Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

50 zł do Allegro za ubezpieczenie mieszkania z ING Bankiem Śląskim

50 zł do Allegro za ubezpieczenie mieszkania z ING Bankiem Śląskim
Źródło: najlepszekonto.pl

Przedstawiamy kolejny przykład na to, że korzystając z różnych usług, można otrzymać mniejszy lub większy bonus. Tym razem do zdobycia jest maksymalnie 50 zł do Allegro za ubezpieczenie domu lub mieszkania w Nationale Nederlanden. Zakres ochrony nie ma znaczenia, liczy się wysokość składki. Gdy wyniesie ona min. 150 zł, otrzymasz 25 zł, a gdy będzie to przynajmniej 300 zł - 50 zł w postaci vouchera.

Kto może dostać nagrodę?

Choć wspomniane towarzystwo ma powiązania kapitałowe z ING Bankiem Śląskim, to nie trzeba być klientem tej instytucji, by otrzymać nagrodę. Najważniejsze jest, by do 31 maja 2023 r. zawrzeć polisę na stronie promocji. Nie ma znaczenia czy jesteś właścicielem domu lub mieszkania i w nim mieszkasz, czy też może wynajmujesz komuś lub od kogoś nieruchomość.

W regulaminie jest mowa o ograniczonej liczbie nagród, ale we wspomnianym dokumencie ani na stronie promocji nie ma informacji o jej liczbie. Należy mieć nadzieję, że gdy pula bonusów będzie na wyczerpaniu, stosowna wiadomość pojawi się na wskazanej stronie.

Kilka chwil i voucher na Allegro będzie Twój

Co trzeba zrobić, by dostać e-kod? Niewiele! Oto konieczne działania:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) wejdź na stronę promocji, wypełnij wniosek, zaznaczając interesujące Cię opcje i zawrzyj ubezpieczenie nieruchomości, opłacając jednorazowo składkę.

Informacja
Informacja

Ubezpieczenie zacznie działać nazajutrz po wykupieniu polisy lub od wskazanego przez Ciebie terminu.

Nagroda
Nagroda

E-kod do wykorzystania na Allegro otrzymasz na wskazany we wniosku o zawarcie umowy ubezpieczenia adres e-mail lub numer telefonu komórkowego, w ciągu 35 dni od zawarcia ubezpieczenia i opłacenia składki.

Ubezpieczenie obejmuje nie tylko dom czy mieszkanie, ale i pomieszczenia przynależne (np. piwnica, garaż). Dodatkowo możesz się ubezpieczyć na wypadek szkody wyrządzonej innym, np. sąsiadowi, a także objąć ochroną rzeczy poza domem.

Ubezpieczeniem nie możesz objąć nieruchomości:

  • w których ponad 50% powierzchni lokalu zajmuje prowadzona działalność gospodarcza;
  • których ponad 50% konstrukcji jest drewniana;
  • domków letniskowych lub znajdujących się na terenie ogródków działkowych.

Szczegółowe informacje o tych i innych wyłączeniach znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Natomiast o tym, jak korzystać z voucherów do Allegro, pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Ubezpieczenie + nagroda = przydatny zestaw

Świadomość, że nieruchomość Twoja lub ta, z której korzystasz, jest chroniona ubezpieczeniem, zapewne uchroni Cię od rozmyślań co by było, gdyby... Będziesz miał za to więcej czasu na zastanowienie się, na co wydać otrzymaną nagrodę. Przemyśl tę propozycję i podejmij decyzję, jaką uznasz za stosowną. Pamiętaj, że przezorny zawsze ubezpieczony.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wiosna z nieruchomościami"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.