50 zł za dobre świadectwo z Kontem Jakie Chcę w Santander Bank Polska

50 zł za dobre świadectwo z Kontem Jakie Chcę w Santander Bank Polska Źródło obrazka: strona promocji

Santander Bank Polska docenia dobre wyniki w nauce! Jeśli założysz w tym banku Konto Jakie Chcę z kartą debetową i pochwalisz się świadectwem ze średnią min. 4,0, otrzymasz łatwe 50 zł premii. To świetny sposób nie tylko na tanie konto, ale i mały zastrzyk gotówki na nadchodzące wakacje.

Promocja "50 zł dla uczniów ze średnią minimum 4,0 na świadectwie" trwa do 30 września 2019 r. i aż do tego dnia masz czas na spełnienie jej warunków. Organizatorem akcji jest Santander Bank Polska. Jak za chwilę się dowiesz, nie musisz zrobić zbyt wiele :)

Co możesz zyskać?

Nagrodą w promocji jest 50 zł w gotówce za założenie konta osobistego i średnią ocen min. 4.0 na świadectwie szkolnym.

Czy ta promocja jest dla Ciebie?

Tak, jeśli skończyłeś 13 lat, ale nie miałeś jeszcze swoich 20 urodzin. Do tego w roku szkolnym 2018/2019 powinieneś być uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej.

Ważny warunek - od 1 maja 2018 r. do otwarcia konta w promocji nie mogłeś posiadać w Santanderze rachunku osobistego w polskich złotych.

Bank wymaga także, abyś podpisał regulamin promocji oraz otrzymał zgodę swojego opiekuna na otwarcie konta i udział w akcji - o ile jesteś jeszcze osobą niepełnoletnią.

Co musisz zrobić, aby otrzymać 50 zł od banku?

Tak naprawdę warunki, które musisz spełnić, są banalnie proste:

 1. Najpóźniej 30 września 2019 r. otwórz w Santanderze Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną i bankowością elektroniczną. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, musisz w tym celu udać się z rodzicem lub opiekunem do placówki banku, w innym przypadku możesz to zrobić przez Internet.
 2. Na etapie zakładania konta pamiętaj o wyrażeniu zgody na:
  • przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych,
  • otrzymywanie od banku informacji handlowych,
  • komunikację od banku w formie elektronicznej (dotyczy zakładania rachunku w oddziale).
 3. Do tego samego dnia okaż w placówce banku swoje świadectwo szkolne - jeśli średnia ocen wyniesie min. 4,0, bank przyzna Ci premię.

O czym powinieneś pamiętać?

Do średniej ocen bank nie wlicza oceny z zachowania, jeśli jednak uczęszczałeś na dodatkowe zajęcia, religię lub etykę, oceny końcowe z nich zaliczą się do średniej.

50 zł premii wpłynie na Twoje nowo otwarte Konto Jakie Chcę do 15. dnia miesiąca po miesiącu przystąpienia do promocji - o ile spełniłeś warunki określone przez bank.

Do momentu wypłaty nagrody nie możesz odwołać żadnej ze zgód marketingowych ani zmienić formy otrzymywania komunikatów od banku.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Co warto wiedzieć o Koncie Jakie Chcę w Santanderze?

Konto Jakie Chcę w Santanderze to obecnie jeden z ciekawszych rachunków na rynku. Nie zapłacisz za jego prowadzenie ani za przelewy zwykłe i natychmiastowe. Opłatę za kartę debetową dostosujesz do swoich potrzeb - możesz wybrać sztywne 3 zł co miesiąc lub 5 zł, których unikniesz, wykonując zaledwie 5 transakcji w miesiącu. Do ukończenia 26 lat nie zapłacisz także za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

W Santanderze skorzystasz także z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej, zapłacisz telefonem przez Google Pay i Apple Pay bądź zegarkiem przez Garmin Pay.

Jeśli skończyłeś już 18 lat, promocję możesz połączyć z inną - na przykład z premią 150 zł za wynagrodzenie - i zyskać jeszcze więcej!

Po prostu korzystaj!

Z tej promocji po prostu warto skorzystać. Praktycznie jedynym warunkiem jest tu otwarcie darmowego Konta Jakie Chcę z kartą debetową. Nie zapominaj jednak o tym, że liczy się przede wszystkim średnia na Twoim świadectwie szkolnym - jeśli wyniesie przynajmniej 4,0, łatwe 50 zł będzie Twoje. Jeśli jednak trochę brakuje Ci do takiego wyniku, być może uda się jeszcze powalczyć o lepsze stopnie, a potem założyć konto i cieszyć się premią. Choć 50 zł może wydawać się niewielką nagrodą, to na drobne wakacyjne wydatki będzie jak znalazł :)

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.