Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 45 euro premii dla nowych użytkowników + 35 euro za każde polecenie w programie poleceń Blackcatcard

Do 45 euro premii dla nowych użytkowników + 35 euro za każde polecenie w programie poleceń Blackcatcard
Źródło: najlepszekonto.pl

Programy poleceń to właściwie klasyka, jeśli chodzi o sposoby na pozyskiwanie nowych klientów przez instytucje finansowe – także banki. Fintechy i banki mobilne korzystają z tej formy zachęty równie chętnie, czego przykładem jest zyskujący na popularności Blackcatcard (BCC).

Ponad 200 zł dla nowych klientów

W aktualnej odsłonie promocji maltańskiego fintechu premią dla nowych użytkowników jest 5 EUR. To jednak dopiero początek, gdyż taki bonus przysługuje za samo otwarcie konta z wykorzystaniem kodu polecenia – kolejne, uwaga, 40 EUR możesz zgarnąć, jeśli będziesz aktywnie korzystał z karty. Warto sobie uświadomić, że łączna premia 45 EUR to równowartość ponad 200 zł!

Niewiele niższa jest premia dla obecnego klienta za samo polecenie – 35 EUR. Do jej otrzymania niezbędne jest jednak spełnienie wszystkich warunków przez nowego użytkownika, włącznie z płatnościami kartą. Dobra informacja jest taka, że nie ma żadnego limitu premii za polecanie, więc suma bonusów jest w tym przypadku nieograniczona.

Nowych, czyli...?

Tutaj nie ma wielkiej filozofii – nowym klientem jest osoba, która spełnia warunki formalne do otwarcia konta w Blackcatcard (ważny dokument tożsamości i stałe miejsce zamieszkania na terytorium któregoś z państw EOG), a do tego nigdy wcześniej nie korzystała z oferty fintechu.

Otwarcie konta + aktywność

Przejdźmy do wymaganych działań. Jak już wspomnieliśmy, obecny klient musi jedynie przekazać kod znajomemu, a następnie trzymać kciuki za spełnienie przez niego warunków aktywności.

Oto zadania nowego użytkownika:

Krok 1
Krok 1

Pobierz aplikację Blackcatcard i złóż tam wniosek o konto. We wniosku koniecznie podaj kod polecenia otrzymany od obecnego klienta (nie ma możliwości podania kodu inną drogą po ukończonej rejestracji)!

Krok 2
Krok 2

Poczekaj na akceptację Twojego wniosku i aktywację konta.

Nagroda
Nagroda

Bonus w wysokości 5 EUR otrzymasz na swoje konto w ciągu 5 dni od momentu aktywacji rachunku.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 2 miesięcy (licząc od dnia przystąpienia do promocji) wykonaj przy użyciu karty Blackcatcard płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę min. 1000 EUR.

Nagroda
Nagroda

40 EUR za aktywność otrzymasz również w terminie 5 dni od momentu spełnienia powyższego warunku.

Co jeszcze warto wiedzieć o promocji i... Blackcatcard?

Miejsce, w którym należy podać kod, wygląda następująco:

Kliknij, aby powiększyć

Blackcatcard uzna klasyczne transakcje w tradycyjnych sklepach i przez Internet. Warunków nie spełniają zatem np. przelewy, doładowania innych portfeli z poziomu karty ani operacje gotówkowe.

Przed zakupami konto w Blackcatcard naturalnie należy zasilić niezbędnymi środkami. W tym kontekście warto uważać na wpłatę bezpośrednio z karty BCC, która wiąże się z dość wysoką prowizją. Na szczęście zawsze pozostaje opcja w postaci przelewu walutowego (najlepiej z innego konta w euro, by zastosowanie znalazł tańszy przelew SEPA).

Sama oferta Blackcatcard prezentuje się ciekawie. Na uwagę zasługuje zwłaszcza interesujący model naliczania moneybacku.

Spory bonus za darmową usługę

Konieczność wydania 1000 EUR w ciągu 2 miesięcy wydaje się dość uciążliwa (to grubo ponad 2000 zł na miesiąc), ale tylko z pozoru. Po prostu warto płacić kartą Blackcatcard przy każdej okazji. Poza tym w grę wchodzi też zakup kart podarunkowych, z których możesz skorzystać później.

Nawet w razie ewentualnego niepowodzenia samo 5 EUR to również całkiem sympatyczny bonus jak na skorzystanie z oferty darmowego konta w euro. W razie czego możesz zawsze zrezygnować z oferty – po upływie 2 miesięcy od otwarcia rachunku nie będzie się to wiązało z żadnymi konsekwencjami.

A zatem, testuj i zgarniaj bonusy – później również jako obecny klient 😉

O instytucji

Blackcatcard to fintech oferujący darmowe konto w euro, do którego wydawana jest karta Mastercard. Jednym z jego istotnych wyróżników jest interesująca oferta moneybacku, w którym zwrot może być naliczany nie od kwoty transakcji, a od salda na rachunku.