Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

5 funtów (ok. 25 zł) premii dla nowego i obecnego użytkownika Curve + 1% moneyback w wybranych sklepach

5 funtów (ok. 25 zł) premii dla nowego i obecnego użytkownika Curve + 1% moneyback w wybranych sklepach

Jak to zwykle bywa w przypadku promocji organizowanych przez zagraniczne fintechy, próżno szukać osobnego regulaminu tej oferty specjalnej. Podobnie to wygląda w przypadku akcji, które od czasu do czasu „odpala” Revolut.

W związku z tym nie wiemy, jak długo potrwa jeszcze program poleceń w Curve. Na ten moment informacja o promocji widoczna jest w aplikacji – jako obecny użytkownik powinieneś widzieć zakładkę Share Curve and Get ₤5 w menu Profile. Przed polecaniem usługi znajomym warto sprawdzić, czy taka zakładka wciąż tam widnieje.

Ponad 25 zł na start za jedną płatność

Z powodu braku regulaminu napisałem do brytyjskiego supportu Curve z prośbą o szczegóły. Odpowiedź była szybka i na tyle wyczerpująca, że z czystym sumieniem mogę polecić Wam udział w promocji. Premią za przetestowanie tej wyjątkowej usługi jest 5 funtów (czyli, w zależności od aktualnego kursu, równowartość co najmniej 25 zł).

Droga do jej zdobycia jest niezwykle prosta:

Krok 1
Krok 1

Pobierz aplikację Curve ze sklepu Google Play lub App Store.

Krok 2
Krok 2

Przejdź przez proces rejestracji, podczas którego na telefonie wyświetli się ekran z możliwością wpisania kodu promocyjnego. W tym miejscu wprowadź kod otrzymany od obecnego użytkownika. Jeśli nie znasz takiej osoby, możesz śmiało skorzystać z naszego: DP9W43XN

Wybierz dowolną kartę (chociażby darmową) i oczekuj na jej przesyłkę Czas oczekiwania trwa zwykle od 1 do 2 tygodni.

Informacja
Informacja

Po zakończonej rejestracji bonus 5 GBP powinien być widoczny w zakładce Curve Cash jako Pending (Oczekujący). Będzie on możliwy do wykorzystania dopiero po spełnieniu wszystkich warunków.

Krok 3
Krok 3

Jeszcze przed otrzymaniem karty Curve możesz dodać do aplikacji już posiadane karty płatnicze.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 7 dni od momentu rejestracji  dokonaj aktywacji nowo otrzymanej karty Curve oraz wykonaj przy jej użyciu przynajmniej jedną transakcję na dowolną kwotę w sklepie stacjonarnym lub przez Internet.

Nagroda
Nagroda

Niedługo po wykonaniu transakcji premia 5 GBP zostanie aktywowana w formie 500 punktów, z których możesz korzystać dokładnie tak samo jak z „realnych” pieniędzy. Po prostu wybierz Curve Cash jako źródło płatności i ruszaj na zakupy.

Premia także dla obecnego użytkownika

Korzystasz już z usług brytyjskiego fintechu? Również możesz zdobyć premię dokładnie w tej samej wysokości. Wystarczy polecić Curve znajomemu, podając mu kod widoczny w aplikacji (znajdziesz go we wspomnianej już zakładce Share Curve and Get ₤5 w menu Profile).

500 punktów Curve Cash (= 5 funtów) zostanie naliczone po wykonaniu przez nowego użytkownika pierwszej płatności. Pamiętaj jednak, że jeśli dotąd nie wykonałeś żadnej transakcji fizyczną kartą, musisz to nadrobić – dopiero wtedy bonus się uaktywni.

Kilka słów o fintechu

Curve to rozwiązanie zyskujące coraz większą popularność także nad Wisłą. Jego największym plusem jest możliwość zastąpienia wszystkich posiadanych kart płatniczych jednym „plastikiem”, który dodatkowo pozwala na zarządzanie płatnościami oraz wykonywanie transakcji w obcych walutach po bardzo korzystnym kursie międzybankowym. Usługa na pewno spodoba się więc podróżnikom, łowcom promocji oraz tym, którzy po prostu lubią ułatwiać sobie życie, także w kwestii finansów ;)

Jeśli czujesz, że nie wszystko jest dla Ciebie jasne, koniecznie zapoznaj się ze szczegółowym opisem Curve. Znajdziesz w nim m.in. praktyczny poradnik dotyczący opisanego w powyższym harmonogramie procesu rejestracji.

Przy okazji nie wolno zapominać, że użytkownicy Curve otrzymują zwrot 1% transakcji wykonanych w 3 wybranych przez siebie sklepach. Szczegóły dotyczące moneybacku również znajdziesz we wspomnianym tekście.

Premia za przetestowanie usługi

W obliczu wielu zalet Curve zachęta w postaci 5 funtów to tylko dodatkowy atut usługi. Niezależnie od promocji oferta fintechu jest po prostu godna przetestowania. A skoro przy okazji możesz dzięki temu co nieco zarobić, to aż żal nie skorzystać.

O instytucji

Curve nie jest zwykłą kartą ani rachunkiem płatniczym. To tak naprawdę sposób na zorganizowanie swoich finansów, który oznacza przede wszystkim wygodę, niskie koszty płatności za granicą oraz spore ułatwienia dla łowców okazji.