Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

400 zł w formie bonów Sodexo za terminal płatniczy w BNP Paribas dla zaproszonych klientów

400 zł w formie bonów Sodexo za terminal płatniczy w BNP Paribas dla zaproszonych klientów

Organizatorem promocji „Wygodny biznes z terminalem” jest Hagen Spółka z siedzibą w Michałowicach, natomiast bank BNP Paribas jest partnerem akcji. Z oferty możesz skorzystać do 31 sierpnia 2021 r lub do wyczerpania puli 200 nagród.

Kto może wziąć udział?

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, będących osobą fizyczną, osobą prawną lub jednostką organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, prowadzących we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową oraz zakwalifikowanych przez bank do segmentu klientów biznesowych (mikroprzedsiębiorstw), którzy na dzień przystąpienia do promocji posiadają lub otworzą rachunek firmowy w BNP Paribas.

Ponadto abyś mógł wziąć udział w akcji, bank musi Cię do niej wcześniej zaprosić. Zaproszenie może mieć formę e-maila, wiadomości tekstowej, ulotki lub baneru w bankowości elektronicznej – jeśli więc otrzymałeś taką informację, oznacza to, że znalazłeś się w gronie wybrańców.

Nie widzimy jednak przeszkód, byś zapytał w banku o możliwość ubiegania się o bonus za terminal płatniczy, jeśli nie otrzymasz wiadomości z zaproszeniem. Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.

Prosta recepta na 400 zł

Co należy zrobić, aby otrzymać 400 zł premii w formie bonów Sodexo? Odpowiedź jest krótka – naprawdę niewiele. Jeśli znalazłeś się w gronie zaproszonych klientów i chcesz, aby nagroda wpadła w Twoje ręce, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2021 r. otwórz Konto Otwarte na Biznes i podpisz z bankiem umowę ramową.

Jeśli posiadasz już rachunek firmowy w BNP Paribas, przejdź od razu do kroku drugiego.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 sierpnia 2021 r. zawrzyj w oddziale banku lub poprzez Virtual Branch umowę dzierżawy terminala POS/m-POS dostarczanego i obsługiwanego przez firmę Elavon.

Pamiętaj, że okres dzierżawy musi wynosić co najmniej 24 miesiące.

Krok 3
Krok 3

Do 31 sierpnia 2021 r. zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie banku (pamiętaj o ograniczonej puli nagród).

Podaj w nim swoje imię i nazwisko, NIP, e-mail oraz numer telefonu, zaakceptuj regulamin i koniecznie zaznacz wszystkie wymagane zgody. Wskaż również do rozliczeń płatności z terminala swój firmowy rachunek w BNP Paribas.

Krok 4
Krok 4

Najpóźniej do 30 września 2021 r. podepnij swoje konto firmowe do terminala i przeprowadź pierwszą transakcję płatniczą.

Nagroda
Nagroda

Za wywiązanie się ze wszystkich powyższych zadań otrzymasz pierwszy bon Sodexo o wartości 200 zł.

Krok 5
Krok 5

W ciągu 2 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym rozliczyłeś pierwszą transakcję, wykaż obrót z transakcji netto na łączną kwotę min. 10 000 zł.

Nagroda
Nagroda

Spełniając ten wymóg, zasłużysz na kolejny bon Sodexo, także o wartości 200 zł.

Przykładowo: załóżmy, że umowę o terminal podpisałeś w sierpniu i w tym samym miesiącu wykonałeś pierwszą transakcję. W takim przypadku musisz wykazać obrót z transakcji we wrześniu oraz październiku. Pierwszy bon otrzymasz do końca września, zaś drugi – do końca listopada.

Jeśli natomiast przeprowadziłeś pierwszą transakcję we wrześniu, to harmonogram przesunie się o miesiąc – warunek związany z obrotem musisz spełniać w październiku i listopadzie, pierwsza premia trafi do Ciebie w październiku, natomiast druga – do końca grudnia.

Kupony Sodexo

W przypadku obu nagród organizator poinformuje Cię o przyznaniu bonusu nie później niż do 24 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków gwarantujących otrzymanie nagrody.

e-Karty Sodexo zostaną przesłane na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymałeś powiadomienie.

Kupon Sodexo uprawnia do zakupu towarów i usług w ponad 50 tys. punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Bony możesz zrealizować m.in. w hiper- i supermarketach, sklepach RTV i AGD, perfumeriach, na stacjach benzynowych, itp. Pełna lista punktów akceptujących kupony Sodexo dostępna jest tutaj.

Kilka dodatkowych informacji

Pamiętaj, że bonus będzie związany z Twoją działalnością gospodarczą i musisz go wykazać po stronie przychodów, po czym dokonać stosownych rozliczeń z fiskusem.

Promocja obejmuje zarówno terminale stacjonarne, jak i mobilne i przenośne (mPos-y).

Jeśli podpisałeś umowę dzierżawy na kilka terminali, organizator zsumuje obroty na wszystkich urządzeniach, pomniejszając je o transakcje odrzucone i zwrócone.

Konto Otwarte na Biznes

Konto Otwarte na Biznes to oferta dla firm o rocznych przychodach ze sprzedaży poniżej 4 mln zł. Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku wynosi 15 zł, jednak można jej uniknąć, zapewniając średniomiesięczne saldo min. 3 000 zł / mies. lub wpływy w danym miesiącu w wysokości min. 20 tys. zł.

Terminale płatnicze w ofercie BNP Paribas

Decydując się na terminal płatniczy firmy Elavon, zyskasz dostęp do wielu przydatnych usług i funkcjonalności, takich jak cashback, DCC, logo na wydrukach czy doładowania komórek. Będziesz mógł również skorzystać z całodobowej pomocy serwisowej i bezpłatnego raportowania online w systemie iMerchantConnect.

Proste warunki i całkiem niezła premia

Niewątpliwie dużym plusem promocji BNP Paribas dla sprzedawców detalicznych jest całkiem pokaźna premia. Po spełnieniu niezbyt trudnych wymogów możesz zyskać 400 zł w formie bonów Sodexo i atrakcyjne warunki korzystania z terminala.

Jeśli więc właśnie przymierzasz się do akceptacji kart płatniczych bez ponoszenia przy tym dużych kosztów, to oferta BNP Paribas może stać się dobrym pretekstem, abyś wcielił swój plan w życie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Wygodny biznes z terminalem”

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.