Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: MEGA HIT od Santander Bank Polska: nawet 750 zł za konto osobiste!.

50 zł kieszonkowego z Kontem Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska

50 zł kieszonkowego z Kontem Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja "50 zł kieszonkowego" trwa do 30 września 2021 r. Jej organizatorem jest Santander Bank Polska i jak przekonasz się za chwilę, bank nie wymaga wiele, by mógł Cię nagrodzić bonusem.

Co możesz zyskać?

Nagrodą w promocji jest 50 zł w gotówce za założenie konta osobistego i wykonanie przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej. To na początek, bo jako klient Santandera będziesz mógł korzystać z rabatów dla jego klientów, m.in. nawet do 65% na kursy językowe. Wszystkie aktualne oferty znajdziesz na stronie www.bankujzrabatami.pl.

Czy ta promocja jest dla Ciebie?

Tak, jeśli skończyłeś 13 lat, ale nie miałeś jeszcze swoich 20 urodzin.

Regulamin wyklucza osoby, które w przeszłości posiadały jakikolwiek produkt w Santanderze.

Bank wymaga także, abyś podpisał regulamin promocji oraz otrzymał zgodę swojego opiekuna na otwarcie konta i udział w akcji - o ile jesteś jeszcze osobą niepełnoletnią.

Jeśli masz już skończone 18 lat, zastanów się nad udziałem w innej promocji Konta Jakie Chcę, w której nagroda jest znacznie wyższa.

Co musisz zrobić, aby otrzymać 50 zł od banku?

Tak naprawdę warunki, które musisz spełnić, są banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 30 września 2021 r. otwórz w Santanderze Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną i bankowością elektroniczną. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, musisz w tym celu udać się z rodzicem lub opiekunem do placówki banku, w innym przypadku możesz to zrobić samodzielnie.

Być może Twój rodzic jest już klientem Santandera. Wówczas może otworzyć rachunek dla Ciebie, korzystając ze swojej bankowości elektronicznej. 

Informacja
Informacja

Na etapie zakładania konta pamiętaj o wyrażeniu zgody na:

  • przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych;
  • otrzymywanie od banku informacji handlowych;
  • komunikację poprzez elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś rachunek:

  • wykonaj przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub Blikiem na dowolną kwotę;
  • wypełnij formularz na stronie internetowej, podając swoje personalia oraz numer PESEL.

Formularz przystąpienia do promocji "50 zł kieszonkowego" w Santander Bank Polska

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz na swoje Konto Jakie Chcę do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś warunki regulaminu.

Dla uniknięcia nieporozumień bank przygotował przykładowy harmonogram realizacji wymagań regulaminu.

Kliknij, aby powiększyć

Zwróć na to uwagę

W regulaminie zapisano, że pobranie pieniędzy z bankomatu oraz skorzystanie z usługi cashback (wypłata gotówki kartą w terminalu w sklepie) nie jest traktowane jako operacja bezgotówkowa.

Z kolei płatność Blikiem może być przelewem na telefon, ale w ramach promocji nie zostanie uznana wypłata Blikiem z bankomatu.

Nie ma znaczenia, czy płatności dokonasz w punkcie stacjonarnym czy sklepie/serwisie internetowym.

Do momentu wypłaty nagrody nie możesz odwołać żadnej ze zgód marketingowych ani zmienić formy otrzymywania komunikatów od banku.

Otrzymany przez Ciebie bonus nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym.

Co warto wiedzieć o Koncie Jakie Chcę w Santanderze?

Konto Jakie Chcę w Santanderze to obecnie jeden z ciekawszych rachunków na rynku. Nie zapłacisz za jego prowadzenie ani za przelewy zwykłe i natychmiastowe.

W Santanderze skorzystasz także z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej (niedawno w apce pojawiła się funkcja Moje cele ułatwiająca oszczędzanie na wybrany cel), zapłacisz telefonem przez Google Pay i Apple Pay bądź zegarkiem przez Garmin Pay albo Fitbit Pay.

Po prostu korzystaj!

Z tej promocji po prostu warto skorzystać. Praktycznie jedynym warunkiem jest tu otwarcie darmowego Konta Jakie Chcę z kartą debetową. Choć premia 50 zł może się wydawać niewielką nagrodą, to na drobne wydatki będzie jak znalazł, zwłaszcza że możesz skorzystać z rabatów przygotowanych dla klientów Santandera.

Jeśli jesteś niepełnoletni i do otwarcia konta potrzebujesz zgody rodziców, a oni nie są przekonani do tego pomysłu, to mamy dla Ciebie kilka porad, jak namówić rodziców na konto w banku. Możesz im też zareklamować promocje dla dorosłych, pokazać, że oni też mogą zyskać. 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "50 zł kieszonkowego"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.