Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł do Decathlonu wraz z nowym kontem młodzieżowym w Getin Banku

50 zł do Decathlonu wraz z nowym kontem młodzieżowym w Getin Banku
Źródło: strona Getin Banku

Akcja, zorganizowana przez Getin Bank, skierowana jest raczej do rodziców niż do młodzieży, gdyż to rodzic musi spełnić warunki promocji, aby otrzymać kod podarunkowy do Decathlonu o wartości 50 zł. Choć wymogi wiążą się nie tylko z posiadaniem i konta rodzica, i konta dziecka, ale także z zapewnieniem wpływu na rachunek i posługiwaniem się kartą, to nie są na szczęście skomplikowane.

Okres trwania promocji „Powrót do szkoły z Decathlon” przewidziany jest do 31 grudnia 2019 r. Bank przygotował jednak pulę 5000 nagród; jeśli zostanie ona wyczerpana, akcja zakończy się wcześniej. O wyczerpaniu puli bank poinformuje na swojej stronie.

Uwaga! Nagrodę otrzymują ci uczestnicy, którzy najszybciej spełnią warunki promocji, nie zaś ci, którzy pierwsi do niej przystąpią. 

Kto może skorzystać z promocji i zdobyć 50 zł do sieci Decathlon?

Do wzięcia udziału w akcji potrzebni są... rodzic i dziecko, a dokładniej: dziecko w wieku 13-18 lat, któremu możesz założyć nowy rachunek młodzieżowy – Konto Proste Zasady Junior.

Abyś mógł – jako rodzic – skorzystać z oferty, powinieneś posiadać rachunek osobisty w Getin Banku: Konto Proste Zasady, Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking prowadzone w PLN. Jeżeli nie masz konta w Getin Banku, możesz je otworzyć w każdej chwili na tej stronie banku.

Kolejnym warunkiem uczestnictwa jest otwarcie rachunku młodzieżowego w Getin Banku. Konto Proste Zasady Junior przeznaczone jest dla nastolatków, którzy skończyli 13 lat, ale nie mają więcej niż 18 lat. Jeżeli więc Twoja pociecha jest akurat w tym wieku, możecie oboje śmiało przystępować do promocji.

Otwarcie konta młodzieżowego wymaga podpisania umowy przez nastolatka; rodzic jedynie wyraża zgodę na jej zawarcie. W praktyce wiąże się to z wizytą w dowolnym oddziale Getin Banku, ponieważ rachunku młodzieżowego nie można zakładać zdalnie. Potrzebne będą Wasze dokumenty: dowody osobiste, paszporty lub legitymacja szkolna.

Jak zgarnąć 50 zł na zakupy w Decathlonie?

Jak już wspominaliśmy, warunki otrzymania nagrody do skomplikowanych nie należą. Kod podarunkowy o wartości 50 zł otrzymasz, jeżeli przejdziesz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 31 grudnia 2019 r. otwórz rachunek osobisty dla siebie, jeżeli go nie posiadasz, oraz Konto Proste Zasady Junior dla swojego dziecka. Pamiętaj, że pula nagród może się wyczerpać przed tym terminem.

Krok 2
Krok 2

Zapewnij na swoje konto osobiste jednorazowy wpływ min. 1000 zł oraz wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do Twojego rachunku. Na wykonanie tych czynności masz czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarte zostało Konto Proste Zasady Junior.

Krok 3
Krok 3

Wyraź wszystkie zgody marketingowe i zaakceptuj regulamin akcji. Muszą być one ważne przez cały okres promocji.

Nagroda
Nagroda

Bon o wartości 50 zł zostanie przekazany w Twojej bankowości internetowej/mobilnej w postaci linka zewnętrznego. Wiadomość z linkiem otrzymasz w ciągu 7 dni od momentu spełnienia warunków akcji.

Zwróć uwagę, że w tej promocji, choć pozornie dotyczy ona konta młodzieżowego, spełnienie jej warunków leży wyłącznie po Twojej stronie: wymagany wpływ i transakcja kartą dotyczą Twojego rachunku osobistego, nie zaś rachunku Twojego dziecka. Również wyłącznie Ty udzielasz zgód marketingowych.

Wymagany wpływ w wysokości 1000 zł musi pochodzić z rachunków prowadzonych w innych bankach, obojętnie, czy prowadzonych na Twoje nazwisko, czy nie. Dla przykładu, możesz swobodnie wykonać przelew z Twojego obecnego konta w innym banku i już spełnisz warunek akcji. Bank dopuszcza również przelew z Twojego rachunku firmowego prowadzonego w Getin Banku.

W akcji możesz zdobyć tylko jedną nagrodę. Jest ona zwolniona z opodatkowania. Kod podarunkowy ważny jest przez 2 lata.

Połączyć pożyteczne... z pożytecznym

Promocja „Powrót do szkoły z Decathlon” łączy się z innymi akcjami prowadzonymi w Getin Banku. W tym miejscu należy wspomnieć o programie poleceń. Za otwarcie rachunku z polecenia i spełnienie dość podobnych warunków możesz zyskać kolejne 50 zł. Szerzej o programie poleceń oraz o tym, jak zdobyć kod polecenia, piszemy w tym artykule.

Konto Proste Zasady – jeden z lepszych rachunków na rynku

Udział w promocji wiąże się z koniecznością posiadania przez rodzica rachunku osobistego. Najciekawszą propozycją Getin Banku jest tutaj Konto Proste Zasady. Jego parametry prezentują się następująco:

Do uniknięcia opłaty za rachunek wystarczy tylko jedna transakcja kartą lub Blikiem w miesiącu. W zamian otrzymujesz darmową kartę oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (pamiętaj, że spełnienie warunków promocji wymaga wykonania jednej transakcji kartą debetową).

Młodzi posiadacze Konta Proste Zasady Junior nie muszą spełniać nawet tego warunku. Dla nich prowadzenie rachunku, karta i wszystkie bankomaty krajowe są bezpłatne. O tym, jak założyć konto dla nastolatka, przeczytasz w tym artykule.

50 zł do sieci Decathlon na nowy rok szkolny

Choć udział w najnowszej promocji Getin Banku wiąże się z otwarciem aż dwóch rachunków: dla rodzica i dla dziecka, to warunki uzyskania premii nie są skomplikowane. Wystarczy jednorazowy wpływ 1000 zł oraz jedna transakcja bezgotówkowa kartą, aby otrzymać kod podarunkowy do sklepów Decathlon.

Na plus akcji należy zaliczyć także to, że mogą z niej skorzystać dotychczasowi klienci banku, posiadający konto osobiste. Jeżeli nie masz rachunku osobistego w Getin Banku, możesz otworzyć nowe konto w programie poleceń i jako nowy klient zyskać premię 50 zł.

Pamiętaj, że warunki promocji spełnisz, wykonując operacje na swoim rachunku (wpływ środków i transakcja kartą), nie zaś na rachunku na swojego dziecka. Warto mieć na uwadze również to, że pula nagród jest ograniczona. A bon o wartości 50 zł będzie jak znalazł na początek nowego roku szkolnego.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Promocji "Powrót do szkoły z Decathlon"

O banku

Getin Bank to bank detaliczny, który jest częścią większej instytucji finansowej – Getin Noble Banku. Instytucja kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych, jednak obsługuje także małe i średnie firmy, samorządy, wspólnoty mieszkaniowe i korporacje.

Większościowym akcjonariuszem i właścicielem Getin Banku jest Leszek Czarnecki.