Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50% rabatu na nagrody w programie Mastercard Priceless Specials

50% rabatu na nagrody w programie Mastercard Priceless Specials
Źródło: strona promocji

Mastercard przypomina, że wkrótce Black Friday - dzień szalonych promocji i wyprzedaży. Sam też chce w nim wziąć udział, więc proponuje 50% przeceny na nagrody i 30% rabatu na vouchery w swoim programie Mastercard Priceless Specials.

Banalnie proste warunki

Zasada jest banalnie prosta. Wystarczy, że masz kartę płatniczą Mastercard i jest ona zarejestrowana w programie Mastercard Priceless Specials. Zaloguj się na stronę internetową programu (aplikacja mobilna niestety nie umożliwia składania zamówień) i wymień zgromadzone punkty na nagrody lub vouchery.

Nagrody za "pół ceny"

Wybraną przez siebie nagrodę otrzymasz za połowę potrzebnych na co dzień punktów. Nie ma żadnego limitu nagród, jakie możesz w ten sposób zgarnąć. Jedyne ograniczenie to liczba punktów, którą zgromadziłeś w programie.

Jeśli wybierzesz voucher - dostaniesz go o 30% taniej. Zasada ta dotyczy też doładowań telefonów! W tej kategorii są niestety ograniczenia. Na jedną zarejestrowaną w programie kartę Mastercard możesz otrzymać tylko jeden voucher elektroniczny i jedno doładowanie telefonu.

Katalog programu Mastercard Priceless Specials dostępny jest tutaj.

W każdej beczce miodu może się znaleźć łyżka dziegciu. I tak jest tym razem. Zła wiadomość jest taka, że rabatu nie uzyskasz na vouchery do kina i funkcje Pay with Rewards oraz Podróże Online.

Szczegółowe zasady programu znajdziecie w jego regulaminie.

Spiesz się!

Promocja trwa co prawda do 25 listopada 2018 r., ale nagrody dostępne są tylko momentu wyczerpania zapasów. Atrakcyjne nagrody z pewnością będą się cieszyły dużym powodzeniem i zapewne wkrótce znikną z katalogu. Nie zwlekaj wiec - zaloguj się na swoje konto w programie Mastercard Priceless Specials i korzystaj z okazji.

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.