskazany, co nieuchronnie wiąże się z większymi wydatkami.

Z ostatniej chwili

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.