Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy od Nest Banku

Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy od Nest Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Nest Bank wraca do nagradzania przedsiębiorców, którzy zdecydują się na akceptację kart płatniczych. W promocji "Terminal płatniczy z Nest Bankiem", która trwa do odwołania, możesz zyskać nawet kilkaset złotych dla Twojej firmy. Organizatorem akcji jest Nest Bank i to on wypłaca premię uczestnikom.

Nawet 400 zł premii i dodatkowe bonusy

Nagrodą w tej akcji jest premia gotówkowa uzależniona od czasu trwania Twojej umowy o terminal płatniczy First Data. Za podpisanie umowy na rok zyskasz 100 zł, na 2 lata - 200 zł, 3 lata - 300 zł, 4 lata - 400 zł.

Dodatkowo, w ramach programu Polska Bezgotówkowa, możesz otrzymać także inne profity:

  • 0 zł za instalację i aktywację terminala,
  • 0 zł miesięcznie za dzierżawę urządzenia,
  • 0 zł prowizji od transakcji do 100 tys. zł przez pierwsze 12 miesięcy.

Dla obecnych klientów, ale pod pewnymi warunkami

Regulamin promocji nie stawia wymagań co do uczestnictwa. Wystarczy, że posiadasz w Nest Banku konto firmowe i złożysz wniosek o terminal płatniczy. Jest jednak mały kruczek.

Z informacji na stronie banku wynika, że z bonusów w ramach programu Polska Bezgotówkowa możesz skorzystać maksymalnie dla 3 urządzeń i na dodatek tylko wtedy, gdy nie przyjmowałeś płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a sieć Twoich placówek liczy mniej niż 5 obiektów. Zwróć uwagę na te wymagania, inaczej benefity z akceptacji kart nie zostaną Ci przyznane.

100, 200, a może 400 zł premii?

Na szczęście Nest Bank nie wymaga wiele od przedsiębiorców, którzy zdecydują się na skorzystanie z terminali:

Krok 1
Krok 1

W czasie trwania promocji złóż wniosek o terminal płatniczy First Data Polska SA. Możesz to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną bądź w placówce banku. Jeśli jeszcze nie posiadasz rachunku w Nest Banku, możesz go założyć przez stronę internetową i jednocześnie zaznaczyć, że chcesz otrzymać terminal płatniczy.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 60 dni od złożenia wniosku o terminal:

  • zawrzyj umowę z First Data umowę o korzystanie z terminala w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego,
  • zapewnij wpływy na BIZnest Konto z tytułu rozliczania transakcji kartami płatniczymi.
Informacja
Informacja

Wysokość Twojej nagrody będzie uzależniona od okresu trwania umowy o terminal:

  • 100 zł przy umowie na 12 miesięcy,
  • 200 zł dla umowy na 24 miesiące,
  • 300 zł przy umowie na 36 miesięcy,
  • 400 zł dla umowy na 48 miesięcy.
Nagroda
Nagroda

Premia zostanie wypłacona na Twoje konto firmowe do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki otrzymania nagrody.

Jak to bywa przy promocjach dla firm, premia stanowi przychód z Twojej działalności gospodarczej i to do Ciebie należy rozliczenie się z tego bonusu z urzędem skarbowym.

BIZnest Konto w Nest Banku

Jeśli jeszcze nie posiadasz rachunku firmowego w Nest Banku, a kusi Cię premia za terminal, powinieneś poznać najważniejsze informacje o tym koncie:

Szczegółowe informacje znajdziesz w analizie BIZnest Konta w Nest Banku.

Solidna premia dla handlowców

Nawet 400 zł za rozpoczęcie akceptacji kart płatniczych z Nest Bankiem działa na wyobraźnię. Tak duży zastrzyk gotówki może skutecznie zachęcić do przyjmowania płatności kartami te firmy, które do tej pory się na to nie zdecydowały, a profity w ramach programu Polska Bezgotówkowa mogą ułatwić podjęcie decyzji.

Na dodatek opłaty za BIZnest Konto w Nest Banku są wyjątkowo przystępne. Jeśli Twoja firma dopiero rozpoczyna działalność, z pewnością będzie to mocny atut tego rachunku.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Terminal płatniczy z Nest Bankiem"

O banku

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Zgodnie z filozofią instytucji bliskiej ludziom Nest Bank konsekwentnie wdraża i rozwija najnowocześniejsze metody płatności oraz innowacyjne rozwiązania internetowe i mobilne. W swojej ofercie posiada produkty finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i mikroprzedsiębiorstw.