Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Darmowy plan Premium przez 3 miesiące dla nowych klientów Revoluta.

50 zł premii od Revoluta + Revolut Premium przez 3 miesiące za darmo

50 zł premii od Revoluta + Revolut Premium przez 3 miesiące za darmo
Źródło: najlepszekonto.pl

Revolut w samej tylko Polsce już dawno osiągnął pułap miliona użytkowników, a mimo to nie powiedział wcale ostatniego słowa. Aktualna promocja, która potrwa do 31 marca 2022 r., jest tego najlepszym dowodem.

50 zł na start i darmowy okres próbny

Kolejnych nowych użytkowników ma skusić premia 50 zł. To jednak nie wszystko, gdyż uczestnicy promocji będą mogli korzystać z płatnego planu Premium (29,99 zł / mies.) przez 3 miesiące bez żadnych opłat.

Z oferty mogą skorzystać nowi użytkownicy, którzy posiadają polski adres zamieszkania, a proces otwierania konta w Revolut rozpoczną od kliknięcia promocyjnego linka (konta otwarte w inny sposób nie wezmą udziału w promocji).

Łatwa premia

Co należy zrobić, by zgarnąć bonus?

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2022 r. otwórz konto w Revolut, zaczynając od podania numeru telefonu na stronie promocji.

Pamiętaj, że pobranie aplikacji bezpośrednio ze sklepu z aplikacjami pozbawi Cię prawa do premii.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 marca 2022 r. przejdź przez cały proces otwarcia konta w Revolut, włącznie z weryfikacją tożsamości przy użyciu zdjęcia dokumentu tożsamości i selfie.

Krok 3
Krok 3

Jeśli interesuje Cię opcja 3-miesięcznego, bezpłatnego korzystania z Revolut Premium, musisz aktywować w aplikacji subskrypcję wyższego planu w ciągu 72 godzin od otwarcia konta.

Krok 4
Krok 4

Aby otrzymać premię 50 zł, do 31 marca 2022 r. wykonaj przy użyciu fizycznej lub wirtualnej karty Revolut przynajmniej jedną płatność na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

50 zł zostanie przekazane na Twoje konto w ciągu 3 dni po zaksięgowaniu pierwszej płatności.

Kilka informacji uzupełniających

Miejsce, w którym należy podać swój numer telefonu (Krok 1.), wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć

Co po upływie okresu próbnego?

Po upływie 3-miesięcznego okresu próbnego możesz przejść na plan darmowy, ale niestety nie bez konsekwencji:

Jeśli opłacasz subskrypcję w miesięcznych ratach, nie zwrócimy Ci pieniędzy. Co więcej, musisz opłacić subskrypcję za miesiąc, w którym poinformujesz nas o chęci anulowania lub zmiany wersji planu na niższą. Naliczymy również opłatę za przedwczesną rezygnację z planu równą dwukrotności miesięcznej opłaty za subskrypcję. Jeśli opłacasz subskrypcję raz na rok, nie zwrócimy Ci pieniędzy za cały rok subskrypcji, ale nie pobierzemy też opłaty za przedwczesną rezygnację z planu.

Pamiętaj też, że jeśli zamówiłeś fizyczną kartę w trakcie okresu próbnego i zrezygnujesz Revolut Premium przed upływem darmowych 3 miesięcy, będziesz musiał ponieść koszt jej wysyłki obowiązujący w przypadku standardowego planu. Z tego względu Revolut sam doradza wstrzymanie się z decyzją o zamówieniu plastikowej karty aż do momentu, w którym zdecydujesz się, z jakiego planu będziesz na dłuższą metę korzystać.

Szczegółowe informacje dotyczące rezygnacji z płatnego planu znajdziesz w Regulaminie płatnych planów oraz w Centrum Pomocy.

Czym jest Revolut?

O Revolucie słyszał chyba każdy, kto choć trochę interesuje się „alternatywną” bankowością, ale i tak zaprezentujmy w skrócie jego możliwości.

Revolut – początkowo fintech, a obecnie bank, w którym środki są objęte gwarancją depozytów – w ciągu ostatnich kilku lat zyskał ogromną popularność. Głównym jej powodem są bardzo korzystne warunki transakcji zagranicznych. Z kartą wielowalutową od Revoluta można płacić w niemal wszystkich walutach świata po kursie międzybankowym i bez dodatkowych kosztów przewalutowania. Revolut oferuje więc podróżnikom znacznie niższe koszty niż tradycyjne banki, które wciąż są niestety mocno przywiązane do wysokich spreadów i pobieranych prowizji.

Do tego dochodzi możliwość darmowej wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie oraz wymiany walut w ramach określonych limitów. Ofertę fintechu uzupełniają liczne usługi dodatkowe, takie jak automatyczne oszczędzanie, ubezpieczenia, płatności mobilne i inne.

Zajrzyj do naszego tekstu nt. Revoluta, by przekonać się m.in. o tym, jakie korzyści czekają na posiadaczy planu Premium.

50 zł? Warto przetestować!

Bonus w wysokości 50 zł robi całkiem niezłe wrażenie i z pewnością jest dobrym powodem, by przetestować Revoluta – także w planie Premium przez 3 miesiące za darmo. Poza tym może się to opłacić w dłuższej perspektywie – podobnie jak miliony innych osób zaoszczędzisz na kosztach transakcji zagranicznych i to nie tylko przy okazji wyjazdów, ale również płacąc w obcej walucie przez Internet 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji