Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 września 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Santander Bank Polska lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Łatwe 200 zł za Konto Jakie Chcę z Bonusem + 350 zł w pozostałych promocjach Santander Bank Polska!.

50 zł za dobre świadectwo z Kontem Jakie Chcę w Santander Bank Polska

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

50 zł za dobre świadectwo z Kontem Jakie Chcę w Santander Bank Polska
Źródło: strona promocji

Santander Bank Polska docenia dobre wyniki w nauce! Jeśli założysz w tym banku Konto Jakie Chcę z kartą debetową i pochwalisz się świadectwem ze średnią min. 4,0, otrzymasz łatwe 50 zł premii. To świetny sposób nie tylko na tanie konto, ale i mały zastrzyk gotówki na nadchodzące wakacje.

Promocja "50 zł dla uczniów ze średnią minimum 4,0 na świadectwie" trwa do 30 września 2019 r. i aż do tego dnia masz czas na spełnienie jej warunków. Organizatorem akcji jest Santander Bank Polska. Jak za chwilę się dowiesz, nie musisz zrobić zbyt wiele :)

Co możesz zyskać?

Nagrodą w promocji jest 50 zł w gotówce za założenie konta osobistego i średnią ocen min. 4.0 na świadectwie szkolnym.

Czy ta promocja jest dla Ciebie?

Tak, jeśli skończyłeś 13 lat, ale nie miałeś jeszcze swoich 20 urodzin. Do tego w roku szkolnym 2018/2019 powinieneś być uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej.

Ważny warunek - od 1 maja 2018 r. do otwarcia konta w promocji nie mogłeś posiadać w Santanderze rachunku osobistego w polskich złotych.

Bank wymaga także, abyś podpisał regulamin promocji oraz otrzymał zgodę swojego opiekuna na otwarcie konta i udział w akcji - o ile jesteś jeszcze osobą niepełnoletnią.

Co musisz zrobić, aby otrzymać 50 zł od banku?

Tak naprawdę warunki, które musisz spełnić, są banalnie proste:

  1. Najpóźniej 30 września 2019 r. otwórz w Santanderze Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną i bankowością elektroniczną. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, musisz w tym celu udać się z rodzicem lub opiekunem do placówki banku, w innym przypadku możesz to zrobić przez Internet.
  2. Na etapie zakładania konta pamiętaj o wyrażeniu zgody na:
    • przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych,
    • otrzymywanie od banku informacji handlowych,
    • komunikację od banku w formie elektronicznej (dotyczy zakładania rachunku w oddziale).
  3. Do tego samego dnia okaż w placówce banku swoje świadectwo szkolne - jeśli średnia ocen wyniesie min. 4,0, bank przyzna Ci premię.

O czym powinieneś pamiętać?

Do średniej ocen bank nie wlicza oceny z zachowania, jeśli jednak uczęszczałeś na dodatkowe zajęcia, religię lub etykę, oceny końcowe z nich zaliczą się do średniej.

50 zł premii wpłynie na Twoje nowo otwarte Konto Jakie Chcę do 15. dnia miesiąca po miesiącu przystąpienia do promocji - o ile spełniłeś warunki określone przez bank.

Do momentu wypłaty nagrody nie możesz odwołać żadnej ze zgód marketingowych ani zmienić formy otrzymywania komunikatów od banku.

Co warto wiedzieć o Koncie Jakie Chcę w Santanderze?

Konto Jakie Chcę w Santanderze to obecnie jeden z ciekawszych rachunków na rynku. Nie zapłacisz za jego prowadzenie ani za przelewy zwykłe i natychmiastowe. Opłatę za kartę debetową dostosujesz do swoich potrzeb - możesz wybrać sztywne 3 zł co miesiąc lub 5 zł, których unikniesz, wykonując zaledwie 5 transakcji w miesiącu. Do ukończenia 26 lat nie zapłacisz także za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

W Santanderze skorzystasz także z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej, zapłacisz telefonem przez Google Pay i Apple Pay bądź zegarkiem przez Garmin Pay.

Jeśli skończyłeś już 18 lat, promocję możesz połączyć z inną - na przykład z premią 150 zł za wynagrodzenie - i zyskać jeszcze więcej!

Po prostu korzystaj!

Z tej promocji po prostu warto skorzystać. Praktycznie jedynym warunkiem jest tu otwarcie darmowego Konta Jakie Chcę z kartą debetową. Nie zapominaj jednak o tym, że liczy się przede wszystkim średnia na Twoim świadectwie szkolnym - jeśli wyniesie przynajmniej 4,0, łatwe 50 zł będzie Twoje. Jeśli jednak trochę brakuje Ci do takiego wyniku, być może uda się jeszcze powalczyć o lepsze stopnie, a potem założyć konto i cieszyć się premią. Choć 50 zł może wydawać się niewielką nagrodą, to na drobne wakacyjne wydatki będzie jak znalazł :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji 50 zł dla uczniów ze średnią minimum 4,0 na świadectwie

O banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. W 2013 r. Santander Bank Polska połączył się z Kredyt Bankiem, stając się tym samym trzecim co do wielkości bankiem w Polsce pod względem aktywów i depozytów. Od 7 września 2018 r. bank funkcjonuje pod nazwą Santander Bank Polska i może się poszczycić jedną z największych w Polsce siecią placówek i oddziałów (blisko 1000).

Czytaj więcej