Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 kwietnia 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 1060 zł od Banku Millennium! 300 zł do Allegro za kartę kredytową + 760 zł w ramach moneybacku.

50 zł na eKarcie podarunkowej Goodie za założenie Konta 360° Junior w Banku Millennium

Aldona Derdziak
Aldona Derdziak

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

50 zł na eKarcie podarunkowej Goodie za założenie Konta 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Organizatorem promocji "50 zł na karcie podarunkowej za Konto 360° Junior" jest Bank Millennium. Akcja trwa do 30 kwietnia 2020 r. bądź do wyczerpania limitu 5000 rachunków. Jak sama nazwa wskazuje, oferta specjalna polega na założeniu Konta 360° Junior dziecku do 18 roku życia.

50 zł na eKarcie podarunkowej

Nagrodą w tej promocji jest 50 zł w formie eKarty podarunkowej Goodie do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowych. W dalszej części tekstu znajdziesz dokładne informacje co do przekazania premii.

Promocja dla rodzica

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która posiada w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową wraz z dostępem do Millenetu. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł sms-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przykazywane elektronicznie i telefonicznie.

Jeśli kiedykolwiek brałeś udział w promocji Konta 360° Junior, nie możesz skorzystać z tej oferty.

A może nie jesteś klientem Banku Millennium, ale zaciekawiła Cię ta promocja? W takim razie musisz rozpocząć od otwarcia rachunku osobistego w Banku Millennium, czyli Konta 360°. Możesz też skorzystać z akcji dotyczącej karty kredytowej z premią do 960 zł.

Naprawdę proste warunki

Wróćmy do promocji Konta 360° Junior. Jak już wspominaliśmy, wymagania stawiane przez Bank Millennium w tej promocji są wręcz banalne. Sprawdź, co powinieneś zrobić.

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2020 r., pamiętając o limicie ustalonym przez bank, otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior przez bankowość elektroniczną Millenet.

Krok 2
Krok 2

W zależności od wieku dziecka, do 31 maja 2020 r.

  • zasil rachunek pociechy kwotą min. 100 zł, jeśli dziecko ma mniej niż 13 lat LUB
  • upewnij się, że pociecha wykona min. 3 transakcje kartą debetową bądź Blikiem, jeśli dziecko ma między 13 a 18 lat.
Informacja
Informacja

Do 31 maja nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć ani odstąpić od umowy o Konto 360° Junior.

Nagroda
Nagroda

Do 30 czerwca 2020 r. Bank Millennium wyśle Ci poprzez wiadomość SMS kod cyfrowy potrzebny do odbioru nagrody.

Dodatkowe informacje

Dla każdego swojego dziecka możesz otworzyć jedno Konto 360° Junior.

Jeśli posiadasz nieaktualny numer telefonu albo stracisz kod umożliwiający odbiór nagrody, bank nie jest zobowiązany do ponownego wysłania nagrody.

Korzystanie z nagrody

Kod cyfrowy, który otrzymasz w wiadomości SMS, powinieneś wymienić w aplikacji Goodie na eKartę o wartości 50 zł w ciągu 60 dni.

eKarta jest ważna przez 12 miesięcy od aktywacji kodu i można jej używać do płatności w sklepach stacjonarnych (GPay / Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior w Banku Millennium jest prowadzone bezpłatnie. Kiedy Twoje dziecko skończy 13 lat, może także korzystać z karty debetowej i wykonując jedną transakcję, uniknąć opłaty za obsługę "plastiku". Dla nastolatka jest także dostępna nowoczesna aplikacja mobilna.

Gotówka na zakupy dla dziecka

Poprzednie promocje Konta 360° Junior kusiły biletami do kina. Tym razem mamy nagrodę w postaci 50 zł na eKarcie podarunkowej goodie i z pewnością dla wielu osób będzie to lepsza zachęta.

Pewną niedogodnością może być konieczność skorzystania z dodatkowej aplikacji Goodie, jednak może się okazać, że mimo wszystko okaże się ona dla nas przydatna, np. ze względu na zniżki i rabaty.

W obecnej, trudnej sytuacji założenie dziecku konta całkowicie zdalnie jest idealnym rozwiązaniem, a nieco starsze dzieci będą miały jeszcze sporo czasu na wykonanie wymaganych transakcji. Jeśli chcesz nauczyć dziecko, jak korzystać z bankowości, promocja Banku Millennium może być do tego pierwszym krokiem.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "50 zł na karcie podarunkowej za Konto 360 Junior"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium