Groupon.pl: 450 zł premii za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończyła się dnia 15 listopada 2017 r.

Groupon.pl: 450 zł premii za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

BGŻ BNP Paribas uruchomił kolejną promocję zachęcającą do założenia Konta Optymalnego. Jeżeli zakupisz kod na Groupon.pl, otworzysz wspomniany wyżej rachunek i będziesz z niego aktywnie korzystać, otrzymasz w nagrodę 150 zł. Dodatkowo będziesz mógł wziąć udział w promocji „Mobilna Premia”, w której do zgarnięcia jest dodatkowe 300 zł.

Organizatorem akcji „Zyskaj z Kontem” jest firma Ad Astra z siedzibą w Michałowicach, natomiast współorganizatorami są Bank BGŻ BNP Paribas S.A. oraz Groupon sp. z o.o. Akcja łączy się z wewnętrzną promocją BGŻ BNP Paribas „Mobilna Premia”, w ramach której można zyskać dodatkowe 300 zł za płatności mobilne (po 25 zł przez 12 miesięcy).

Promocja potrwa do 15 listopada 2017 roku lub do wyczerpania puli 1000 nagród. Kiedy liczba rejestracji na stronie promocji dojdzie do tysiąca, organizator zakończy akcję przed wyznaczonym terminem. Informację o liczbie dostępnych w danym momencie kodów znajdziesz na stronie Groupon.pl w zakładce dotyczącej promocji.

3-letni okres karencji

Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Optymalnego nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (ani w żadnym z banków przed dniem połączenia - czyli w BGŻ S.A. oraz BNP Paribas Bank Polska S.A.).

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji „Zyskaj z kontem”, należy łącznie spełnić kilka prostych warunków, pamiętając przy tym o zachowaniu wymaganych terminów:

 1. Do dnia 15 listopada 2017 roku (lub do wyczerpania promocyjnej puli) wejść na stronę serwisu Groupon.pl i nabyć za 5 zł kod uprawniający do skorzystania z oferty specjalnej.
 2. Najpóźniej do 16 listopada zarejestrować się w promocji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.zyskajzkontem.pl. Podczas rejestracji należy także podać swoje dane osobowe oraz wpisać kod otrzymany z Groupon.pl. Konieczne będzie również wyrażenie zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych oraz przekazywanie ich do banku oraz na przekazywanie przez bank danych organizatorowi w zakresie niezbędnym do prowadzenia promocji. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, jeżeli jednak nie dopełnimy tej formalności, promocyjna oferta stanie się dla nas niedostępna.
 3. Następnym krokiem jest złożenie przez Internet wniosku o Konto Optymalne wraz z kartą debetową w promocji „Mobilna premia” zorganizowanej przez BGŻ BNP Paribas. Aby złożyć wniosek, musimy wykorzystać link promocyjny otrzymany po dokonaniu rejestracji.
 4. W kolejnym etapie musimy zawrzeć z bankiem umowę o konto wraz z kartą oraz elektronicznymi kanałami dostępu za pośrednictwem kuriera – mamy na to czas do 8 grudnia 2017 r.
 5. Ostatni wymóg postawiony przez organizatora jest bardzo prosty - w dniu przekazania nagrody musimy posiadać aktywne konto i kartę.

Każdy uczestnik promocji może nabyć tylko jeden kod na Groupon.pl i założyć tylko jedno Konto Optymalne.

Warunki otrzymania 150 zł premii na start

Premia w wysokości 150 zł powędruje w nasze ręce (a właściwie na konto), o ile w grudniu spełnimy następujące warunki:

 • zapewnimy wpływ zewnętrzny na nowo otwarte konto w wysokości minimum 1000 zł (przy czym wpływ musi zostać zaksięgowany przez bank w tym samym miesiącu);
 • wykonamy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł (bank będzie brał pod uwagę płatności bezgotówkowe za pomocą karty debetowej - w tym transakcje Android Pay oraz transakcje Masterpass - dokonane wyłącznie w punktach handlowo-usługowych);
 • przynajmniej raz zalogujemy się do bankowości elektronicznej Pl@net.

