Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste.

MEGA HIT od Santander Bank Polska: nawet 750 zł za konto osobiste!

MEGA HIT od Santander Bank Polska: nawet 750 zł za konto osobiste!
Źródło: najlepszekonto.pl

Santander Bank Polska znany jest z hojnego nagradzania swoich klientów, zarówno na początku współpracy, jak i później. Przekonuje o tym pakiet aktualnie dostępnych promocji.

W akcji "Nowy Rok z nowym kontem" do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce. Jeśli spełnisz dodatkowe warunki wynikające z regulaminu akcji "Zakupy z kontem", otrzymasz 100 zł do wydania w Biedronce. Swój bonus możesz powiększyć o 50 zł, otwierając rachunek w ramach programu poleceń. Dodatkowo jako klient Santandera będziesz mógł odzyskać nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki ze swojego nowego konta. Łącznie kwota nagród jest więc niebagatelna i wynosi aż 750 zł!

W akcji "Zakupy z kontem do rozdania jest tylko 2000 voucherów do Biedronki, decyduje kolejność składania wniosków.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 stycznia 2021 r. posiadały w Santanderze konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Łatwe 400 zł premii

W tej promocji warunki są przystępne i proste. Sprawdź sam.

Krok 1
Krok 1

Do 31 stycznia 2022 r. złóż internetowy wniosek o wybrane konto z kartą debetową, pamiętając o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu. Kliknij na odpowiednią nazwę rachunku, by przejść do strony banku:

Musisz przy tym wyrazić zgodę na kontakty ze strony banku, w tym w celach marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

Krok 2
Krok 2

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł, w formularzu wpisz kod polecenia. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Informacja
Informacja

Liczba bonów do Biedronki jest ograniczona, bank przygotował ich tylko 2000 sztuk. O kolejności zakwalifikowania do promocji decyduje kolejność składania wniosków. O tym, czy znalazłeś się w gronie osób, które mogą starać się o premię, zostaniesz poinformowany sms-em do 31 marca 2022 r.

Krok 3
Krok 3

Do 10 lutego 2022 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek za pośrednictwem kuriera.

Krok 4
Krok 4

W miesiącu, w którym otworzysz konto osobiste, choć raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander mobile.

Nagroda
Nagroda

100 zł za sam fakt otwarcia rachunku i zalogowania do aplikacji otrzymasz w formie przelewu na swoje nowe konto do 28 lutego 2022 r.

Krok 5
Krok 5

Do 28 lutego 2022 r. w aplikacji Santander mobile lub po zalogowaniu w Santander Internet dodaj cel „Końcówki transakcji”.

Krok 6
Krok 6

W każdym z 3 miesięcy – w lutym, marcu i kwietniu 2022 r.:

 • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
 • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą na dowolną kwotę;
 • zaloguj się choć raz do aplikacji Santander Mobile.
Krok 7
Krok 7

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

Nagroda
Nagroda

Przelew z drugą częścią nagrody w wysokości 200 zł otrzymasz na swoje Konto Jakie Chcę do 31 maja 2022 r.

Krok 8
Krok 8

Najpóźniej do 30 czerwca 2022 r. odłóż w ramach założenego celu minimum 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka bank przekaże Ci sms-em lub w wiadomości w bankowości elektronicznej do 31 lipca 2022 r.

Pamiętaj, by zalogować się do aplikacji mobilnej w miesiącu, w którym założysz konto!

+ 50 zł w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji możesz powiększyć o 50 zł, zakładając rachunek z kodem polecenia.

Warunki programu poleceń są łatwe – po prostu do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do aplikacji mobilnej Santandera i wykonaj transakcje kartą na min. 300 zł.

Kod podaj już we wniosku o rachunek, tuż pod niezbędną w promocji zgodą na korespondencję elektroniczną (EKK):

Kliknij, aby powiększyć

Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać je innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

O co chodzi z celem?

Usługa Moje cele jest dostępna dla klientów pełnoletnich, którzy posiadają w Santander Bank Polska konto osobiste i z niego zasilają stworzone przez siebie cele oszczędnościowe.

