Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Getin Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials z kartą kredytową od Getin Banku.

50 zł do Decathlonu wraz z nowym kontem młodzieżowym w Getin Banku

Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.

50 zł do Decathlonu wraz z nowym kontem młodzieżowym w Getin Banku
Źródło: strona Getin Banku

Na nowy rok szkolny Getin Bank przygotował ofertę bezpłatnego konta dla nastolatków z darmowymi wypłatami ze wszystkich bankomatów – Konta Proste Zasady Junior. Co więcej, rachunek promowany jest akcją, w której możesz zdobyć 50 zł do sieci sklepów Decathlon. W sam raz na pierwszy dzwonek.

Akcja, zorganizowana przez Getin Bank, skierowana jest raczej do rodziców niż do młodzieży, gdyż to rodzic musi spełnić warunki promocji, aby otrzymać kod podarunkowy do Decathlonu o wartości 50 zł. Choć wymogi wiążą się nie tylko z posiadaniem i konta rodzica, i konta dziecka, ale także z zapewnieniem wpływu na rachunek i posługiwaniem się kartą, to nie są na szczęście skomplikowane.

Okres trwania promocji „Powrót do szkoły z Decathlon” przewidziany jest do 31 grudnia 2019 r. Bank przygotował jednak pulę 5000 nagród; jeśli zostanie ona wyczerpana, akcja zakończy się wcześniej. O wyczerpaniu puli bank poinformuje na swojej stronie.

Uwaga! Nagrodę otrzymują ci uczestnicy, którzy najszybciej spełnią warunki promocji, nie zaś ci, którzy pierwsi do niej przystąpią. 

Kto może skorzystać z promocji i zdobyć 50 zł do sieci Decathlon?

Do wzięcia udziału w akcji potrzebni są... rodzic i dziecko, a dokładniej: dziecko w wieku 13-18 lat, któremu możesz założyć nowy rachunek młodzieżowy – Konto Proste Zasady Junior.

Abyś mógł – jako rodzic – skorzystać z oferty, powinieneś posiadać rachunek osobisty w Getin Banku: Konto Proste Zasady, Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking prowadzone w PLN. Jeżeli nie masz konta w Getin Banku, możesz je otworzyć w każdej chwili na tej stronie banku.

Kolejnym warunkiem uczestnictwa jest otwarcie rachunku młodzieżowego w Getin Banku. Konto Proste Zasady Junior przeznaczone jest dla nastolatków, którzy skończyli 13 lat, ale nie mają więcej niż 18 lat. Jeżeli więc Twoja pociecha jest akurat w tym wieku, możecie oboje śmiało przystępować do promocji.

Otwarcie konta młodzieżowego wymaga podpisania umowy przez nastolatka; rodzic jedynie wyraża zgodę na jej zawarcie. W praktyce wiąże się to z wizytą w dowolnym oddziale Getin Banku, ponieważ rachunku młodzieżowego nie można zakładać zdalnie. Potrzebne będą Wasze dokumenty: dowody osobiste, paszporty lub legitymacja szkolna.

Jak zgarnąć 50 zł na zakupy w Decathlonie?

Jak już wspominaliśmy, warunki otrzymania nagrody do skomplikowanych nie należą. Kod podarunkowy o wartości 50 zł otrzymasz, jeżeli przejdziesz poniższe kroki:

Drukuj

Zwróć uwagę, że w tej promocji, choć pozornie dotyczy ona konta młodzieżowego, spełnienie jej warunków leży wyłącznie po Twojej stronie: wymagany wpływ i transakcja kartą dotyczą Twojego rachunku osobistego, nie zaś rachunku Twojego dziecka. Również wyłącznie Ty udzielasz zgód marketingowych.

Wymagany wpływ w wysokości 1000 zł musi pochodzić z rachunków prowadzonych w innych bankach, obojętnie, czy prowadzonych na Twoje nazwisko, czy nie. Dla przykładu, możesz swobodnie wykonać przelew z Twojego obecnego konta w innym banku i już spełnisz warunek akcji. Bank dopuszcza również przelew z Twojego rachunku firmowego prowadzonego w Getin Banku.

W akcji możesz zdobyć tylko jedną nagrodę. Jest ona zwolniona z opodatkowania. Kod podarunkowy ważny jest przez 2 lata.

Połączyć pożyteczne... z pożytecznym

Promocja „Powrót do szkoły z Decathlon” łączy się z innymi akcjami prowadzonymi w Getin Banku. W tym miejscu należy wspomnieć o programie poleceń. Za otwarcie rachunku z polecenia i spełnienie dość podobnych warunków możesz zyskać kolejne 50 zł. Szerzej o programie poleceń oraz o tym, jak zdobyć kod polecenia, piszemy w tym artykule.

Konto Proste Zasady – jeden z lepszych rachunków na rynku

Udział w promocji wiąże się z koniecznością posiadania przez rodzica rachunku osobistego. Najciekawszą propozycją Getin Banku jest tutaj Konto Proste Zasady. Jego parametry prezentują się następująco:

Do uniknięcia opłaty za rachunek wystarczy tylko jedna transakcja kartą lub Blikiem w miesiącu. W zamian otrzymujesz darmową kartę oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (pamiętaj, że spełnienie warunków promocji wymaga wykonania jednej transakcji kartą debetową).

Młodzi posiadacze Konta Proste Zasady Junior nie muszą spełniać nawet tego warunku. Dla nich prowadzenie rachunku, karta i wszystkie bankomaty krajowe są bezpłatne. O tym, jak założyć konto dla nastolatka, przeczytasz w tym artykule.

50 zł do sieci Decathlon na nowy rok szkolny

Choć udział w najnowszej promocji Getin Banku wiąże się z otwarciem aż dwóch rachunków: dla rodzica i dla dziecka, to warunki uzyskania premii nie są skomplikowane. Wystarczy jednorazowy wpływ 1000 zł oraz jedna transakcja bezgotówkowa kartą, aby otrzymać kod podarunkowy do sklepów Decathlon.

Na plus akcji należy zaliczyć także to, że mogą z niej skorzystać dotychczasowi klienci banku, posiadający konto osobiste. Jeżeli nie masz rachunku osobistego w Getin Banku, możesz otworzyć nowe konto w programie poleceń i jako nowy klient zyskać premię 50 zł.

Pamiętaj, że warunki promocji spełnisz, wykonując operacje na swoim rachunku (wpływ środków i transakcja kartą), nie zaś na rachunku na swojego dziecka. Warto mieć na uwadze również to, że pula nagród jest ograniczona. A bon o wartości 50 zł będzie jak znalazł na początek nowego roku szkolnego.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Promocji "Powrót do szkoły z Decathlon"

O banku

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach oraz przejęciu Łódzkiego Banku Przemysłowego. W 2010 r. instytucja połączyła się z Noble Bankiem, tworząc Getin Noble Bank SA, który działa pod dwiema markami: Getin Bank - dla klientów indywidualnych, sektora MSP, samorządów i korporacji - oraz Noble Bank - bankowość prywatna dla zamożnych klientów.

Czytaj więcej

Komentarze