Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

5% w skali roku na rachunku Mój Skarb w Banku Pekao dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat!

5% w skali roku na rachunku Mój Skarb w Banku Pekao dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat!
Spis treści

Oferta obowiązuje do 2 listopada 2021 r. Do tego czasu należy spełnić warunki opisane w regulaminie.

Niezbędne konto rodzica i pakiet PeoPay KIDS dla dziecka

Po pierwsze, bank wymaga, aby rodzic lub opiekun dziecka w wieku 6-12 lat posiadał konto w Banku Pekao. Po drugie, musi on jednego dnia zawrzeć w imieniu dziecka umowy o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS, czyli Konto Przekorzystne dla Młodych, aplikację PeoPay KIDS oraz, co oczywiste, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb.

Szczegóły promocyjnej oferty

Powtórzymy: w ramach promocji dziecko zyskuje oprocentowanie konta oszczędnościowego na poziomie 5% w skali roku dla kwot do 3 tys. zł przez 92 dni (licząc od momentu zawarcia umowy). Po tym czasie stawka spada do poziomu standardowego (aktualnie wynosi ono 0,06%).

Z oferty nie skorzysta dziecko, które brało już udział w choćby jednej promocji rachunku oszczędnościowego między 27 maja 2020 r. a 30 września 2021 r.

5%? Tylko dla dzieci i tylko w Pekao

Skorzystanie z oferty będzie doskonałą odpowiedzią na wszystkie 5 powodów, by założyć dziecku konto. Dzięki promocji dziecko może m.in. nauczyć się nawyku oszczędzania i czerpać z tego namacalną korzyść.

Pomimo niewielkiej kwoty objętej podwyższonym oprocentowaniem trzeba sobie jasno powiedzieć, że chodzi tu nie tyle o zysk, co o finansową edukację. Jeśli zgadzasz się, że Twoja pociecha potrzebuje "wdrożenia" w świat finansów, rozważ tę unikatową propozycję od Banku Pekao.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty „Promocja 5,00% na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb z PeoPay KIDS”