Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50% rabatu na buty New Balance przy płatności kartą Mastercard

50% rabatu na buty New Balance przy płatności kartą Mastercard
Źródło: strona promocji

Do osiągnięcia sukcesu, czyli uzyskania aż 50% rabatu, naprawdę nie trzeba zrobić wielu kroków:

  1. Do 28 października przyjdź do jednego ze stacjonarnych sklepów marki New Balance objętych promocją. Ich adresy znajdziesz tutaj.
  2. Wybierz dedykowany model z kolekcji 574.
  3. Zapłać kartą Mastercard lub Maestro i ciesz się butami za pół ceny.

Przy okazji tej szybkiej i konkretnej promocji Mastercard zachęca do przystąpienia do jego programu Mastercard Priceless Specials. W jego ramach, płacąc kartami Mastercard lub Maestro, zbierasz punkty, które możesz wymienić na różne produkty z katalogu nagród. O idei i zasadach tego programu szerzej pisaliśmy w tym artykule.

Biegnij, raczej szybko

W promocji sprzedanych zostanie 1560 par – 840 par damskich i 720 par męskich. Pamiętajcie, że to ogólna liczba par na całą Polskę. Na dodatek jest jeszcze problem dostępności Waszego rozmiaru w najbliższym sklepie.

Zgodnie z regulaminem, jeden zakup może dotyczyć maksymalnie dwóch par.

Przyznacie chyba, że 50% rabatu na buty kosztujące kilkaset złotych to niezła okazja. Przy ograniczonej liczbie par objętych promocją i wysokim rabacie, wielce prawdopodobne jest, że promocja zakończy się wcześniej. Wskazany jest więc pospiech, jeśli chcecie mieć buty za pół ceny.

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.