Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy od Nest Banku

Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy od Nest Banku

Nest Bank wraca do nagradzania przedsiębiorców, którzy zdecydują się na akceptację kart płatniczych. W promocji "Terminal płatniczy z Nest Bankiem", która trwa do odwołania, możesz zyskać nawet kilkaset złotych dla Twojej firmy. Organizatorem akcji jest Nest Bank i to on wypłaca premię uczestnikom.

Nawet 400 zł premii i dodatkowe bonusy

Nagrodą w tej akcji jest premia gotówkowa uzależniona od czasu trwania Twojej umowy o terminal płatniczy First Data. Za podpisanie umowy na rok zyskasz 100 zł, na 2 lata - 200 zł, 3 lata - 300 zł, 4 lata - 400 zł.

Dodatkowo, w ramach programu Polska Bezgotówkowa, możesz otrzymać także inne profity:

  • 0 zł za instalację i aktywację terminala,
  • 0 zł miesięcznie za dzierżawę urządzenia,
  • 0 zł prowizji od transakcji do 100 tys. zł przez pierwsze 12 miesięcy.

Dla obecnych klientów, ale pod pewnymi warunkami

Regulamin promocji nie stawia wymagań co do uczestnictwa. Wystarczy, że posiadasz w Nest Banku konto firmowe i złożysz wniosek o terminal płatniczy. Jest jednak mały kruczek.

Z informacji na stronie banku wynika, że z bonusów w ramach programu Polska Bezgotówkowa możesz skorzystać maksymalnie dla 3 urządzeń i na dodatek tylko wtedy, gdy nie przyjmowałeś płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a sieć Twoich placówek liczy mniej niż 5 obiektów. Zwróć uwagę na te wymagania, inaczej benefity z akceptacji kart nie zostaną Ci przyznane.

100, 200, a może 400 zł premii?

Na szczęście Nest Bank nie wymaga wiele od przedsiębiorców, którzy zdecydują się na skorzystanie z terminali:

Krok 1
Krok 1

W czasie trwania promocji złóż wniosek o terminal płatniczy First Data Polska SA. Możesz to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną bądź w placówce banku. Jeśli jeszcze nie posiadasz rachunku w Nest Banku, możesz go założyć przez stronę internetową i jednocześnie zaznaczyć, że chcesz otrzymać terminal płatniczy.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 60 dni od złożenia wniosku o terminal:

  • zawrzyj umowę z First Data umowę o korzystanie z terminala w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego,
  • zapewnij wpływy na BIZnest Konto z tytułu rozliczania transakcji kartami płatniczymi.
Informacja
Informacja

Wysokość Twojej nagrody będzie uzależniona od okresu trwania umowy o terminal:

  • 100 zł przy umowie na 12 miesięcy,
  • 200 zł dla umowy na 24 miesiące,
  • 300 zł przy umowie na 36 miesięcy,
  • 400 zł dla umowy na 48 miesięcy.
Nagroda
Nagroda

Premia zostanie wypłacona na Twoje konto firmowe do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki otrzymania nagrody.

Jak to bywa przy promocjach dla firm, premia stanowi przychód z Twojej działalności gospodarczej i to do Ciebie należy rozliczenie się z tego bonusu z urzędem skarbowym.

BIZnest Konto w Nest Banku

Jeśli jeszcze nie posiadasz rachunku firmowego w Nest Banku, a kusi Cię premia za terminal, powinieneś poznać najważniejsze informacje o tym koncie:

Szczegółowe informacje znajdziesz w analizie BIZnest Konta w Nest Banku.

Solidna premia dla handlowców

Nawet 400 zł za rozpoczęcie akceptacji kart płatniczych z Nest Bankiem działa na wyobraźnię. Tak duży zastrzyk gotówki może skutecznie zachęcić do przyjmowania płatności kartami te firmy, które do tej pory się na to nie zdecydowały, a profity w ramach programu Polska Bezgotówkowa mogą ułatwić podjęcie decyzji.

Na dodatek opłaty za BIZnest Konto w Nest Banku są wyjątkowo przystępne. Jeśli Twoja firma dopiero rozpoczyna działalność, z pewnością będzie to mocny atut tego rachunku.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Terminal płatniczy z Nest Bankiem"

O banku

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Zgodnie z filozofią instytucji bliskiej ludziom Nest Bank konsekwentnie wdraża i rozwija najnowocześniejsze metody płatności oraz innowacyjne rozwiązania internetowe i mobilne W swojej ofercie posiada produkty finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i mikroprzedsiębiorstw.