Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Do 720 zł za konto osobiste od Santander Bank Polska.

50 zł za dobre świadectwo z Kontem Jakie Chcę w Santander Bank Polska

50 zł za dobre świadectwo z Kontem Jakie Chcę w Santander Bank Polska
Źródło: strona promocji

Promocja "50 zł dla uczniów ze średnią minimum 4,0" trwa do 30 września 2020 r. i aż do tego dnia masz czas na spełnienie jej warunków. Organizatorem akcji jest Santander Bank Polska. Jak za chwilę się dowiesz, nie musisz robić zbyt wiele :)

Co możesz zyskać?

Nagrodą w promocji jest 50 zł w gotówce za założenie konta osobistego i średnią ocen min. 4.0 na świadectwie szkolnym.

Czy ta promocja jest dla Ciebie?

Tak, jeśli skończyłeś 13 lat, ale nie miałeś jeszcze swoich 20 urodzin. Do tego w roku szkolnym 2019/2020 powinieneś być uczniem szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej.

Regulamin wyklucza osoby, które w przeszłości posiadały jakikolwiek produkt w Santanderze.

Bank wymaga także, abyś podpisał regulamin promocji oraz otrzymał zgodę swojego opiekuna na otwarcie konta i udział w akcji - o ile jesteś jeszcze osobą niepełnoletnią.

Co musisz zrobić, aby otrzymać 50 zł od banku?

Tak naprawdę warunki, które musisz spełnić, są banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 30 września 2020 r. otwórz w Santanderze Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną i bankowością elektroniczną. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, musisz w tym celu udać się z rodzicem lub opiekunem do placówki banku, w innym przypadku możesz to zrobić samodzielnie.

Informacja
Informacja

Na etapie zakładania konta pamiętaj o wyrażeniu zgody na:

  • przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych;
  • otrzymywanie od banku informacji handlowych;
  • komunikację poprzez elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś rachunek:

  • wykonaj przynajmniej jedną płatność Blikiem na dowolną kwotę;
  • wypełnij formularz na stronie internetowej podając swoje personalia, numer dokumentu tożsamości, nazwę szkoły, do której uczęszczasz oraz średnią ocen.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz na swoje Konto Jakie Chcę do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś warunki regulaminu.

O czym powinieneś pamiętać?

Do średniej ocen bank nie wlicza oceny z zachowania, jeśli jednak uczęszczałeś na dodatkowe zajęcia, religię lub etykę, oceny końcowe z nich zaliczą się do średniej.

Do momentu wypłaty nagrody nie możesz odwołać żadnej ze zgód marketingowych ani zmienić formy otrzymywania komunikatów od banku.

Co warto wiedzieć o Koncie Jakie Chcę w Santanderze?

Konto Jakie Chcę w Santanderze to obecnie jeden z ciekawszych rachunków na rynku. Nie zapłacisz za jego prowadzenie ani za przelewy zwykłe i natychmiastowe.

W Santanderze skorzystasz także z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej, zapłacisz telefonem przez Google Pay i Apple Pay bądź zegarkiem przez Garmin Pay.

Po prostu korzystaj!

Z tej promocji po prostu warto skorzystać. Praktycznie jedynym warunkiem jest tu otwarcie darmowego Konta Jakie Chcę z kartą debetową. Nie zapominaj jednak o tym, że liczy się przede wszystkim średnia na Twoim świadectwie szkolnym - jeśli wyniesie przynajmniej 4,0, łatwe 50 zł będzie Twoje. Choć może się to wydawać niewielką nagrodą, to na drobne wydatki będzie jak znalazł :)

Jeśli jesteś niepełnoletni i do otwarcia konta potrzebujesz zgody rodziców, a oni nie są przekonani do tego pomysłu, to mamy dla Ciebie kilka porad, jak namówić rodziców na konto w banku. Możesz im też zareklamować promocje dla dorosłych, pokazać, że oni też mogą zyskać. :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "50 zł dla uczniów ze średnią minimum 4,0"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.