Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł za kartę przedpłaconą dla dziecka od ING Banku Śląskiego

50 zł za kartę przedpłaconą dla dziecka od ING Banku Śląskiego
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja "50 zł na kartę" z bonusem dla młodszych dzieci ma zachęcić rodziców-klientów ING Banku Śląskiego do tego, by założyli kartę przedpłaconą Mastercard dla swojej pociechy. Jak wiadomo, korzyści z wdrażania najmłodszych w świat finansów są nie do przecenienia. Dotyczą one zarówno małoletnich, jak i rodziców, o czym możesz się przekonać, czytając nasz tekst "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku".

Dodatkową zachętą jest premia 50 zł, którą bank wypłaci dziecku na kartę.

Aby założyć dziecku kartę, sam musisz być klientem ING

Uczestnikami akcji, która trwa do 24 grudnia 2021 r., mogą być wyłącznie pełnoletni klienci banku, a konkretnie posiadacze lub współposiadacze przynajmniej jednego z następujących rachunków: Konta z Lwem Mobi, Konta z Lwem Direct, Konta z Lwem Komfort, Konta z Lwem Klasycznego lub Konta z Lwem Active. Wymagany jest przy tym dostęp do serwisu bankowości elektronicznej Moje ING.

Jeśli nie jesteś klientem ING, nic straconego – wystarczy, że zanim sięgniesz po produkt dla swojej pociechy, sam założysz Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort lub Konto z Lwem Active w tym banku. Warto byś wiedział, że często są one objęte interesującymi promocjami oraz że ING Bank Śląski organizuje też specjalne promocje dla swoich klientów.

Tak naprawdę – o czym zaraz się przekonasz – regulamin dopuszcza, byś otworzył swoje dorosłe konto nawet po tym, jak założysz je dziecku. Mimo wszystko radzimy nie zwlekać z niezbędnymi działaniami, by jakieś nieprzewidziane okoliczności nie uniemożliwiły wywiązania się z tego warunku.

Jeszcze jedno: aby bank wypłacił premię dla Twojej pociechy, nie może być ona posiadaczem karty przedpłaconej w dniu Twojego przystąpienia do promocji.

Prosta droga do premii

Na początek dopełnij formalności, potem wykonaj niezbędny przelew i ciesz się z premii 50 zł dla swojego dziecka:

Krok 1
Krok 1

Jeśli nie współpracujesz jeszcze z ING, to do 24 grudnia 2021 r. załóż dla siebie konto osobiste na stronie promocji, by zgarnąć 160 zł premii.

Będąc już klientem tego banku, przejdź prosto do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Przed przystąpieniem do promocji "50 zł na kartę" upewnij się, że wyraziłeś w banku zgodę na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym profilowanych informacji handlowych). Możesz to sprawdzić w zakładce Moje dane w bankowości internetowej, na infolinii lub w oddziale.

Krok 3
Krok 3

Do 24 grudnia 2021 r. w serwisie Moje ING zamów swojemu dziecku, które nie ukończyło 13 lat, kartę przedpłaconą.

Równocześnie przystąp do promocji i zaakceptuj jej regulamin.

Przy składaniu internetowego wniosku potrzebny Ci będzie skan lub zdjęcie aktu urodzenia dziecka. Umowę "podpiszesz" przy pomocy kodu autoryzacyjnego otrzymanego w wiadomości SMS.

Krok 4
Krok 4

Jeśli na tym etapie nie posiadasz jeszcze rachunku osobistego w ING Banku Śląskim, do 14 stycznia 2022 r. załóż Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Mobi.

Krok 5
Krok 5

Do 24 stycznia 2022 r. wykonaj przelew ze swojego rachunku na kartę swojej pociechy w kwocie min. 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Premia 50 zł wpłynie na kartę dziecka do 7 lutego 2022 r.

Warto wiedzieć

Co ciekawe, bank nie wymaga utrzymania zgody marketingowej do końca trwania akcji. Ważne jest jedynie to, byś miał ją wyrażoną w momencie przystąpienia do promocji – potem możesz ją w każdej chwili wycofać. Zarówno Ty, jak i Twoja pociecha musicie jednak posiadać swoje produkty aż do wypłaty premii.

Premia 50 zł jest zwolniona z opodatkowania.

Karta przedpłacona Mastercard dla małoletnich

Karta przedpłacona proponowana jest najmłodszym klientom, czyli dzieciom w wieku poniżej 13 lat, które nie mają jeszcze choćby częściowej zdolności do czynności prawnych. Wydanie "plastiku" kosztuje jednorazowo 15 zł, później korzystanie z niego jest bezpłatne. Rodzic ma możliwość ustalenia limitów płatności i wypłat.

Karta ma przypisany do niej rachunek, więc możesz podać jego numer członkom rodziny, gdyby chcieli zrobić dziecku prezent.

50 zł w prezencie

Niezależnie od tego, czy Twoja pociecha narzeka na zbyt niskie kieszonkowe, czy nie, 50 zł to całkiem fajny prezent. Może być dobrą dodatkową motywacją do rozmów o finansach, wspólnego odkrywania możliwości, jakie daje współczesna bankowość.

Przemyśl tę propozycję, naszym zdaniem warto z niej skorzystać. Decyzja jednak należy do Ciebie.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "50 zł na kartę"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.