Usługa jest bezpłatna. Dodanie nowego celu czy jego zamknięcie, a także przelewy z konta osobistego na cel i odwrotnie realizowane w aplikacji mobilnej nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Do wyboru jest kilka metod odkładania pieniędzy, ale w ramach promocji trzeba skorzystać z opcji "Końcówki transakcji":

 • Automatyczne wpłaty z Twojego konta osobistego. Przy tej opcji ustawiasz dzień wpłaty, wybierasz konto, z którego bank ma przelewać pieniądze, określasz kwotę wpłaty. Kolejne wpłaty będą wykonywane automatycznie.
 • Wpłać teraz, czyli jednorazowy przelew z Twojego konta osobistego.
 • Końcówki transakcji. W tym wariancie w momencie zaksięgowania przez bank na wskazanym przez Ciebie koncie kolejnej transakcji, nastąpi jej zaokrąglenie do pełnej złotówki w górę i przekazanie odpowiedniej kwoty na Twój cel. Możesz też włączyć dodatkowe mnożniki i zwiększyć wpłaty pięcio- lub dziesięciokrotnie.
  Jeśli kwota transakcji nie ma reszty (wynosi np. 5,00 zł), bank nie dokonuje zaokrąglenia i nie przelewa żadnej kwoty na cel oszczędnościowy.

Jeśli wybierzesz wymaganą przez regulamin promocji opcję "Końcówki transakcji", to na Moje cele będą trafiały resztki z płatności kartą debetową, Blikiem a także telefonem czy zegarkiem.

O czym warto pamiętać

Zwracamy uwagę na kilka istotnych informacji.

Zgody do zaznaczenia we wniosku o konto

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Kliknij, aby powiększyć

Transakcje bezgotówkowe

Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Do transakcji nie są wliczane wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówki do wpłatomatów oraz transakcje Blikiem!

Istotne szczegóły

Zwróć również uwagę na to, że powinieneś choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej w każdym z trzech miesięcy.

Bonus gotówkowy otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jego przekazania Twoje konto będzie aktywne i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

Podobne warunki dotyczą także vouchera do Biedronki. W jego przypadku jest jeszcze dodatkowy wymóg - w dniu, w którym bank będzie chciał Ci przekazać nagrodę, musisz mieć aktywną usługę „Końcówki z transakcji” i odłożone w ramach założonego celu min. 50 zł. Wynika z tego, że taką kwotę musisz zgromadzić do 30 czerwca 2022 r. i utrzymać przynajmniej do momentu przekazania Ci e-kodu do Biedronki.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Przyjrzyjmy się najpierw parametrom Konta Jakie Chcę oraz studenckiej wersji tego rachunku:

Jak widzisz, bank może co miesiąc pobrać nawet 14 zł za obsługę konta i karty, ale istnieje prosty sposób, aby uniknąć obu tych opłat. Wystarczy, że zapewnisz w danym miesiącu wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem. Proste! Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo 😎

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta. Sprawdzone!

Młodzi klienci (do 26 lat) mogą liczyć na preferencyjne warunki: prowadzenie konta jest dla nich zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

Konto Select to z kolei rachunek z kategorii premium i jest przeznaczony dla bardziej wymagających klientów.

300 zł za rachunki

Jako posiadacz Konta Jakie Chcę możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję opłaconych z tego typu ROR.

Dodatkowe bonusy

Jeśli nie czujesz się jeszcze usatysfakcjonowany propozycjami Santandera, to dorzucamy informacje o kolejnych bonusach:

Kolejna stówa

Ciągle mało? No to dorzucamy informację o punktach powitalnych od Mastercard dla nowych uczestników programu Bezcenne Chwile.

300 zł na wiosnę + 100 zł na zakupy w lecie

Cieszy nas, że Santander cały czas trzyma rękę na pulsie i uruchamia kolejną promocję Konta Jakie Chcę. Dzięki temu powstał MEGA HIT. Jak widzisz, przy niewielkim wysiłku możesz zgarnąć bardzo atrakcyjną nagrodę. Wystarczy co miesiąc zasilać konto, płacić kartą (przy okazji będą się odkładały końcówki na wyznaczony cel) i logować się do aplikacji mobilnej. Pierwsza część bonusu trafi do Ciebie w lutym, druga - w maju, w sam raz na wiosenne wydatki, no a bon do Biedronki w lipcu, a więc na wakacyjne zakupy.

Przypominamy, że swój zysk możesz zwiększyć o dodatkowe 50 zł, zakładając konto z polecenia. Nie ma przeszkód, byś później sam wystąpił w roli polecającego i zgarniał kolejne bonusy.

Konto Jakie Chcę należy do najciekawszych na rynku, przede wszystkim ze względu na łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. Co ciekawe, promocja świetnie się z nimi wiąże, ponieważ spełniając warunki opisywanej akcji, automatycznie sprawisz, że konto i karta będą bezpłatne w danym miesiącu. A jeśli dodamy do tego premię za opłacanie rachunków oraz darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymamy świetny pakiet, nie tylko na okres promocji, ale i na dłuższy czas.

Zdecydowanie warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Nowy Rok z nowym kontem"
 2. Regulamin promocji "Zakupy z kontem"
 3. Regulamin programu "Polecam mój bank - edycja 12"
 4. Taryfa opłat i prowizji Santander Bank Polska

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.