Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Łatwa promocja Citibanku dla obecnych klientów: 50 zł do Biedronki za podniesienie limitu na karcie kredytowej

Beata Szymańska
Beata Szymańska

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.

Łatwa promocja Citibanku dla obecnych klientów: 50 zł do Biedronki za podniesienie limitu na karcie kredytowej

Jak widać, Citibank nie zapomina o obecnych klientach i od czasu do czasu organizuje dla nich akcje, w których można zdobyć całkiem sympatyczne premie.

Z najnowszej propozycji mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które posiadają dowolną kartę kredytową z oferty Citi Handlowego i zostały zaproszone do udziału w akcji „drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online), drogą telefoniczną lub w oddziale Citi Handlowy typu Smart lub Smart mini”.

Jedyny warunek – podwyższenie limitu

Uczestnicy akcji, aby zdobyć nagrodę, muszą spełnić jeden jedyny wymóg – zadeklarować podwyższenie limitu kredytu na swojej kredytówce na kwotę nie mniejszą niż 5000 zł i nie większą niż kwota zakomunikowana w ofercie.

W tym celu muszą zawrzeć dodatkowe porozumienie do swojej umowy o kartę kredytową Citibanku.

Szybkie przekazanie nagrody

Osoby, które wywiążą się z powyższego warunku, otrzymają nagrodę najpóźniej w ciągu 30 dni od zawarcia porozumienia o podwyższenie limitu za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

Warto jednak dodać, że nagroda zostanie przekazana uczestnikowi wyłącznie wtedy, gdy do dnia jej przekazania karta będzie aktywna, klient nie wypowiedział umowy i nie obniżył limitu na karcie.

Voucher ma postać 13-cyfrowego kodu, który należy podać przy kasie po zeskanowaniu ostatniego produktu. Może być wykorzystany kilkukrotnie, aż do wyczerpania dostępnej puli środków. Termin jego ważności upływa 31 października 2020 r.

Sprawdź, czy jesteś w gronie zaproszonych

Trochę żałujemy, że oferta jest dostępna wyłącznie dla zaproszonych klientów, a kryteria wyboru uczestników nie zostały podane do publicznej wiadomości.

Być może jednak znalazłeś się w gronie osób, którym bank postanowił ujawnić akcję, jednak nie zauważyłeś tej informacji. Na wszelki wypadek sprawdź więc, czy nie dostałeś od banku zaproszenia do udziału w promocji. Jeśli tak (i jeśli uznasz, że propozycja Citibanku Ci odpowiada), możesz w prosty sposób zyskać 50 zł na zakupy w Biedronce.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Podnieś limit Karty Kredytowej Citibanki odbierz voucher na zakupy"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Więcej o Citi Handlowy