Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 100 zł premii dla obecnego użytkownika w programie poleceń TransferGo.

Po 50 zł premii dla nowego i obecnego użytkownika w programie poleceń TransferGo

Po 50 zł premii dla nowego i obecnego użytkownika w programie poleceń TransferGo
Źródło: TransferGo

Promocja nie ma określonego terminu ważności – TransferGo zastrzega sobie prawo do zakończenia oferty w każdej chwili, bez powiadamiania o tym fakcie w jakikolwiek sposób. Nie warto zatem zwlekać.

Kto skorzysta?

Jeśli chodzi o warunki uczestnictwa, to nie ma tu żadnej filozofii. W roli osoby poleconej może wystąpić nowy użytkownik usługi, zaś polecającego – obecny klient. Oczywiście skorzystanie z oferty jako osoba polecona nie zamyka drogi do zgarnięcia bonusów za polecanie platformy znajomym.

Brak limitu premii!

Promocja obowiązuje w wielu krajach, w każdym z inną premią. Polskim klientom TransferGo oferuje 50 zł.

Czy istnieje limit możliwych do uzyskania bonusów? W praktyce nie, w teorii – możesz polecić maksymalnie… 300 osób dziennie ;)

Nowy użytkownik: rejestracja + przelew(y)

Nie korzystasz z TransferGo? Oto działania, które pozwolą Ci otrzymać premię:

Krok 1
Krok 1

Zarejestruj profil w TransferGo. Skorzystaj przy tym z linka lub kodu otrzymanego od znajomego.

Jeśli nie znasz nikogo, kto byłby użytkownikiem platformy, możesz śmiało skorzystać z naszego linka.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 6 miesięcy od dnia rejestracji wykonaj przelew z przewalutowaniem o wartości min. 50 GBP (lub równowartości tej kwoty w innej walucie). Możesz też zlecić kilka mniejszych transferów – ważne, aby ich łączna wartość w okresie pół roku po rejestracji osiągnęła wymagane 50 GBP.

Krok 3
Krok 3

Po spełnieniu powyższych warunków Twój bonus będzie udostępniony na Twoim profilu TransferGo w zakładce Zaproś. O bonusie dowiesz się również z wiadomości e-mail lub powiadomienia z aplikacji, o ile wyraziłeś zgodę na komunikację tą drogą.

W celu wypłaty premii w ciągu 30 dni od jej przyznania podaj numer swojego konta osobistego w banku. Pamiętaj, że jeśli się spóźnisz, nagroda przepadnie!

Nagroda
Nagroda

Bonus powinien trafić na Twój rachunek bankowy w ciągu 5 dni roboczych od dnia, w którym podałeś numer konta.

Ważne informacje!

Jeśli rejestrujesz się z linka, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (cookies) – jest to niezbędne, by TranferGo mogło zidentyfikować Cię jako osobę z rekomendacji innego użytkownika.

Jeśli z kolei chcesz skorzystać nie z linka, tylko z kodu, a podczas rejestracji nie wyświetliło się pole umożliwiające jego wpisanie – nie ma powodów do paniki. W moim przypadku jeszcze przez kilka dni była możliwość wpisania kodu na głównej stronie TransferGo po zalogowaniu, u góry strony. Poza tym pozostaje kolejna możliwość – wpisanie kodu rekomendacyjnego dopiero na etapie zlecania przelewu, konkretnie w 3 kroku (Podsumowanie). Wygląda to następująco:

Kliknij, aby powiększyć

Jeżeli nie posiadasz nikogo znajomego dysponującego kodem poleceń wypełnij ten formularz. Jeżeli natomiast chcesz byśmy przekazali Twój kod poleceń innym czytelnikom naszego portalu wypełnij ten formularz.

Promocyjny przelew lub przelewy na sumę 50 GBP (lub równowartości w innych walutach) muszą być transferami z przewalutowaniem. Przelew np. EUR-EUR nie zostanie zaliczony.

Aby przelew został uznany, nie może zostać zwrócony ani odrzucony przez bank odbiorcy.

TransferGo nie pozwala na otwieranie wielu profili przez tę samą osobę (każdy profil wymaga weryfikacji tożsamości), przelewanie pieniędzy na własne konta oraz używanie do przelewu karty lub rachunku prepaid. Tego rodzaju „sztuczki” mogą się zakończyć nawet zamknięciem konta w TransferGo.

W zakładce Pomoc w sekcji poświęconej promocji znaleźć można informację, że premia jest możliwa do odbioru „natychmiast” po spełnieniu warunków. Prośba z mojej strony – daj znać w komentarzu pod tekstem, jak długo czekałeś na uznanie Twojego prawa do nagrody (czy stało się to automatycznie po zleceniu przelewu, tego samego dnia, czy jednak później).

Obecny użytkowniku! Przekaż link (lub kod) znajomemu

Jeśli posiadasz już profil na TransferGo, możesz wziąć udział w promocji jako polecający. Oto twój plan działania:

Krok 1
Krok 1

Zaloguj się w serwisie lub w aplikacji, odbierz indywidualny link / kod, a następnie przekaż go znajomemu. Możesz go udostępnić np. na Facebooku, Messengerze, WhatsApp’ie lub w e-mailu.

Krok 2
Krok 2

Trzymaj kciuki, by osoba polecona spełniła swoje warunki (rejestracja z wykorzystaniem Twojego linka / kodu + zlecenie przelewu z przewalutowaniem).

Krok 3
Krok 3

Sprawdzaj co jakiś czas zakładkę Zaproś, by przekonać się, czy premia nie czeka na odbiór. Jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail lub powiadomień od TranferGo, to o oczekującym bonusie dowiesz się również tą drogą.

W celu wypłaty premii w ciągu 30 dni od jej przyznania podaj numer swojego konta bankowego. Pamiętaj, że jeśli się spóźnisz, nagroda przepadnie!

Nagroda
Nagroda

Bonus powinien trafić na Twój rachunek bankowy w ciągu 5 dni roboczych od dnia, w którym podałeś numer konta.

Przetestuj usługę i zgarnij premię

Obecnych użytkowników TransferGo, którzy poznali już zalety tej usługi, prawdopodobnie nie trzeba szczególnie zachęcać do polecania jej znajomym. Beż wysiłku mogą oni zyskać szansę na premię.

Jeśli dotąd nie korzystałeś z TransferGo, to masz bardzo dobry powód, by to zmienić. Rejestracja nic nie kosztuje, nie ma żadnych stałych opłat, a przelew też może być darmowy (lub przynajmniej tańszy niż w banku). Przyznaj, że premia 50 zł za przetestowanie platformy do międzynarodowych transferów pieniężnych jest naprawdę zachęcająca.

Weź też pod uwagę, że na bonus nie będziesz musiał wcale długo czekać. Jeśli od razu weźmiesz się za spełnienie warunków, to z premii prawdopodobnie będziesz mógł skorzystać w naprawdę niedalekiej przyszłości. W porównaniu z promocjami bankowymi, w których na nagrodę czeka się nieraz tygodniami i miesiącami, jest to przyjemna odmiana ;)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin programu poleceń TransferGo

O instytucji

TransferGo to firma specjalizująca się w międzynarodowych transferach pieniężnych. Dzięki usłudze możliwe jest zlecenie korzystnych przelewów walutowych i uniknięcie wysokich prowizji naliczanych przez banki.