Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

400 zł premii w promocji Zyskowne Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas

400 zł premii w promocji Zyskowne Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Nawet 400 zł do zdobycia

Po kilku promocjach, w których do zgarnięcia były kupony rabatowe lub karty podarunkowe (np. do Rossmanna), po raz kolejny za założenie Konta Optymalnego wraz z kartą do zdobycia są:

  • 100 zł premii gotówkowej za otwarcie rachunku i spełnienie warunków, o których piszemy w dalszej części artykułu,
  • nawet 300 zł w ramach moneybacku: maks. 25 zł miesięcznie przez 12 miesięcy.

Organizatorem akcji „Zyskowne konto” jest spółka Ad Astra, partnerem zaś – BGŻ BNP Paribas.

Pamiętaj, że choć akcja przewidziana jest do 31 sierpnia 2017 r., to zakończy się szybciej, jeżeli liczba zarejestrowanych uczestników przekroczy 1000 osób. Potwierdzenie objęcia Cię promocją otrzymasz na swój adres e-mail (będzie ono również widoczne w aplikacji promocyjnej po rejestracji).

Konto Optymalne z premią dla nowych klientów

Warunki przystąpienia do promocji nie różnią się wiele od tych, jakie organizator stawiał potencjalnym uczestnikom w poprzednich akcjach. Z oferty specjalnej możesz skorzystać, jeżeli przez ostatnie 6 miesięcy nie byłeś posiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas ani nie jesteś właśnie w trakcie składania wniosku o zawarcie umowy ramowej z bankiem.

Jak zgarnąć 100 zł premii?

Zdobycie premii to w gruncie rzeczy proste zadanie, choć nieco czasochłonne. Stuzłotowy bonus otrzymasz za wykonanie wszystkich poniższych kroków:

  1. Zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Optymalne (w promocji z moneybackiem) wraz z kartą. Możesz to zrobić do 31 sierpnia, pamiętaj jednak, że promocja może się skończyć szybciej, jeżeli ubiegnie Cię 1000 innych osób.
  2. Do 15 września podpisz umowę o Konto Optymalne i kartę za pośrednictwem kuriera.
  3. We wrześniu oraz w październiku:
    • zapewnij wpływy zewnętrzne na Konto Optymalne w łącznej kwocie min. 1000 zł;
    • wykonaj transakcje kartą na min. 300 zł.

Premia zostanie wypłacona na Twój rachunek do 30 listopada. Twoje nowe Konto Optymalne oraz karta muszą być aktywne aż do chwili wypłaty nagrody. O przyznaniu bonusu zostaniesz powiadomiony do 15 listopada.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Otrzymanie premii wiąże się jeszcze z kilkoma drobnymi czynnościami. Pamiętaj, aby w trakcie rejestracji na stronie promocji wyrazić wymagane zgody na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz na przekazywanie ich między bankiem a organizatorem.

Wymagane wpływy zewnętrzne na Konto Optymalne nie mogą pochodzić z innych Twoich rachunków prowadzonych w BGŻ BNP Paribas ani z wpłat gotówkowych. W regulaminie nie wspomniano natomiast o Twoich kontach założonych w innych bankach, jeżeli więc nie chcesz przelewać na Konto Optymalne swojej pensji, możesz we wrześniu i w październiku zlecić przelewy na swój nowy rachunek z konta, z którego korzystałeś do tej pory.

Z tej promocji możesz skorzystać tylko raz. Po otrzymaniu premii możesz jednak zamknąć rachunek w BGŻ BNP Paribas i poczekać na kolejną akcję specjalną banku. Możesz także zaangażować inne osoby (np. domowników) i w ten sposób zyskać więcej.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

300 zł dodatkowej premii moneyback od banku

Konto Optymalne otwierane w promocji „Zyskowne konto” automatycznie wiąże się z akcją „Konto z Money Back”, w której możesz zyskać miesięcznie 2% zwrotu za transakcje wykonane kartą (do 300 zł w ciągu roku).

Co ważne, udział w akcji z moneybackiem nie oznacza dla Ciebie żadnych dodatkowych warunków ani obostrzeń. Aby zdobyć maksymalny dopuszczalny zwrot w miesiącu – 25 zł – powinieneś wydać kartą min. 1250 zł miesięcznie. Jeżeli wydasz mniej, otrzymasz niższy zwrot, ale zawsze zyskasz premię.

Akcję „Konto z Money Back” opisywaliśmy w tym artykule.

Konto Optymalne – co warto wiedzieć o rachunku?

Odświeżona kilka miesięcy temu oferta kont osobistych w BGŻ BNP Paribas jest zdecydowanie przyjaźniejsza dla przeciętnego klienta; nowe Konto Optymalne jest bowiem rachunkiem bardzo tanim.

Za jego otwarcie, prowadzenie, wydanie i korzystanie z karty nie zapłacisz żadnej prowizji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash są darmowe (pozostałe kosztują 5 zł). Nie musisz się więc obawiać żadnych ukrytych kosztów, przystępując do opisywanej promocji.

Konto Optymalne dokładnie opisaliśmy w tej analizie.

Komentarz redakcji: "Opłacalne połączenie promocji"

Organizatorzy akcji promocyjnych w BGŻ BNP Paribas nie zwalniają tempa. Tym razem ponownie za założenie Konta Optymalnego wraz z kartą możesz zyskać 100 zł premii. W tym celu powinieneś jeszcze zapewnić we wrześniu i w październiku wpływy na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać transakcje kartą na min. 300 zł.

Tak jak w poprzednich tego typu akcjach, przystępując do promocji, automatycznie bierzesz udział w akcji „Konto z Money Back”, dzięki której możesz zyskać kolejne 300 zł premii – w zależności od tego, ile w danym miesiącu wydasz za pomocą karty debetowej. Co ważne, nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi warunkami: po prostu płacąc, zyskujesz 2-procentowy zwrot swoich wydatków. A wszystko to na rachunku, z którego korzystanie jest bezwarunkowo darmowe.

Trzeba przyznać, że Konto Optymalne w promocji jest obecnie jedną z ciekawszych ofert na rynku.

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.