Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł na Allegro za Konto 360° Junior w Banku Millennium

50 zł na Allegro za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Organizatorem promocji "50 zł na Allegro za Konto 360 Junior" jest Bank Millennium. Akcja trwa do 1 lutego 2021 r. bądź do wyczerpania limitu 5000 rachunków otwartych w ramach tej akcji.

Jak sama nazwa wskazuje, oferta specjalna polega na założeniu dziecku do 18 roku życia Konta 360° Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit. Potem trzeba się wykazać niewielką aktywnością w korzystaniu z rachunku, różną w zależności od wieku pociechy.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową wraz z dostępem do Millenetu. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania haseł SMS-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przykazywane elektronicznie i telefonicznie.

O nagrodę nie mogą się ubiegać osoby, które w przeszłości brały już udział w promocji Konta 360° Junior.

A może nie jesteś klientem Banku Millennium, ale zaciekawiła Cię ta promocja? W takim razie musisz rozpocząć od otwarcia rachunku osobistego w tym banku, czyli Konta 360°.

50 zł na Allegro za niewielką aktywność

Prawdę mówiąc, zdobycie nagrody oferowanej przez Bank Millennium nie powinno stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu. Aby stać się posiadaczem vouchera o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro, powinieneś wykonać kilka prostych kroków:

Krok 1
Krok 1

Do 1 lutego 2021 r., pamiętając o limicie ustalonym przez bank, otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit przez bankowość elektroniczną Millenet.

Krok 2
Krok 2

Składając wniosek poprzez Millenet, zaakceptuj regulamin akcji.

Krok 3
Krok 3

Do 1 marca 2021 r. zasil nowo otwarty rachunek kwotą min. 200 zł;

Jeśli Twoje dziecko skończyło 13 lat, dopilnuj, by pociecha wykonała min. 5 transakcji kartą (w tym zbliżeniowo telefonem) lub Blikiem.

Nagroda
Nagroda

Voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro otrzymasz do 31 marca 2021 r. w wiadomości sms na numer telefonu, na który bank wysyła Ci kody autoryzacyjne.

Dodatkowe informacje:

  • Dla każdego swojego dziecka masz prawo otworzyć jedno Konto 360° Junior. Oczywiście, w takim przypadku konieczne będzie spełnienie warunków aktywności dla wszystkich tych rachunków z osobna.
  • Do 28 lutego 2021 r. nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior ani odwołać udzielonych zgód. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania nagrody.
  • Zdobyta premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Przy okazji wyjaśniamy, że jeśli kiedykolwiek wcześniej brałeś udział w promocji Konta 360° Junior i otworzyłeś ten rachunek dla swojego dziecka, a teraz w ramach obecnej oferty chciałbyś założyć konto dla drugiej pociechy, to niestety nie możesz tego uczynić, gdyż podpadasz pod punkt wykluczający z udziału w promocji osoby, które uczestniczyły w przeszłości w promocji Konta 360° Junior.

Trochę to dziwne, bo można w jednym momencie założyć rachunek dla dwójki czy większej liczby dzieci, ale nie można tego zrobić w momencie, gdy młodsze pociechy dorosną do określonego wieku. Mamy nadzieję, że Bank Millennium zmieni swoje nastawienie.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior w Banku Millennium jest prowadzone bezpłatnie. Kiedy Twoje dziecko skończy 13 lat, może także korzystać z karty debetowej i wykonując jedną transakcję, uniknąć opłaty za obsługę "plastiku". Dla nastolatka jest także dostępna nowoczesna aplikacja mobilna.

Konto oszczędnościowe Profit

Konto Oszczędnościowe Profit jest zupełnie darmowe. Standardowe oprocentowanie tego rachunku nie zachwyca, ale na szczęście bank cyklicznie organizuje promocje, w których oferuje atrakcyjniejsze warunki lokowania oszczędności.

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym

Najnowsza promocja Banku Millennium może być dla Ciebie dobrą okazją, by z jednej strony zadbać o finansową edukację pociechy, a przy okazji zyskać 50 zł na zakupy na Allegro. Warunki akcji są banalnie proste: aby otrzymać od banku nagrodę, wystarczy założyć Konto 360° Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit i przelać na ROR pociechy 200 zł.

Właściwie jedynym minusem tej oferty specjalnej jest konieczność posiadania przez rodzica konta osobistego w Banku Millennium. Warto jednak podkreślić, że to rozwiązanie umożliwia osobie dorosłej nadzór nad finansami dziecka.

Jeśli więc nie masz rachunku w Banku Millennium, a najnowsza akcja przypadła Ci do gustu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś najpierw otworzył konto dla siebie, potem sięgnął po bonus dla dziecka, a następnie rozejrzał się za kolejnymi premiami dla dorosłych klientów Banku Millennium. 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "50 zł na Allegro za Konto 360° Junior"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.