Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat).

"50 zł na start" dla nastolatków (13-18) z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim

Michał Radzimiński
Michał Radzimiński

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

"50 zł na start" dla nastolatków (13-18) z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim
Źródło: strona banku

Promocja "50 zł na start" ma zachęcić rodziców-klientów ING Banku Śląskiego do tego, by otworzyli konto swojemu dorastającemu dziecku. Jak wiadomo, korzyści z wdrażania pociechy w świat finansów są nie do przecenienia.

Dodatkową zachętą jest premia 50 zł, którą bank wypłaci dziecku na konto.

Aby założyć dziecku konto, sam musisz być klientem ING

Uczestnikami akcji, która potrwa do 18 sierpnia 2020 r., mogą być wyłącznie pełnoletni klienci banku, a konkretnie posiadacze lub współposiadacze przynajmniej jednego z następujących rachunków: Konta z Lwem Mobi, Konta z Lwem Direct, Konta z Lwem Komfort, Konta z Lwem Klasycznego lub Konta z Lwem Premium. Wymagany jest przy tym dostęp do serwisu bankowości elektronicznej Moje ING.

Jeśli nie jesteś klientem ING, nic straconego – wystarczy, że zanim otworzysz rachunek dziecku w wieku 13-18 lat, sam założysz konto w tym banku, najlepiej w obowiązującej promocji:

Tak naprawdę – o czym zaraz się przekonasz – regulamin dopuszcza, byś otworzył swoje dorosłe konto nawet po tym, jak założysz je dziecku.

Jeszcze jedno: aby bank wypłacił dziecku premię, nie może być ono posiadaczem Konta Mobi w dniu Twojego przystąpienia do promocji.

Prosta droga do premii

Jeśli masz już konto w ING, przejdź od razu do spełnienia warunków promocji z premią 50 zł dla dziecka:

Krok 1
Krok 1

Przed przystąpieniem do promocji upewnij się, że wyraziłeś w banku zgodę na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym profilowanych informacji handlowych). Możesz to sprawdzić w zakładce "Moje dane" w bankowości internetowej, na infolinii lub w oddziale.

Krok 2
Krok 2

Do 19 sierpnia 2020 r. otwórz dziecku Konto Mobi dla młodych w serwisie Moje ING. Przystąp do promocji i zaakceptuj jej regulamin.

Przy składaniu internetowego wniosku potrzebny Ci będzie skan lub zdjęcie aktu urodzenia dziecka. Umowę "podpiszesz" przy pomocy kodu autoryzacyjnego otrzymanego w wiadomości SMS.

Krok 3
Krok 3

Jeśli na tym etapie nie posiadasz jeszcze rachunku osobistego w ING Banku Śląskim, do 10 września 2020 r. załóż Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort.

Jeśli już masz konto w tym banku, przejdź prosto do kolejnego kroku.

Krok 4
Krok 4

Do 19 września 2020 r. wykonaj przelew ze swojego rachunku na konto dziecka w kwocie min. 50 zł. Uznany zostanie również przelew na telefon Blik.

Nagroda
Nagroda

Premia 50 zł wpłynie na konto dziecka najpóźniej 3 października 2020 r.

Warto wiedzieć

Co ciekawe, bank nie wymaga utrzymania zgody marketingowej do końca trwania akcji. Ważne jest jedynie to, byś miał ją wyrażoną w momencie przystąpienia do promocji – potem możesz ją w każdej chwili wycofać. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko musicie jednak posiadać swoje konta aż do dnia 3 października 2020 r.

Premia 50 zł jest zwolniona z opodatkowania.

Konto z Lwem Mobi – dobre na początek przygody z bankowością

Konto z Lwem Mobi oferowane jest osobom w wieku od 13. roku życia. Jak to bywa w przypadku kont dla nastolatków, jest ono darmowe. Z kosztami może się wiązać jedynie operacja wypłaty gotówki z bankomatu, ale wcale nie musi:

Atutami rachunku są zdecydowanie nowoczesna aplikacja mobilna Moje ING mobile oraz szeroka dostępność płatności mobilnych, na czele z Blikiem, Google Pay i Apple Pay. Konto pozwoli dziecku oszczędzać na swoje cele, a także doładować multimedia lub telefon na kartę.

A może Twoje dziecko od niedawna jest już pełnoletnie? Daj mu znać, że może samemu otworzyć konto i zyskać, nie 50, ale aż 160 zł:

50 zł w prezencie dla dziecka

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko narzeka na zbyt niskie kieszonkowe, czy nie, 50 zł to całkiem fajny prezent i jeden z co najmniej kilku dobrych powodów, by założyć dziecku konto.

Pociecha zyska dzięki temu narzędzia do tego, by poznawać świat finansów, a Ty – mamy nadzieję – jego wdzięczność ;)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „50 zł na start”

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.

Więcej o ING Bank Śląski