Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł dla dzieci za kartę przedpłaconą lub dla nastolatków (13-17 lat) z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim + 20 monet Allegro

50 zł dla dzieci za kartę przedpłaconą lub dla nastolatków (13-17 lat) z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim + 20 monet Allegro
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje "50 zł na start" (z nagrodą dla nastolatków w wieku 13-17 lat) oraz "50 zł na kartę" (z bonusem dla młodszych dzieci) mają zachęcić rodziców-klientów ING Banku Śląskiego do tego, by wybrali któryś z tych produktów dla swojej pociechy. Jak wiadomo, korzyści z wdrażania najmłodszych w świat finansów są nie do przecenienia. Dotyczą one zarówno małoletnich, jak i rodziców, o czym możesz się przekonać, czytając nasz tekst "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku".

Dodatkową zachętą jest premia 50 zł, którą bank wypłaci dziecku na konto lub kartę.

Aby założyć dziecku konto, sam musisz być klientem ING

Uczestnikami akcji, która trwa do 30 września 2021 r., mogą być wyłącznie pełnoletni klienci banku, a konkretnie posiadacze lub współposiadacze przynajmniej jednego z następujących rachunków: Konta z Lwem Mobi, Konta z Lwem Direct, Konta z Lwem Komfort, Konta z Lwem Klasycznego lub Konta z Lwem Active. Wymagany jest przy tym dostęp do serwisu bankowości elektronicznej Moje ING.

Jeśli nie jesteś klientem ING, nic straconego – wystarczy, że zanim sięgniesz po produkt dla swojej pociechy, sam założysz Konto z Lwem Mobi (tylko w przypadku promocji dla dzieci poniżej 13 r.ż.), Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort lub Konto z Lwem Active w tym banku. Warto byś wiedział, że często są one objęte interesującymi promocjami.

Tak naprawdę – o czym zaraz się przekonasz – regulamin dopuszcza, byś otworzył swoje dorosłe konto nawet po tym, jak założysz je dziecku. Mimo wszystko radzimy nie zwlekać z niezbędnymi działaniami, by jakieś nieprzewidziane okoliczności nie uniemożliwiły wywiązania się z tego warunku.

Jeszcze jedno: aby bank wypłacił premię dla Twojej pociechy, nie może być ona posiadaczem Konta Mobi/karty przedpłaconej w dniu Twojego przystąpienia do promocji.

Prosta droga do premii

Na początek dopełnij formalności, potem wykonaj niezbędny przelew i ciesz się z premii 50 zł dla swojej pociechy:

Krok 1
Krok 1

Jeśli nie współpracujesz jeszcze z ING, to do 30 września 2021 r. załóż dla siebie konto osobiste na stronie promocji, by zgarnąć 160 zł premii.

Będąc już klientem tego banku, przejdź prosto do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Przed przystąpieniem do promocji "50 zł na kartę" lub "50 zł na start" upewnij się, że wyraziłeś w banku zgodę na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym profilowanych informacji handlowych). Możesz to sprawdzić w zakładce Moje dane w bankowości internetowej, na infolinii lub w oddziale.

Krok 3
Krok 3

Do 30 września 2021 r. w serwisie Moje ING

  • zamów dziecku, które nie ukończyło 13 lat, kartę przedpłaconą LUB
  • otwórz Konto Mobi dla młodych nastolatkowi w wieku 13-18 lat.

Równocześnie przystąp do promocji i zaakceptuj jej regulamin.

Przy składaniu internetowego wniosku potrzebny Ci będzie skan lub zdjęcie aktu urodzenia dziecka. Umowę "podpiszesz" przy pomocy kodu autoryzacyjnego otrzymanego w wiadomości SMS.

Krok 4
Krok 4

Jeśli na tym etapie nie posiadasz jeszcze rachunku osobistego w ING Banku Śląskim, do 20 października 2021 r. załóż Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Mobi (tylko w przypadku, gdy Twoje dziecko nie skończyło 13. r.ż.).

Krok 5
Krok 5

Do 30 października 2021 r. wykonaj przelew ze swojego rachunku na konto/kartę swojej pociechy w kwocie min. 50 zł. W promocji dla nastolatków uznany zostanie również przelew na telefon Blik.

Nagroda
Nagroda

Premia 50 zł wpłynie na konto/kartę dziecka do 17 listopada 2021 r.

Warto wiedzieć

Co ciekawe, bank nie wymaga utrzymania zgody marketingowej do końca trwania akcji. Ważne jest jedynie to, byś miał ją wyrażoną w momencie przystąpienia do promocji – potem możesz ją w każdej chwili wycofać. Zarówno Ty, jak i Twoja pociecha musicie jednak posiadać swoje produkty aż do wypłaty premii.

Premia 50 zł jest zwolniona z opodatkowania.

20 monet Allegro

Zysk możesz powiększyć o 20 monet Allegro. W tym celu:

Krok 1
Krok 1

Wystaw na Allegro Lokalnie co najmniej 3 przedmioty, z których wyrósł Twój nastolatek za min. 20 złotych.

Informacja
Informacja

Sprzedawane przedmioty musisz umieścić w kategorii Dziecko, Sport i Turystyka lub Książki i komiksy i opatrzyć hasztagiem #zKątaNaKonto.

Nagroda
Nagroda

Po udanej transakcji Allegro zwróci Ci prowizję (za każdą z trzech transakcji) oraz otrzymasz 20 monet Allegro (tylko za pierwszą sprzedaż).

Oferta ING dla małoletnich

Jako że mamy do czynienia z dwoma produktami przeznaczonymi dla małoletnich w różnym wieku, przedstawmy każdy z nich osobno.

Karta przedpłacona

Karta przedpłacona proponowana jest najmłodszym klientom, czyli dzieciom w wieku poniżej 13 lat, które nie mają jeszcze choćby częściowej zdolności do czynności prawnych. Wydanie "plastiku" kosztuje jednorazowo 15 zł, później korzystanie z niego jest bezpłatne. Rodzic ma możliwość ustalenia limitów płatności i wypłat.

Karta ma przypisany do niej rachunek, więc możesz podać jego numer członkom rodziny, gdyby chcieli zrobić dziecku prezent.

Konto z Lwem Mobi – dobre na początek przygody z bankowością

Konto z Lwem Mobi oferowane jest osobom w wieku od 13 lat. Jak to bywa w przypadku kont dla nastolatków, jest ono darmowe. Z kosztami może się wiązać jedynie wypłata gotówki z bankomatu, ale wcale nie musi:

Atutami rachunku są zdecydowanie nowoczesna aplikacja mobilna Moje ING mobile oraz szeroka dostępność płatności mobilnych, na czele z Blikiem, Google Pay i Apple Pay. Konto pozwoli dziecku oszczędzać na swoje cele, a także doładować multimedia lub telefon na kartę.

A może Twoje dziecko od niedawna jest już pełnoletnie? Daj mu znać, że może samemu otworzyć konto i zyskać nie 50, ale 160 zł we wspomnianej na wstępie promocji Konta z Lwem Mobi.

50 zł w prezencie od banku i 20 monet od Allegro

Niezależnie od tego, czy Twoja pociecha narzeka na zbyt niskie kieszonkowe, czy nie, 50 zł to całkiem fajny prezent. Może być dobrą dodatkową motywacją do rozmów o finansach, wspólnego odkrywania możliwości, jakie daje współczesna bankowość. Z kolei 20 monet Allegro może być zachętą do zrobienia porządków w pokoju nastolatka.

Przemyśl tę propozycję, naszym zdaniem warto z niej skorzystać. Decyzja jednak należy do Ciebie.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "50 zł na start" - dla nastolatków
  2. Regulamin promocji "50 zł na kartę" - dla dzieci
  3. Regulamin promocji "Z kąta na konto z Allegro Lokalnie i ING Bank Śląski"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.