Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł za każde polecenie rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku

50 zł za każde polecenie rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku
Źródło: strona promocji
Alior Bank - Kantor Walutowy

Każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i konto w Kantorze Walutowym Alior Banku może wziąć udział w „Programie rekomendacyjnym” i polecać jego ofertę. W najnowszej odsłonie programu Alior Bank obniżył oczekiwania wobec osoby poleconej (wymaga, by zrealizowane przez nią transakcje opiewały na 500 zł, a nie na 2000 zł jak wcześniej), więc zdobycie premii jest jeszcze łatwiejsze niż poprzednio.

Do tego, by zdobyć 50 zł, wystarczy przekazać osobie poleconej swój osobisty kod promocyjny i dopilnować, by wywiązała się ona z obowiązków nałożonych na nią przez regulamin.

Jeśli chcesz założyć rachunek w Kantorze, możesz użyć naszego kodu: W88CDIA8D8JL

"Program rekomendacyjny" nie ma określonych ram czasowych i obowiązuje do odwołania.

50 zł za polecenie

Jako polecający możesz otrzymać 50 zł za każdą skuteczną rekomendację. Osoba polecona musi być pełnoletnia i – uwaga – nigdy dotąd nie posiadać konta w Kantorze Walutowym Alior Banku. Znalezienie jej to dopiero pierwszy krok na Twojej drodze po 50 zł premii. Oto kolejne:

Krok 1
Krok 1

Sięgnij po swój indywidualny kod promocyjny. Znajdziesz go po zalogowaniu się do swojego konta w Kantorze Walutowym Alior Banku w zakładce Benefity. To właśnie ten unikalny 12-znakowy kod musisz podać osobie, którą „wciągniesz” do udziału w „Programie rekomendacyjnym”.

Krok 2
Krok 2

Osoba polecona musi zawrzeć umowę o konto w Kantorze Walutowym Alior Banku w ciągu 30 dni od dnia złożenia internetowego wniosku o jego otwarcie. Może to zrobić na tej stronie, wpisując w pole "Kod promocyjny" otrzymany od Ciebie kod.

Krok 3
Krok 3

Dopilnuj, by polecony w ciągu 6 miesięcy od dnia otwarcia konta w Kantorze Walutowym dokonał w nim transakcji wymiany na kwotę min. 500 zł. Gdyby były to operacje, w których złotówki nie byłyby sprzedawane ani kupowane, to kwota transakcji zostanie przeliczona na PLN wg średniego kursu podanego w Tabeli kursów średnich walut obcych opublikowanej przez NBP w dniu zawarcia transakcji.

Krok 4
Krok 4

Bank będzie weryfikował spełnienie powyższych warunków przez osobę poleconą w cyklach miesięcznych. Po wywiązaniu się przez nią z obowiązków „Programu rekomendacyjnego”, na Twoje konto w Kantorze Walutowym Alior Banku do 25. dnia miesiąca następującego po tym, w którym osoba polecona spełniła warunki Programu, wpłynie premia w wysokości 50 zł.

Ważna informacja

Posiadanie innych produktów w Alior Banku nie wyklucza z wystąpienia w roli osoby poleconej. To nawet korzystniejsza sytuacja, bo wówczas wystarczy wypełnienie przez osobę poleconą Uproszczonego Wniosku Internetowego o konto w Kantorze Walutowym Alior Banku.

Tyle tylko, że w chwili aktywowania rachunku w kantorze umowa o inny produkt Alior Banku nie może być „starsza” niż 7 dni. Inaczej mówiąc, zawarcie umowy o inny produkt Alior Banku nie mogło nastąpić więcej niż 7 dni przed aktywowaniem Kantoru Walutowego.

Nie musisz martwić się rozliczeniem należnego podatku dochodowego, gdyż nagroda nie podlega opodatkowaniu (w promocji) lub formalnościami z fiskusem zajmie się Alior Bank (w przypadku premii za Program Rekomendacyjny).

Kantor Walutowy Alior Banku

Korzystanie z Kantoru Walutowego Alior Banku jest bezpłatne. Jako jego klient zyskujesz atrakcyjne kursy walut i konkurencyjne opłaty za przelewy europejskie i zagraniczne. Z racji tego, że kantor jest częścią banku, to zgromadzone na jego kontach środki (do 100 000 euro) są chronione gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Z konta w Kantorze Walutowym można realizować przelewy walutowe w trybie pilnym (powinny dotrzeć do odbiorcy następnego dnia roboczego) i ekspresowym (pieniądze powinny znaleźć się u odbiorcy tego samego dnia).

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Kantoru Walutowego Alior Banku.

Mile widziana premia

Poprzednia granica (2000 zł) wymiany walut, stanowiąca warunek skutecznego polecenia, nie była wcale wygórowana. Skoro jednak Alior Bank uznał, że warto ją obniżyć jedynie do 500 zł, to nic, tylko się cieszyć. Tym bardziej, że obecnie w ofercie Kantoru Walutowego Alior Banku są już 23 waluty. W efekcie zainteresowanych korzystaniem z jego usług może być znacznie więcej.

W regulaminie „Programu rekomendacyjnego” zapisano, że w trakcie jego trwania mogą się pojawić dodatkowe premie motywacyjne. Warto więc śledzić witrynę Kantoru Walutowego Alior Banku oraz swoją pocztę elektroniczną. Może bank przekaże informacje o dodatkowych bonusach.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Programu Rekomendacyjnego Kantoru Walutowego Alior Banku

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.