Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Nawet 50 zł do Allegro z ubezpieczeniem w Getin Banku

Nawet 50 zł do Allegro z ubezpieczeniem w Getin Banku

Zasady tej akcji są bardzo proste. Jeśli wykupisz ubezpieczenie turystyczne Bezpieczna Wyprawa za min. 100 zł, bank nagrodzi Cię bonem do Allegro o wartości 30 zł. Natomiast za ubezpieczenie nieruchomości Mój Bezpieczny Dom ze składką roczną min. 170 zł otrzymasz 50 zł na zakupy. Prawda, że brzmi interesująco?

W przypadku ubezpieczenia podróży termin początku ochrony nie może być późniejszy niż 31 października 2021 r.

Promocje „Mój Bezpieczny Dom w promocji z kartą podarunkową Allegro - edycja II” oraz „Bezpieczna Wyprawa w promocji z kartą podarunkową Allegro - edycja II” trwają do 30 września 2021 r. Do tego czasu powinieneś wykupić ubezpieczenie.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja skierowana jest do pełnoletnich klientów Getin Banku, którzy mają w tej instytucji konto osobiste lub konto osobiste i kartę kredytową, a także dostęp do bankowości elektronicznej.

Jak zdobyć 30 zł lub 50 zł do Allegro?

Jak już wspominaliśmy, zasady akcji są bardzo proste:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. zawrzyj wybraną umowę ubezpieczenia za pośrednictwem bankowości internetowej, bankowości mobilnej lub poprzez Contact Center.

Nie masz konta w Getin Banku? Możesz je założyć na tej stronie, a jeśli wpiszesz ten kod polecenia FF9B33, masz szansę zdobyć jeszcze kolejne 50 zł do Allegro (więcej o promocjach piszemy niżej).

Krok 2
Krok 2

Opłać interesujące Cię ubezpieczenie ze swojego konta osobistego lub rachunku karty kredytowej. Pamiętaj, że minimalna składka powinna wynosić:

  • 100 zł w przypadku ubezpieczenia podróży,
  • 170 zł w przypadku ubezpieczenia mieszkania.
Krok 3
Krok 3

Wyraź zgody na udostępnienie informacji objętych tajemnicą ubezpieczeniową w zakresie potwierdzania posiadanej ochrony oraz zgody marketingowe i nie odwołuj ich do czasu otrzymania nagrody.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę – bon do Allegro o wartości 30 zł lub 50 zł – otrzymasz do 60 dni od daty rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej. Voucher znajdziesz w swojej bankowości internetowej i mobilnej.

Voucher do Allegro ważny jest do 30 września 2022 r. W każdej z opisanych tu promocji możesz zdobyć po 3 nagrody: za 3 umowy ubezpieczenia nieruchomości lub za 3 umowy ubezpieczenia podróży. Warunkiem jest, by były to różne nieruchomości oraz różne podróże.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach w Getin Banku?

Promocyjne polisy oferuje Towarzystwo Ubezpieczeń Europa SA z siedzibą we Wrocławiu.

W ramach ubezpieczenia nieruchomości (domu lub mieszkania) możesz liczyć na ochronę m.in. w przypadku kradzieży, zalania czy powodzi, obniżkę składki za zabezpieczenia przeciwkradzieżowe, assistance na wypadek usterki czy dodatkowe ubezpieczenie ruchomości. Suma ubezpieczenia może wynieść do 2 mln zł. Dokładny wykaz usług i zdarzeń podlegających ubezpieczeniu znajdziesz w tym dokumencie.

Z kolei ubezpieczenie podróży obejmuje koszty leczenia, ratownictwa i transportu (maks. 700 tys. zł), pomoc w podróży, koszty nieszczęśliwych wypadków (maks. do 50 tys. zł), a w przypadku wykupienia droższych pakietów także utratę bagażu czy odpowiedzialność cywilną. Więcej znajdziesz w dokumencie przedstawiającym ogólne warunki ubezpieczenia.

Konto osobiste w Getin Banku

Jednym z warunków wzięcia udziału w promocji jest korzystanie z konta osobistego w Getin Banku. Najpopularniejszym rachunkiem jest Konto Proste Zasady, darmowe pod warunkiem, że wykonasz przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę w miesiącu (w tym również Blikiem).

Konto Proste Zasady może przydać się w podróży: wydawana do niego karta Visa jest kartą z korzystnymi przewalutowaniami, a więc za wykonane nią transakcje bezgotówkowe w obcej walucie zapłacisz wyraźnie mniej, niż gdybyś użył zwykłej debetówki (uwaga: standardowo Getin do ROR wydaje kartę Mastercarda, która w tym wypadku nie daje takich korzyści przy przewalutowaniu. Kartę Visa należy zamówić osobno. Za cztery karty wydane do konta bank nie pobiera żadnych opłat).

Dodatkowe bonusy za otwarcie konta

Jeżeli zdecydujesz się na otwarcie Konta Proste Zasady, czekają na Ciebie również i inne promocje:

Przezorny zawsze ubezpieczony

Bezpieczeństwo swoje i bliskich jest bardzo ważne, ale równie istotna jest ochrona naszego domu czy mieszkania. Jeśli rozważasz ubezpieczenie nieruchomości lub podróży, sprawdź ofertę Getin Banku i TU Europa; jeżeli spełni ona Twoje oczekiwania, możesz w prosty sposób zdobyć bonus w postaci bonów do Allegro – wystarczy tylko zawrzeć umowę o wybraną ochronę w Twojej bankowości elektronicznej. Tym samym połączysz… pożyteczne z przyjemnym.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Mój bezpieczny dom w promocji z kartą podarunkową Allegro - edycja II"
  2. Regulamin promocji "Bezpieczna wyprawa w promocji z kartą podarunkową Allegro - edycja II"