Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy od Nest Banku

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy od Nest Banku
Źródło: strona Nest Banku

Prowadzisz firmę handlową i zastanawiasz się nad akceptacją kart płatniczych? Jeśli tak, to Nest Bank ma dla Ciebie niezłą propozycję - nawet 400 zł premii za podpisanie umowy o terminal First Data i powiązanie urządzenia z rachunkiem firmowym w Nest Banku. Przyglądamy się uważnie tej ofercie.

Nest Bank wraca do nagradzania przedsiębiorców, którzy zdecydują się na akceptację kart płatniczych. W promocji "Terminal płatniczy z Nest Bankiem", która trwa do odwołania, możesz zyskać nawet kilkaset złotych dla Twojej firmy. Organizatorem akcji jest Nest Bank i to on wypłaca premię uczestnikom.

Nawet 400 zł premii i dodatkowe bonusy

Nagrodą w tej akcji jest premia gotówkowa uzależniona od czasu trwania Twojej umowy o terminal płatniczy First Data. Za podpisanie umowy na rok zyskasz 100 zł, na 2 lata - 200 zł, 3 lata - 300 zł, 4 lata - 400 zł.

Dodatkowo, w ramach programu Polska Bezgotówkowa, możesz otrzymać także inne profity:

  • 0 zł za instalację i aktywację terminala,
  • 0 zł miesięcznie za dzierżawę urządzenia,
  • 0 zł prowizji od transakcji do 100 tys. zł przez pierwsze 12 miesięcy.

Dla obecnych klientów, ale pod pewnymi warunkami

Regulamin promocji nie stawia wymagań co do uczestnictwa. Wystarczy, że posiadasz w Nest Banku konto firmowe i złożysz wniosek o terminal płatniczy. Jest jednak mały kruczek.

Z informacji na stronie banku wynika, że z bonusów w ramach programu Polska Bezgotówkowa możesz skorzystać jeśli nie przyjmowałeś płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a sieć Twoich placówek liczy mniej niż 5 obiektów. Zwróć uwagę na te wymagania, inaczej benefity z akceptacji kart nie zostaną Ci przyznane.

100, 200, a może 400 zł premii?

Na szczęście Nest Bank nie wymaga wiele od przedsiębiorców, którzy zdecydują się na skorzystanie z terminali:

Drukuj

Jak to bywa przy promocjach dla firm, premia stanowi przychód z Twojej działalności gospodarczej i to do Ciebie należy rozliczenie się z tego bonusu z urzędem skarbowym.

BIZnest Konto w Nest Banku

Jeśli jeszcze nie posiadasz rachunku firmowego w Nest Banku, a kusi Cię premia za terminal, powinieneś poznać najważniejsze informacje o tym koncie:

Za prowadzenie konta dla swojego biznesu nie zapłacisz ani złotówki. Bank nie pobierze także opłaty za kartę debetową, bankomaty w kraju i - co ważne - przelewy międzybankowe.

Solidna premia dla handlowców

Nawet 400 zł za rozpoczęcie akceptacji kart płatniczych z Nest Bankiem działa na wyobraźnię. Tak duży zastrzyk gotówki może skutecznie zachęcić do przyjmowania płatności kartami te firmy, które do tej pory się na to nie zdecydowały, a profity w ramach programu Polska Bezgotówkowa mogą ułatwić cały proces.

Na dodatek opłaty za BIZnest Konto w Nest Banku są wyjątkowo przystępne. Jeśli Twoja firma dopiero rozpoczyna działalność, z pewnością będzie to mocny atut tego rachunku.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Terminal płatniczy z Nest Bankiem"

O banku

Nest Bank (wcześniej FM Bank PBP, do którego należały Smart Bank oraz BIZ Bank) rozpoczął swoją działalność 28 października 2016 r. Właścicielem marki jest brytyjski fundusz inwestycyjny AnaCap, zarządzający funduszami o wartości 2,9 mld EUR. Bank kieruje swoją ofertę przede wszystkim do rodzin. Misją Banku jest dostarczanie stabilnych i bezpiecznych produktów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla małych przedsiębiorców.

Czytaj więcej

Komentarze