Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! Ponownie 400 zł w bonie na Allegro i łatwiejsze warunki uniknięcia opłaty z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

HIT! Ponownie 400 zł w bonie na Allegro i łatwiejsze warunki uniknięcia opłaty z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Źródło: najlepszekonto.pl

VIII edycja promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze na Allegro” potrwa do 24 listopada 2021 r. i do tego dnia możesz złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity.

Do zdobycia jest bon o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Aby go otrzymać, będziesz musiał dość aktywnie korzystać z nowej kredytówki. Od Ciebie zależy, czy warunki spełnisz jednorazowo, czy w ciągu 3 miesięcy.

Promocja tylko dla nowych klientów

W promocjach zwykle bywa tak, że są skierowane do nowych klientów banku. Tak jest i w tym przypadku – aby móc wnioskować o kartę kredytową, musisz być osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych i wykazać się określonymi dochodami.

Jeśli jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną, Twoje miesięczne wynagrodzenie "na rękę" nie może być niższe niż 1200 zł, a w obecnym miejscu pracy powinieneś pracować od co najmniej 3 miesięcy.

Dla prowadzących działalność gospodarczą wymagania są nieco ostrzejsze - dochody min. 2500 zł netto, a okres funkcjonowania Twojej firmy nie może być krótszy niż 2 lata.

Wykaz dokumentów, których przedstawienie będzie konieczne do potwierdzenia wysokości Twoich dochodów, znajdziesz w regulaminie.

Poza dość oczywistym warunkiem uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej, Citibank wprowadził też inne ograniczenie. Z oferty nie skorzystają osoby, które posiadały w tym banku główną kartę kredytową po 1 stycznia 2020 r., oraz nierezydenci, a także obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Posiadacze konta osobistego lub innych produktów Citibanku mogą wziąć udział w promocji.

400 zł na Allegro za standardową aktywność

Pora przedstawić harmonogram działań:

Krok 1
Krok 1

Do 24 listopada 2021 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku.

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przedstaw bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody, które zadeklarowałeś we wniosku (ich wykaz znajdziesz w regulaminie).

Krok 4
Krok 4

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 5
Krok 5

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Informacja
Informacja

O spełnieniu warunków otrzymania premii zostaniesz poinformowany w wiadomości w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym osiągnąłeś wymaganą sumę wydatków „kredytówką”.

Nagroda
Nagroda

Voucher 400 zł na Allegro zostanie Ci przekazany (również w systemie bankowości internetowej) w terminie 60 dni od momentu przesłania wiadomości o spełnieniu warunków uprawniających do zdobycia premii.

Posłużmy się przykładem. Jeśli podpiszesz umowę w październiku 2021 r., to do końca listopada będziesz musiał zalogować się w aplikacji mobilnej Citibanku. Z kolei czas na wydanie 1000 zł „kredytówką” upłynie z końcem stycznia 2022 r.

Korzystając z opisywanej akcji, dodatkowo zyskasz możliwość łatwiejszego uniknięcia opłat za kartę przez cały rok. W tym celu począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), w każdym miesiącu utrzymywania karty wykonaj nią (lub nośnikiem zbliżeniowym) transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 300 zł. Standardowo musiałbyś wydawać aż 1000 zł miesięcznie, więc ułatwienie jest znaczne 😀

Dodatkowe informacje

Bank nie uzna tzw. transakcji szczególnych (np. związanych z grami hazardowymi), do których należą np. przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. W ramach promocji możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazywania Twoja "kredytówka" będzie aktywna.

Wartość premii jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Voucher będzie ważny przez 12 miesięcy od momentu jego przekazania. Chcąc go zrealizować, należy wpisać jego numer w polu „Masz kod rabatowy” w serwisie Allegro.

Zwracamy uwagę, że aktualnie obowiązujący regulamin Allegro mówi, iż zakupów mogą dokonywać tylko zarejestrowani użytkownicy.

Szczegółowe zasady realizacji kart podarunkowych na Allegro znajdziesz w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych"

Karta Citi Simplicity w Citibanku

Karta kredytowa Citi Simplicity straciła nieco ze swojego uroku, gdy bank wprowadził opłatę za korzystanie z niej, ale na szczęście prowizji można uniknąć. Uczestnicząc w opisywanej promocji, przez 12 miesięcy nie będziesz płacił za "kredytówkę", jeśli wydasz nią w danym okresie rozliczeniowym min. 300 zł. Po roku, w kolejnych miesiącach opłaty unikniesz pod warunkiem, że dokonasz kartą Citi Simplicity transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł.

Po odebraniu premii, o ile nie chcesz korzystać z tej "kredytówki", możesz ją zamknąć, aby nie generowała żadnych kosztów (o ile oczywiście spłacisz terminowo swoje zadłużenie).

Pozostałe parametry karty znajdziesz poniżej:

Uwaga! Warto śledzić nasz serwis także po zawnioskowaniu o "kredytówkę", gdyż Citibank organizuje od czasu do czasu akcje specjalne z ciekawymi bonusami również dla obecnych posiadaczy tej karty.

Wysoka premia i łatwe warunki

Cieszy nas, że Citi Handlowy zdecydował się na kontynuację swojej popularnej promocji. 400 zł to premia, która robi wrażenie, i choć to "tylko" bon zakupowy, to można go wykorzystać na Allegro, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Warunki aktywności nie są szczególnie skomplikowane i bank daje tu sporą swobodę. Wymagane 1000 zł możesz wydać jednorazowo lub jako sumę płatności na niższe kwoty i masz na to aż trzy miesiące.

Przemyśl więc propozycję Citibanku i zdecyduj, czy chcesz z niej skorzystać. Pamiętaj, że akcję z powodzeniem możesz połączyć z udziałem w innych promocjach banku.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro – edycja VIII”

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.