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na kilka ograniczeń, związanych z wymienionymi wcześniej wymogami.

Po pierwsze, wpływem na konto nie może wpłata gotówkowa czy też przelew z innych rachunków prowadzonych w BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych), a także rachunków prowadzonych w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima.

Po drugie, bank wprowadził pewne ograniczenia dotyczące płatności bezgotówkowych. Z promocji wyłączone są bowiem transakcje wykonane w punktach, które posiadają następujące kody MCC:

 • kod 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • kod 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • kod 4111, określający m.in. usługi transportowe;
 • kod 6012, określający instytucje finansowe;
 • kod 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • kod 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • kod 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
 • kod 4900, określający płatność rachunków.

Przekazanie nagrody

Uczestnicy akcji zostaną poinformowani o przyznaniu premii za pomocą wiadomości przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym nie później niż do dnia 15 stycznia 2018 roku. Po otrzymaniu tej informacji powinni zalogować się na stronie wskazanej w wiadomości od organizatora za pomocą swojego adresu e-mail oraz podać numer nowo założonego rachunku.

Nagroda – zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych - zostanie przekazana w postaci przelewu bankowego na aktywne Konto Optymalne w terminie do dnia 31 stycznia 2018 r.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 300 zł zwrotu za płatności mobilne

Przystępując do promocji „Zyskuj z Kontem”, automatycznie bierzemy udział w równoległej akcji „Mobilna Premia”, w ramach której możemy otrzymać 1 zł zwrotu za każdą płatność bezgotówkową przeprowadzoną za pomocą aplikacji GOmobile, Android Pay i Masterpass. Maksymalna miesięczna premia wynosi 25 zł, natomiast w ciągu roku możemy zyskać do 300 zł.

Tę ofertę specjalną dokładniej opisaliśmy tutaj.

Konto Optymalne – podstawowe informacje

Konto Optymalne to nowoczesny rachunek, umożliwiający dostęp do wielu interesujących usług. Osoby, które go założą, mogą skorzystać z takich udogodnień, jak Masterpass, Android Pay czy niedawno uruchomiona aplikacja Gomobile, oferujące szereg ciekawych funkcjonalności (np. logowanie za pomocą odcisku palca).

Dużym atutem konta są również niskie koszty - prowadzenie rachunku i obsługa karty debetowej są bezwarunkowo darmowe, podobnie jak przelewy internetowe i wpłaty we wpłatomatach banku. Bezpłatne są również wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash (pozostałe kosztują 5 zł).

Komentarz redakcji

Najnowsza promocja Konta Optymalnego to całkiem niezła propozycja dla aktywnych klientów. Jeżeli przez ostatnie 3 lata nie posiadałeś w BGŻ BNP Paribas konta osobistego ani nie byłeś współwłaścicielem rachunku, możesz śmiało skorzystać z tej akcji. Aby otrzymać bonus w wysokości 150 zł, musisz przez jeden miesiąc aktywnie korzystać z konta i karty – czyli zapewnić w grudniu wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Zwróć jednak uwagę na to, że aby wziąć udział w tej akcji, najpierw będziesz musiał kupić ofertę na portalu Groupon. I choć koszt kuponu jest w sumie niewielki (zapłacisz za niego 5 zł), to jednak nieco obniży wartość całej nagrody.

Na zakończenie przypomnijmy również, że najnowsza akcja Ad Astry i BGŻ BNP Paribas automatycznie łączy się z promocją „Mobilna Premia””, w której maksymalna premia wynosi 300 zł - jeśli więc skorzystasz z obu ofert, masz szansę na zdobycie całkiem atrakcyjnej kwoty - nawet 450 zł.

Jeżeli ta propozycja wydaje Ci się kusząca, a przy tym preferujesz płatności mobilne – nie czekaj zbyt długo z decyzją o udziale w akcji. Liczba kont objętych promocją "Zyskaj z Kontem" jest ograniczona do 1000 i organizator może wygasić ofertę przed czasem.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.