Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Money Mania w BGŻ BNP Paribas: do 400 zł dla nowych posiadaczy Konta Optymalnego

Money Mania w BGŻ BNP Paribas: do 400 zł dla nowych posiadaczy Konta Optymalnego
Źródło: strona promocji

Organizatorem akcji „Money Mania” jest Ad Astra Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach, zaś jej partnerami – serwis Money.pl oraz oczywiście bank BGŻ BNP Paribas. W promocji mogą wziąć udział wyłącznie ci, którzy w ciągu ostatnich 3 lat nie byli posiadaczami żadnego z rachunków osobistych z oferty BGŻ BNP Paribas (a przed fuzją BGŻ S.A. oraz BNP Paribas Bank Polska S.A.).

Pospiesz się! Pula zgłoszeń jest ograniczona

Akcja trwa do 23 lutego 2018 r. lub do wyczerpania dopuszczalnej liczby rejestracji w promocji, którą ustalono na 1500. Wniosek? Zdecydowanie radzimy nie zwlekać z udziałem w akcji, gdyż istnieje spore prawdopodobieństwo, że zakończy się ona jeszcze przed wspomnianą datą.

Na uczestników promocji czekają dwa bonusy o wartości 50 zł każdy, co oznacza, że w sumie do zgarnięcia jest 100 zł. Na wstępie zaznaczmy jeszcze, że promocja dotyczy nowo otwartych rachunków w innej, prowadzonej równolegle promocji „Mobilna Premia 2”, w której przez rok możesz zgarnąć aż 300 zł premii za transakcje dokonane za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Oznacza to, że łączna wartość Twojego zysku związana z Kontem Optymalnym może wynieść nawet 400 zł!

O szczegółach akcji „Mobilna Premia 2” pisaliśmy w tym artykule.

„Money Mania” w BGŻ BNP Paribas: jak zgarnąć 100 zł?

Podstawowym warunkiem uzyskania obu premii po 50 zł jest rejestracja w promocji oraz otwarcie Konta Optymalnego. Oto, co dokładnie powinieneś zrobić:

  1. Jak najszybciej zgłoś się do udziału w promocji za pośrednictwem strony promocji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego; wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową; pamiętaj, że limit rejestracji wynosi 1500 - potwierdzenie zgłoszenia w akcji otrzymasz na adres mailowy podany w formularzu.
  2. Złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową (wykorzystaj w tym celu udostępniony przez organizatora link, który przekieruje Cię na stronę banku).
  3. Do dnia 9 marca 2018 r. podpisz za pośrednictwem kuriera umowę o Konto Optymalne i kartę.

Po założeniu rachunku będziesz musiał spełnić proste warunki dotyczące aktywności.

  1. Aby otrzymać pierwszą premię 50 zł, w marcu 2018 r. zapewnij wpływy na Konto Optymalne o łącznej wartości przynajmniej 1000 zł oraz dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł.
  2. Aby otrzymać drugą premię 50 zł, te same warunki spełnij w każdym z dwóch kolejnych miesięcy – w kwietniu i w maju 2018 r.

Do wpływów na konto spełniających warunki promocji nie zostaną wliczone wpływy pochodzące z jakichkolwiek innych rachunków uczestnika w banku (także kredytowych oraz prowadzonych w systemie bakowości elektronicznej) oraz wpłaty gotówkowe. Przez „transakcje kartą” organizator rozumie zarówno tradycyjne płatności kartą, jak i transakcje Android Pay i Masterpass. Pamiętaj jednak, że wspomnianą kartą musi być ta wydana do Konta Optymalnego.

Zwróć także uwagę na - standardowe w przypadku podobnych promocji - ograniczenie dotyczące kodów MCC. W skrócie: organizator nie uwzględni płatności kartą m.in. za usługi transportowe, ubezpieczeniowe czy związane z hazardem.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem promocji.

Przekazanie premii

O przyznaniu pierwszej premii 50 zł dowiesz się najpóźniej 16 kwietnia, a drugiej – do 18 czerwca 2018 r. W obu przypadkach stosowną informację otrzymasz na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Organizator udostępni również link oraz kod, który posłuży Ci do zalogowania się na stronie promocji. Na zalogowanie i podanie numeru rachunku Twojego Konta Optymalnego, na który ma wpłynąć premia, masz czas do 25 kwietnia 2018 r. Z regulaminu wynika, że powtórzenie tej czynności nie będzie konieczne przy okazji odebrania drugiej z premii.

50-złotowe bonusy wpłyną na Twój rachunek odpowiednio do 30 kwietnia i 29 czerwca 2018 r. Zgodnie z obowiązującym prawem obie premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto Optymalne: 0 zł za prowadzenie rachunku i obsługę karty

Otwarcie i prowadzenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas jest bezpłatne. Nie zapłacisz także ani złotówki za wydanie i korzystanie z karty debetowej MasterCard. Do puli darmowych usług zaliczyć trzeba także wypłaty z polskich bankomatów własnych banku oraz należących do Planet Cash. W związku z tym liczba bankomatów umożliwiających posiadaczom Konta Optymalnego bezprowizyjną wypłatę gotówki jest raczej niewielka. Koszt wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce to 5 zł.

Za to niewątpliwym atutem rachunku jest możliwość uzyskania nawet 300 zł rocznej premii za transakcje mobilne (max. 25 zł w każdym z 12 miesięcy) w drugiej edycji promocji „Mobilna Premia”, o której już wspominaliśmy.

Do 9 marca 2018 r. posiadacze Konta Optymalnego mogą również skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym - 2% dla środków do 150 tys. zł. (standardowe oprocentowanie rachunku to 0,5%). Wraz z rachunkiem osobistym zyskujesz dostęp do nowoczesnej aplikacji mobilnej GOmobile, która zapewni Ci m.in. podgląd stanu konta bez konieczności logowania.

Łatwy sposób na 100-złotowy zysk

Dzięki obu równolegle funkcjonującym promocjom ofertę Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas możemy określić jako konkurencyjną. Możliwość zgarnięcia w sumie nawet 400 zł sprawia, że jesteśmy skłonni przymknąć oko na pewne mankamenty rachunku (skromną sieć bankomatów umożliwiającą bezprowizyjną wypłatę gotówki).

Szczególnie łatwe wydaje się być zgarnięcie w sumie 100-złotowej premii za spełnienie niezwykle prostych warunków w ramach akcji „Money Mania”. Wszystko, czego bank od Ciebie wymaga, to minimalna aktywność w korzystaniu z rachunku (zapewnienie wpływów na kwotę co najmniej 1000 zł oraz dokonanie transakcji kartą o wartości min. 300 zł).

Jedynym minusem promocji jest rzecz jasna ograniczona liczba zgłoszeń. Jeśli jesteś więc zainteresowany udziałem w akcji, to nie zwlekaj zbyt długo z rejestracją.

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.