Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

450 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym!

450 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym!
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj do 450 zł na zakupy w Biedronce" obowiązuje do 16 stycznia 2023 r. Do zyskania jest łącznie 450 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka w formie premii cząstkowych - 50 + 400 zł. Dodatkowym bonusem jest łatwiejsze uniknięcie opłat za obsługę karty przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych. W ramach promocji nie musisz wydawać kartą co miesiąc 1000 zł, by bank nie pobrał prowizji. Wystarczy, że w każdym z 12 okresów rozliczeniowych zapłacisz nią min. 300 zł.

Kto może skorzystać z tej promocji?

W tej akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które od 1 września 2020 r. nie posiadały (i obecnie nie posiadają) w Citibanku głównej karty kredytowej.

Jak to zwykle bywa w promocjach Citi Handlowego, z oferty nie skorzystają nierezydenci oraz obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Jak otrzymać kartę kredytową w Citi?

Proces przyznawania karty kredytowej zależy od oceny zdolności kredytowej klienta. Citibank wymaga, abyś był osobą pełnoletnią, natomiast kolejne warunki wyglądają następująco:

  • osoby fizyczne - min. 3 miesiące zatrudnienia u danego pracodawcy i przynajmniej 1200 zł dochodu netto,
  • przedsiębiorcy - działalność gospodarcza prowadzona minimum 2 lata, min. 2500 zł dochodu netto.

Jak zgarnąć 450 zł na zakupy w Biedronce?

Jak się za chwilę przekonasz, aby otrzymać 450 zł na zakupy, wystarczy aktywnie korzystać z otrzymanej karty przez 3 miesiące:

Krok 1
Krok 1

Do 16 stycznia 2023 r. wypełnij wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie banku.

Jeśli zaznaczysz w nim zgody marketingowe i utrzymasz je do końca 3 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy, otrzymasz 50 zł do Biedronki.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przekaż bankowi dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

Krok 3
Krok 3

Zawrzyj z Citibankiem umowę o kartę kredytową i aktywuj "kredytówkę" w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.

Krok 4
Krok 4

Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy zaloguj się choć raz do bankowości mobilnej lub internetowej.

Krok 5
Krok 5

Do końca 3 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonaj kartą kredytową transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł. W ten sposób zasłużysz na e-kod do Biedronki o wartości 400 zł.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przekazaniu Ci nagród za zgody marketingowe (50 zł) i aktywność (400 zł) dotrze do Ciebie w bankowości internetowej do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków, a sam kod bank prześle Ci w Citibank Online w ciągu kolejnych 60 dni.

Posłużmy się przykładem: jeśli złożysz wniosek o kartę Simplicity we wrześniu, to do końca października powinieneś zalogować się do bankowości elektronicznej lub mobilnej i do 31 grudnia 2022 r. wydać "kredytówką" min. 1000 zł.

O tym warto pamiętać

W promocji będą uwzględnione transakcje bezgotówkowe dokonane kartą plastikową, nośnikiem zbliżeniowym lub kartą dodatkową. Bank nie uzna transakcji zwróconych ani szczególnych (np. zasilenia portfeli cyfrowych, przelewów z rachunku karty itd.).

Nagroda ma postać 13-cyfrowego e-kodu do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Należy go podać kasjerowi po zeskanowaniu ostatniego z produktów (przed dokonaniem płatności!) lub wpisać w kasie samoobsługowej. Kod będzie ważny przez 6 miesięcy od dnia jego przekazania w wiadomości od banku.

Otrzymany bonus nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Citi Simplicity w Citibanku

O karcie kredytowej w Citi Handlowym warto wiedzieć kilka rzeczy, najważniejsze jednak, że w opisywanej promocji przez rok miesięcznych opłat możesz uniknąć, dokonując transakcji na min. 300 zł, a nie 1000 zł, jak wynika z taryfy opłat:

450 zł na zakupy jak znalazł

Przy szalejącej inflacji każdy dodatkowy zastrzyk gotówki jest na wagę złota. Propozycja Citibanku z 450 zł do Biedronki z pewnością przyciąga uwagę łatwymi warunkami i wysoką premią (doceniamy, że wybrano popularną sieć handlową), warto jednak mieć świadomość, że Citi Simplicity to produkt kredytowy, a zadłużenie trzeba będzie spłacić. Jeśli po lekturze naszego poradnika dotyczącego kart kredytowych jesteś zdecydowany na skorzystanie z oferty, nie trać czasu. Im wcześniej dopełnisz formalności i spełnisz wymagania regulaminu, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Jeśli się pospieszysz, to masz jeszcze szansę załapać się na promocję w ramach programu lojalnościowego Bezcenne Chwile, w której do zdobycia jest 8 000 punktów, czyli równowartość 100 zł.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.