Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Łatwe 100 zł dla nastolatków za Konto dla Ciebie GO! w banku Credit Agricole.

Bardzo łatwe 50 zł dla nastolatków za Konto dla Ciebie GO! w banku Credit Agricole

Bardzo łatwe 50 zł dla nastolatków za Konto dla Ciebie GO! w banku Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje bankowe przeprowadzane są w oparciu o mniej lub bardziej szczegółowe regulaminy, w których organizator określa, kto może się ubiegać o nagrodę i jakie warunki musi spełnić, by ją otrzymać. Często jest to kilka stron zapisanych niewielką czcionką, niekiedy z użyciem trudnych, formalnych zwrotów.

Tymczasem zasady, trwającej do 31 grudnia 2021 r., trzeciej edycji akcji "50 zł kieszonkoweGO!" napisane są bardzo prostym językiem i zawarte zaledwie w kilku punktach. Takie promocje zdarzają się niezwykle rzadko, więc warto skorzystać z okazji i zgarnąć 50 zł.

Kto i za co otrzyma 50 zł kieszonkowego?

W regulaminie jest mowa tylko o jednym wykluczeniu: nie możesz wziąć udziału w tej promocji, jeśli uczestniczyłeś w akcji pod hasłem „50 zł KieszonkoweGO”, odbywającej się od 1.02.2021 do 31.03.2021 lub skorzystałeś z oferty „50 zł KieszonkoweGO II” trwającej od 1.04.2021 do 31.07.2021 r.

Innych obostrzeń nie ma, wymagane jest jedynie, byś był w wieku 13-18 lat. Oto sekwencja niezbędnych działań:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. należy założyć Konto dla Ciebie GO! wraz z kartą debetową. Można to zrobić w placówce Credit Agricole lub podczas wydarzeń specjalnych organizowanych przez bank. Jako że posiadaczem konta będzie osoba niepełnoletnia, konieczna jest zgoda rodziców lub opiekuna prawnego.

Nagroda
Nagroda

Premia, czyli 50 zł, zostanie wypłacona na nowo otwarte Konto dla Ciebie GO! do końca miesiąca następującego po tym, w którym rachunek został otwarty.

Przetłumaczmy to na konkrety: podpisanie umowy o konto w sierpniu oznacza wypłatę premii do końca września, a gdyby do dopełnienia formalności doszło np. we wrześniu – pieniądze wpłyną na Konto dla Ciebie GO! w październiku.

Jeszcze kilka dodatkowych informacji

Opisywana akcja nie łączy się z programem poleceń Konta dla Ciebie GO!, czyli nowy klient nie otrzyma premii za wystąpienie w roli osoby poleconej. Nie ma jednak przeszkód, by polecał to konto innym i zdobywał za to premie.

Kolejne dobre wiadomości:

  • uczestnik promocji może wybrać za darmo wizerunek karty z katalogu (180 wzorów);
  • z otrzymanej nagrody nie trzeba się rozliczać z urzędem skarbowym, całe 50 zł jest do dyspozycji zdobywcy!

Konto dla Ciebie GO! – co warto wiedzieć

Bank reklamuje ten rachunek jako konto za cztery zera, gdyż nie pobiera opłat za jego prowadzenie, wydanie karty wielowalutowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (pod warunkiem wykonania choć jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu) i zwykłe przelewy internetowe.

Więcej informacji zawarliśmy w analizie Konta dla Ciebie GO!

Okazja jakich mało

Jak wspomnieliśmy na wstępie, rzadko się zdarza, że nagrodę w promocji bankowej można zgarnąć w tak łatwy sposób – wystarczy samo założenie rachunku. Największym problemem może się okazać zgranie wolnego czasu dziecka i rodzica, gdyż procedura zakładania konta wymaga obecności nastolatka i dorosłego.

Rodzicom, którzy zastanawiają się, czy zakładanie dziecku konta ma sens, polecamy lekturę tekstu 5 powodów, by założyć dziecku konto w banku. Z kolei nastolatków, którzy mają kłopoty z przekonaniem opiekunów do wyrażenia zgody na otwarcie rachunku, zachęcamy do zapoznania się z przydatnymi argumentami w artykule Jak namówić rodziców na rachunek w banku?.

Obu stronom przydadzą się informacje dotyczące procedur bankowych, które opisaliśmy w tekście Jak założyć konto nastolatkowi? Praktyczne porady.

Warto też wiedzieć o innych akcjach specjalnych w Credit Agricole:

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "50 zł kieszonkoweGO!" – edycja 3

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.