Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

50 zł do Empiku za wynagrodzenie dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego

50 zł do Empiku za wynagrodzenie dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego
Źródło: strona ING Banku Śląskiego

Banki doskonale wiedzą, że im więcej produktów u nich posiadasz, tym trudniej Ci zrezygnować ze współpracy. Dlatego zachęcają swoich klientów do korzystania z kolejnych usług, np. sięgania po kartę kredytową, zaciągania pożyczek, czy zapewniania systematycznych wpływów na ROR (w domyśle: przekazywania wynagrodzenia).

Zaproszenie od ING

Podobną drogą idzie ING Bank Śląski, który wysłał do wybranych osób informację, że do zdobycia jest 50 zł do Empik.com. Wystarczy, by na rachunek wpłynęło jednorazowo min. 1000 zł z tytułu wynagrodzenia.

Akcja „Nagroda za pensję” trwa do 21 września 2020 r., jest więc szansa, że zakładając szybko Konto z Lwem w promocji, zyskasz nie tylko 160 zł za ten ruch, ale i zostaniesz zaproszony do zapewnienia regularnych wpływów, a tym samym będziesz mógł zdobyć voucher do Empiku.

Zacznijmy od szczegółów akcji dla zaproszonych klientów, a później przedstawimy informacje dotyczące promocji z premią „na start”.

Jak zdobyć 50 zł do Empiku?

Jak wspomnieliśmy, kluczowe jest otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w promocji. Sprawdź w Moim ING, czy jesteś w gronie wybrańców. Jeśli tak, zrealizuj następujące działania:

Krok 1
Krok 1

Do 21 września 2020 r. przystąp do promocji, korzystając z linka dostępnego w zaproszeniu otrzymanym od banku w bankowości internetowej Moje ING. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji.

Krok 2
Krok 2

Również do 21 września 2020 r. złóż w Moim ING dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w ING Banku Śląskim.

Krok 3
Krok 3

Do 30 października 2020 r. zapewnij jeden wpływ z tytułu wynagrodzenia na kwotę min. 1000 zł.

Musi to być jeden przelew!

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz do 13 listopada 2020 r. przez wiadomość w Moim ING.

O tym musisz wiedzieć

Przy ocenie spełnienia warunków promocji nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku. Regulamin nie zabrania, by były to przelewy z rachunku współmałżonka, kogoś z rodziny czy od znajomego…

Do chwili wypłaty premii nie możesz zamknąć posiadanego w ING rachunku, na który zapewniałeś wpływy w ramach tej akcji.

Otrzymanego bonusu nie musisz wykazywać w rocznym rozliczeniu podatkowym PIT.

Premia „na start”

Wróćmy do obiecanej informacji o nagrodzie za założenie rachunku. W najgorszym razie możesz otrzymać 100 zł premii, ale jeśli wykażesz się większą aktywnością w korzystaniu z konta, Twój bonus może wynieść 160 zł.

Jeśli nawet ING Bank Śląski nie zaprosi Cię do akcji związanej z regularnymi wpływami, to jeszcze nic straconego. Może znajdziesz się w gronie wybrańców kolejnej edycji, bo ta promocja jest regularnie wznawiana przez bank.

Niezła okazja na premię

Wiesz już, co trzeba zrobić, by otrzymać 50 zł do Empiku. Zajrzyj więc do Mojego ING, sprawdź, czy bank zaprosił Cię do udziału w tej akcji. Jeśli tak, podejmij decyzję, czy skorzystasz z zaproszenia. Jeśli nie, możesz spróbować zapytać, czemu zostałeś pominięty, może ING Bank Śląski zmieni swoją pierwotną decyzję i da Ci szansę na nagrodę.

Zauważ, że zdobycie vouchera jest bardzo proste. Wystarczy zapewnienie do 30 października 2020 r. jednego wpływu w wysokości min. 1000 zł. Jedyna trudność to znalezienie zaufanej osoby (np. współmałżonka, rodziców), która będzie przelewała pieniądze na Twoje konto, bo wpływ nie może pochodzić z Twojego rachunku.

Teraz Twój ruch – skorzystasz z propozycji ING Banku Śląskiego?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nagroda za pensję"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.