Do 150 zł zwrotu za paliwo w promocji karty kredytowej Mastercard TU i TAM Alior Banku

Promocja zakończyła się dnia 31 grudnia 2018 r.

Do 150 zł zwrotu za paliwo w promocji karty kredytowej Mastercard TU i TAM Alior Banku Źródło obrazka: strona Alior Banku

W ostatnim czasie Alior Bank intensywnie pracuje nad rozwojem swojej oferty kart kredytowych. Na początku roku wprowadził do sprzedaży „kredytówkę” Mastercard TU i TAM. Teraz kusi potencjalnych klientów szeregiem benefitów, które mogą otrzymać za jej wyrobienie. Podstawowe to: 5% zwrotu za transakcje na stacjach paliw oraz zwolnienie z miesięcznej opłaty za użytkowanie karty.

Korzyści dla uczestników promocji karty kredytowej Mastercard TU i TAM

 • 5% zwrotu za transakcje kartą dokonane na stacjach paliw. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 25 zł miesięcznie, a przez cały okres obowiązywania promocji jest to 150 zł. Abyś otrzymał w danym miesiącu zwrot, powinieneś rozliczyć transakcje za minimum 100 zł.
 • Zwolnienie z opłaty za użytkowanie karty do końca 2018 roku. Standardowa opłata wynosi 10 zł miesięcznie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Do promocji może przystąpić każda pełnoletnia osoba, która w ciągu ostatniego roku nie posiadała jakiejkolwiek karty kredytowej wydanej przez Alior Bank.

Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2018 roku.

Przystępując do promocji powinieneś pamiętać, że dotyczy ona produktu (karty kredytowej), którego niewłaściwe użytkowanie może być przyczyną poważnych kosztów. Więcej informacji na temat wydawania karty dowiesz się z naszego poradnika.

Jak otrzymać 150 zł zwrotu za zakupy na stacjach paliw?

 1. Podstawowym krokiem, jaki powinieneś wykonać jako uczestnik promocji, jest wyrobienie karty kredytowej Mastercard TU i TAM Alior Banku. Wniosek o kartę najwygodniej złożysz, korzystając z tego formularza.
 2. Po pozytywnej weryfikacji Twojej zdolności kredytowej pozostanie Ci już tylko podpisanie z bankiem umowę o prowadzenie karty kredytowej.
 3. Już następnego dnia po złożeniu przez Ciebie podpisu będziesz mógł otrzymać 5% zwrotu za transakcje przeprowadzone na stacjach paliw (oznaczonych kodami MCC: 5172, 5541, 5542 i 5983). Co istotne – zwrot będzie dotyczył nie tylko zakupionego paliwa, ale również innych oferowanych produktów.
  • jeśli w danym miesiącu wydasz na stacji paliw przynajmniej 100 zł, Alior Bank zwróci Ci z tego 5 zł. A jeśli Twoje wydatki sięgną 500 zł, wówczas będziesz mógł liczyć na zwrot w wysokości aż 25 zł.

O premię można ubiegać się przez sześć miesięcznych cykli rozliczeniowych, co oznacza, że Twój łączny zysk może wynieść nawet 150 zł.

Przekazanie premii

Zwrot 5% pieniędzy wydatkowanych na stacjach paliw nastąpi w formie uznania (wpłaty) na rachunek Twojej karty kredytowej. Wpłata będzie miała miejsce najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, następującego po danym cyklu rozliczeniowym.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowanie podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Ile można zyskać w promocji Alior Banku?

W poniższej tabeli prezentujemy wysokość zwrotu w zależności od miesięcznej kwoty wydatkowanej na stacjach paliw.

Wydatkowana kwota

Kwota zwrotu

50 zł

0 zł

100 zł

5 zł

200 zł

10 zł

300 zł

15 zł

400 zł

20 zł

500 zł

25 zł

600 zł

25 zł

Karta kredytowa Mastercard TU I TAM Alior Banku

Mastercard TU i TAM to jedna z dwóch kart kredytowych znajdujących się aktualnie w ofercie Alior Banku. Karta charakteryzuje się najdłuższym na rynku okresem bezodsetkowym, który wynosi aż 59 dni. Samo wydanie karty jest zupełnie darmowe, a w ramach promocji bank aż do końca grudnia 2018 roku nie pobierze opłaty za jej użytkowanie. Po tym okresie obowiązywać będzie natomiast standardowa opłata, wynosząca 10 zł miesięcznie. Tego kosztu można jednak uniknąć – wystarczy jedynie wydanie w danym cyklu rozliczeniowym przynajmniej 600 zł za pomocą karty.

Każda osoba, który wyrobi kartę Mastercard TU i TAM, może liczyć nawet na 300 zł zwrotu rocznie za transakcje zrealizowane za granicą, a także zbierać punkty w programie rabatowym Priceless Specials.

Podsumowanie

Jeśli ktoś rozgląda się za nowoczesną i funkcjonalną kartą kredytową, to najnowsza promocja „kredytówki” Mastercard TU i TAM stanowi doskonałą zachętę, aby wybrać właśnie tę ofertę. Dzięki zwolnieniu z opłaty za kartę, programowi Priceless Specials oraz zwrotom za transakcje na stacjach paliw oraz za granicą jej posiadacz może bez trudu zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Jedyne, na co należy uważać, to dość wysoka opłata za kartę obowiązująca po zakończeniu promocji. Jeśli nie będziesz aktywnie korzystał ze swojego „plastiku”, wyniesie ona 10 zł miesięcznie. To z kolei w dłuższej perspektywie czasowej może sprawić, że koszty przewyższą zyski, jakie potencjalnie możesz osiągnąć przez pierwsze miesiące jej użytkowania.

Podsumowując – kartę Mastercard TU i TAM szczególnie polecamy osobom posługującym się nią do regulowania swoich codziennych wydatków. Natomiast jeśli ktoś traktuje ją wyłącznie jako finansową rezerwę, rzadko z niej korzystając – raczej powinien rozejrzeć się za tańszym produktem.

Zobacz nasz ranking najlepszych kart kredytowych.

Z ostatniej chwili

 • 26.04.2019 11:35

  Ostatnie dni przyniosły kilka przykrych informacji dla oszczędzających - zniknęły atrakcyjne lokaty i promocja konta oszczędnościowego.

 • 25.04.2019 14:49

  Za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z BNP Paribas możesz otrzymać 14 dni bezpłatnego korzystania z XOXO WiFi.

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.