Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 45 euro premii dla nowych użytkowników + 35 euro za każde polecenie w programie poleceń Blackcatcard

Do 45 euro premii dla nowych użytkowników + 35 euro za każde polecenie w programie poleceń Blackcatcard
Źródło: najlepszekonto.pl

Programy poleceń to właściwie klasyka, jeśli chodzi o sposoby na pozyskiwanie nowych klientów przez instytucje finansowe – także banki. Fintechy i banki mobilne korzystają z tej formy zachęty równie chętnie, czego przykładem jest zyskujący na popularności Blackcatcard (BCC).

Ponad 200 zł dla nowych klientów

W aktualnej odsłonie promocji maltańskiego fintechu premią dla nowych użytkowników jest 5 EUR. To jednak dopiero początek, gdyż taki bonus przysługuje za samo otwarcie konta z wykorzystaniem kodu polecenia – kolejne, uwaga, 40 EUR możesz zgarnąć, jeśli będziesz aktywnie korzystał z karty. Warto sobie uświadomić, że łączna premia 45 EUR to równowartość ponad 200 zł!

Niewiele niższa jest premia dla obecnego klienta za samo polecenie – 35 EUR. Do jej otrzymania niezbędne jest jednak spełnienie wszystkich warunków przez nowego użytkownika, włącznie z płatnościami kartą. Dobra informacja jest taka, że nie ma żadnego limitu premii za polecanie, więc suma bonusów jest w tym przypadku nieograniczona.

Nowych, czyli...?

Tutaj nie ma wielkiej filozofii – nowym klientem jest osoba, która spełnia warunki formalne do otwarcia konta w Blackcatcard (ważny dokument tożsamości i stałe miejsce zamieszkania na terytorium któregoś z państw EOG), a do tego nigdy wcześniej nie korzystała z oferty fintechu.

Otwarcie konta + aktywność

Przejdźmy do wymaganych działań. Jak już wspomnieliśmy, obecny klient musi jedynie przekazać kod znajomemu, a następnie trzymać kciuki za spełnienie przez niego warunków aktywności.

Oto zadania nowego użytkownika:

Krok 1
Krok 1

Pobierz aplikację Blackcatcard i złóż tam wniosek o konto. We wniosku koniecznie podaj kod polecenia otrzymany od obecnego klienta (nie ma możliwości podania kodu inną drogą po ukończonej rejestracji)!

Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci przekazać taki kod, możesz śmiało skorzystać z naszego: AAGYZX

Krok 2
Krok 2

Poczekaj na akceptację Twojego wniosku i aktywację konta.

Nagroda
Nagroda

Bonus w wysokości 5 EUR otrzymasz na swoje konto w ciągu 5 dni od momentu aktywacji rachunku.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 2 miesięcy (licząc od dnia przystąpienia do promocji) wykonaj przy użyciu karty Blackcatcard płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę min. 1000 EUR.

Nagroda
Nagroda

40 EUR za aktywność otrzymasz również w terminie 5 dni od momentu spełnienia powyższego warunku.

Co jeszcze warto wiedzieć o promocji i... Blackcatcard?

Miejsce, w którym należy podać kod, wygląda następująco:

Kliknij, aby powiększyć

Blackcatcard uzna klasyczne transakcje w tradycyjnych sklepach i przez Internet. Warunków nie spełniają zatem np. przelewy, doładowania innych portfeli z poziomu karty ani operacje gotówkowe.

Przed zakupami konto w Blackcatcard naturalnie należy zasilić niezbędnymi środkami. W tym kontekście warto uważać na wpłatę bezpośrednio z karty BCC, która wiąże się z dość wysoką prowizją. Na szczęście zawsze pozostaje opcja w postaci przelewu walutowego (najlepiej z innego konta w euro, by zastosowanie znalazł tańszy przelew SEPA).

Sama oferta Blackcatcard prezentuje się ciekawie. Na uwagę zasługuje zwłaszcza interesujący model naliczania moneybacku.

Spory bonus za darmową usługę

Konieczność wydania 1000 EUR w ciągu 2 miesięcy wydaje się dość uciążliwa (to grubo ponad 2000 zł na miesiąc), ale tylko z pozoru. Po prostu warto płacić kartą Blackcatcard przy każdej okazji. Poza tym w grę wchodzi też zakup kart podarunkowych, z których możesz skorzystać później.

Nawet w razie ewentualnego niepowodzenia samo 5 EUR to również całkiem sympatyczny bonus jak na skorzystanie z oferty darmowego konta w euro. W razie czego możesz zawsze zrezygnować z oferty – po upływie 2 miesięcy od otwarcia rachunku nie będzie się to wiązało z żadnymi konsekwencjami.

A zatem, testuj i zgarniaj bonusy – później również jako obecny klient 😉

O instytucji

Blackcatcard to fintech oferujący darmowe konto w euro, do którego wydawana jest karta Mastercard. Jednym z jego istotnych wyróżników jest interesująca oferta moneybacku, w którym zwrot może być naliczany nie od kwoty transakcji, a od salda na rachunku.