Płać za zakupy za pomocą Visa Checkout i odbierz 50 zł rabatu do bdsklep.pl

Promocja zakończyła się dnia 31 maja 2018 r.

Płać za zakupy za pomocą Visa Checkout i odbierz 50 zł rabatu do bdsklep.pl Źródło obrazka: strona promocji

Jeśli korzystasz z portfela elektronicznego Visa Checkout, masz właśnie kolejną okazję, aby nieco obniżyć koszty zakupów. Wystarczy, że złożysz zamówienie w bdsklep.pl na min. 150 zł brutto, a automatycznie otrzymasz rabat w wysokości 50 zł.

Coraz więcej e-sklepów nagradza swoich klientów za wybór określonej metody płatności. Jednym z nich jest bdsklep.pl - supermarket internetowy specjalizujący się w kosmetykach oraz produktach spożywczych. W trwającej obecnie promocji możesz w prosty sposób zdobyć nagrodę w postaci rabatu na zakupy – wystarczy, że podczas zamawiania produktów wybierzesz płatność przy użyciu Visa Checkout.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszystkie pełnoletnie osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie Polski. Oferta obowiązuje do 31 maja 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli promocyjnych rabatów (niestety, organizator nie ujawnił jej wysokości). Jeśli więc wybierzesz Visę Checkout jako formę płatności, a mimo to cena nie spadnie o 50 zł, będzie to oznaką, że oferta została zakończona.

O czym warto pamiętać?

Promocja dotyczy tylko pierwszej transakcji w sklepie www.bdsklep.pl dokonanej przy użyciu elektronicznego portfela udostępnionego przez Visę. Tak więc aby skorzystać z oferty, musisz posiadać albo założyć konto w Visa Checkout. Pamiętaj też, że jeśli po złożeniu zamówienia zmienisz formę płatności, stracisz prawo do otrzymania rabatu.

Przekazanie nagrody

Jak już wspomnieliśmy, rabat na zakupy zostanie przydzielony automatycznie na etapie finalizacji zamówienia – wystarczy wybrać opcję „płatność z Visa Checkout”, a cena zakupu zostanie obniżona. Przykładowo – jeśli pierwotna wartość zamówienia wynosiła 150 zł, po wybraniu tej opcji ostateczna kwota do zapłaty spadnie do 100 zł, a 50 zł zostanie w Twojej kieszeni. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Visa Checkout – wygodny sposób na internetowe zakupy

Podstawowym warunkiem umożliwiającym otrzymanie zniżki jest posiadanie portfela elektronicznego Visa Checkout. Jest to rozwiązanie umożliwiające płatności internetowe bez konieczności każdorazowego udostępniania danych swojej karty takich jak numer, data ważności czy kod CVV. W przypadku płatności za pomocą elektronicznego portfela wystarczy tylko podać login i hasło, jest to więc szybki i wygodny sposób na robienie zakupów przez Internet za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfona.

Aby aktywować tę usługę, wystarczy wejść na stronę https://secure.checkout.visa.com/createAccount, a następnie podać swoje dane osobowe oraz adres e-mail i hasło. Po przejściu rejestracji wystarczy jedynie podpiąć w aplikacji kartę Visa (debetową albo kredytową) oraz wpisać adres do wysyłki towaru. Więcej informacji na temat Visa Checkout znajdziesz w tym artykule.

Prosty sposób na zdobycie 50 zł (z małym haczykiem)

Jeśli posiadasz kartę Visa i jesteś miłośnikiem sklepowych okazji, najnowsza promocja może przypaść Ci gustu. W sumie możesz w bardzo prosty sposób zaoszczędzić aż 50 zł, kupując dowolny produkt na stronie internetowej bdsklep.pl za min. 150 zł brutto i płacąc za towar za pomocą portfela Visa Checkout.

Akcja posiada jednak drobny minus w postaci bliżej niesprecyzowanej puli nagród. Jeśli więc chciałbyś się znaleźć się w gronie nagrodzonych osób – im wcześniej wykonasz płatność, tym większe masz szanse, że uda Ci się skorzystać z promocyjnego rabatu.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.