Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

4000 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard od Pekao SA

4000 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard od Pekao SA
Źródło: najlepszekonto.pl

Bezcenne Chwile – program rabatowy Mastercard

Podobnie jak wiele banków, także i wystawcy kart płatniczych mają swoje programy rabatowe i lojalnościowe. W przypadku Mastercard są to Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials), dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zasady programu są bardzo proste: płacisz kartami Mastercard (a także Maestro) u partnerów programu, zdobywasz punkty za zakupy i wymieniasz je na nagrody. Bez żadnych dodatkowych kosztów lub prowizji. Bonusy podzielone są na kilka kategorii (np. sport, podróże, muzyka, kulinaria), dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Zainteresowany? Więc czytaj dalej 😀

Czy to atrakcyjna nagroda?

Zacznijmy może od rozstrzygnięcia, czy proponowane bonusy są atrakcyjną nagrodą. 4000 punktów możesz wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile o wartości 50 zł. Gdybyś chciał zgromadzić tyle punktów samodzielnie, to musiałbyś się nieco natrudzić, gdyż obowiązuje zasada, że za każde wydane gdziekolwiek 50 zł dostajesz 1 punkt. Natomiast 5 zł wydane u partnerów programu oznacza otrzymanie od 2 do 8 punktów. Tym samym zdobycie okrągłego tysiąca punktów wymaga wykonania zakupów na kwotę od 625 zł (8 punktów za każde 5 zł) do nawet 2,5 tys. zł (2 punkty za każde 5 zł). Tymczasem w ramach promocji otrzymasz 4000 na znacznie prostszych zasadach.

Akcja trwa do 31 marca 2022 r.

Kto może zdobyć punkty powitalne?

Skoro znasz już wartość nagrody, czas przedstawić zasady, kto i za co może ją zdobyć. Promocja dedykowana jest pełnoletnim klientom Banku Pekao, którzy w czasie jej trwania zarejestrują swoją kartę płatniczą z logo Mastercard wydaną przez ten bank w Bezcennych Chwilach i spełnią pozostałe warunki akcji.

W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które przed dniem rozpoczęcia akcji, tj. przed 25 stycznia 2022 r., uczestniczyły w Bezcennych Chwilach z kartą Pekao. Fakt uczestniczenia w tym programie z kartą innego banku nie ma znaczenia.

Nie jesteś jeszcze klientem Pekao? Zacznij od lektury tekstu, w którym tłumaczymy, jak zdobyć premię za otwarcie konta osobistego.

Jak zdobyć nagrodę?

Wspominaliśmy już, że zasady akcji są bardzo proste. Poniżej znajdziesz na to dowód.

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2022 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwile kartę debetową wydaną przez Pekao.

Rejestracji karty możesz dokonać po zalogowaniu się do bankowości internetowej Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay. Możliwa jest także rejestracja na stronie Bezcennych Chwil.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych o ofertach w ramach programu Bezcenne Chwile na adres e-mail i/lub telefonicznie.

Informacja
Informacja

Jeśli nie uczestniczyłeś dotąd w tym programie, Twoje konto w Bezcennych Chwilach zostanie utworzone w ciągu 14 dni od daty rejestracji.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od rejestracji w Bezcennych Chwilach karty debetowej od Pekao wykonaj nią lub przy pomocy aplikacji PeoPay (musi być w niej podpięta karta zarejestrowana w Bezcennych Chwilach) przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych lub internetowych należących do partnerów programu Bezcenne Chwile. Ich wykaz znajdziesz na specjalnej stronie.

Uwaga: niedozwolone są płatności Blikiem.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 4000 punktów powitalnych, otrzymasz na swoje konto założone w programie w ciągu 30 dni od chwili spełnienia wymagań stawianych w promocji.

Ważne informacje

Jak widzisz, zdobycie 4000 punktów nie wymaga wykonywania nadzwyczajnych operacji. Po prostu musisz korzystać z karty debetowej lub PeoPay i wykonywać nią transakcje. Przyznasz, że to naprawdę niewiele jak na bonus w postaci równowartości 50 zł.

Punkty powitalne będą ważne przez pół roku od daty zasilenia nimi Twojego konta w Bezcennych Chwilach.

W Pekao punkty lojalnościowe wpadają szybciej

Równolegle w Pekao SA trwa druga promocja związana z Bezcennymi Chwilami, dzięki której szybciej i łatwiej zbierzesz liczbę punktów, jaką potrzebujesz. I tak, za każdą płatność powyżej 50 zł wykonaną kartą debetową lub PeoPay otrzymasz ekstra 2 punkty, zaś w przypadku transakcji „kredytówką” – aż 4 punkty.

Punkty bonusowe uzyskane w tej promocji są ważne przez 3 lata.

Konto Przekorzystne z premią

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Pekao SA, warto, byś zwrócił uwagę na sztandarowy rachunek osobisty tego banku – Konto Przekorzystne:

Punkty wciąż atrakcyjne

Za rejestrację karty debetowej od Pekao w programie Bezcenne Chwile możesz w wyjątkowo prosty sposób zdobyć 4000 punktów powitalnych stanowiących równowartość 50 zł. Zważywszy na to, że samodzielne uzbieranie takiej puli oznacza wydatki na spore sumy, to jest to naprawdę atrakcyjny prezent na „dzień dobry”.

Zaletą programu Bezcenne Chwile jest to, że punkty w zasadzie zbierają się "same", w trakcie codziennych transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub kredytową. Twoim zadaniem jest tylko wybór nagrody od Mastercard i spełnienie swojego marzenia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A." – edycja 8
  2. Regulamin promocji "Zbieraj do 4 razy więcej punktów z Bankiem Pekao"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.