Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł na Allegro z Kontem Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska

50 zł na Allegro z Kontem Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Druga edycja promocji "50 zł na Allegro za konto dla dziecka" trwa do 12 czerwca 2022 r. Jej organizatorem jest Santander Bank Polska i jak przekonasz się za chwilę, bank nie wymaga wiele, by mógł przekazać nagrodę. Ważne, byś zmieścił się w grupie tysiąca osób, które jako pierwsze zarejestrują swój udział w promocji, gdyż tylko tyle e-kodów zostanie rozdanych w tej akcji.

Nagrodą w promocji jest 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. To, czy wydasz je samodzielnie, czy z pociechą, której założysz konto, zależy tylko od Ciebie.

Czy ta promocja jest dla Ciebie?

Tak, jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych, masz konto osobiste w Santanderze i usługi Santander internet oraz posiadasz dziecko w wieku 0-17 lat, które nie ma rachunku w tym banku.

Regulamin wymaga, byś korzystał z Elektronicznego Kanału Kontaktu (EKK) lub wybrał tę formę kontaktu najpóźniej w dniu rejestracji do tej promocji. Musisz też mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Nie współpracujesz jeszcze z Santanderem? Nic straconego, a w zasadzie nawet lepiej dla Ciebie, gdyż zakładając Konto Jakie Chcę dla siebie, możesz zyskać nawet kilkaset złotych dzięki kumulacji promocji.

Co musisz zrobić, aby otrzymać bonus

Tak naprawdę warunki, które musisz spełnić, są banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Do 12 czerwca 2022 r. otwórz Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska, by dać sobie szansę na zdobycie atrakcyjnych bonusów w ramach promocji. Jeśli już jesteś klientem Santandera, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Także do 12 czerwca 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród):

  • otwórz w Santander online konto osobiste z dostępem do bankowości elektronicznej dla swojej niepełnoletniej pociechy. W tym celu po zalogowaniu się do Santander internet wejdź w zakładkę Konto dla dziecka, wypełnij wniosek i zaakceptuj umowę online;
  • podpisz umowę o kartę debetową dla nastolatka w wieku 13-17 lat (wymóg ten nie dotyczy młodszych dzieci);
  • wyraź zgodę na kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie z dzieckiem/nastolatkiem w celach marketingowych;
  • wypełnij formularz rejestracji udziału w promocji i zaakceptuj jej regulamin.
Krok 3
Krok 3

Do 30 czerwca 2022 r. wykonaj wymagane przez bank zadania:

  • jeśli Twoje dziecko jest w wieku 0-12 lat, przelej na jego nowy rachunek min 50 zł;
  • dopilnuj, by nastolatek w wieku 13-17 lat wykonał choć 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Informację o zdobyciu nagrody i e-kod do wykorzystania na Allegro otrzymasz w sms-ie i w wiadomości w bankowości elektronicznej do 8 lipca 2022 r.

Zwróć na to uwagę

E-kody na Allegro będą przyznawane według kolejności rejestracji do promocji.

Transakcja Blikiem musi zostać zrealizowana z użyciem kodu Blik lub czeku Blik. Wynika z tego, że przelew na telefon nie spełni wymagań regulaminu.

Regulamin nie stawia ograniczeń co do miejsca wykonania przez nastolatka płatności bezgotówkowej.

Do momentu wypłaty nagrody nie możesz odwołać żadnej ze zgód marketingowych, zmienić formy otrzymywania komunikatów od banku ani wypowiedzieć umowy o konto dla dziecka/nastolatka.

O zasadach korzystania z bonów na Allegro pisaliśmy w osobnym tekście.

Otrzymany przez Ciebie bonus nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym.

Co warto wiedzieć o Koncie Jakie Chcę dla młodych w Santanderze?

Konto Jakie Chcę w Santanderze to obecnie jeden z ciekawszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe.

Dziecko zyskuje dostęp do portalu edukacyjnego Finansiaki. Z kolei nastolatek może korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej, płacić telefonem przez Google Pay i Apple Pay bądź zegarkiem przez Garmin Pay albo Fitbit Pay.

Warto skorzystać!

Z tej promocji po prostu warto skorzystać. Otwarcie darmowego Konta Jakie Chcę dla młodych i wykonanie jednego działania wystarczy, by zdobyć e-kod na Allegro. Premia 50 zł nie należy do najwyższych, ale sięgnięcie po nią może być okazją do rozmowy z dzieckiem o finansach, praktycznej nauki korzystania z nowoczesnej bankowości. O tym, dlaczego warto to zrobić, pisaliśmy w tekście "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku".

Jeśli jesteś niepełnoletni i do otwarcia konta potrzebujesz zgody rodziców, a oni nie są przekonani do tego pomysłu, to mamy dla Ciebie kilka porad, jak namówić rodziców na konto w banku. Możesz im też zareklamować promocje dla dorosłych, pokazać, że oni też mogą zyskać. 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "50 zł na Allegro za konto dla dziecka - edycja II"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.