Do 400 zł premii z kontem Citi Priority w Citi Handlowym

Promocja zakończyła się dnia 31 lipca 2018 r.

Do 400 zł premii z kontem Citi Priority w Citi Handlowym Źródło obrazka: strona promocji

Co powiesz na 100 zł premii gotówkowej i 300 zł w formie zwrotu za płatności kartą? Właśnie takie niespodzianki czekają na nowych posiadaczy rachunku Citi Priority w Citi Handlowym. Uwaga! Pula uczestników promocji jest ograniczona.

Choć oferta obowiązuje w teorii do 31 lipca 2018 r., to skorzysta z niej jedynie pierwsze 1000 osób, które podpisze z bankiem umowę o konto. Warto więc zadbać o spełnienie tego warunku uczestnictwa bez zbędnej zwłoki.

Bank kieruje promocję do osób, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w nim rachunku osobistego lub oszczędnościowego. Ograniczenie to dotyczy również współwłaścicieli rachunku oraz pełnomocników. Nie ma natomiast znaczenia, czy posiadałeś (lub posiadasz) kartę kredytową w Citibanku. Co więcej, posiadanie takiego plastiku może Ci nawet ułatwić sprawę - o czym przekonasz się w dalszej części artykułu.

W promocji możesz zdobyć dwie nagrody. Pierwszą jest 100 zł premii, którą Citi Handlowy przyznaje za otwarcie konta i spełnienie dodatkowego warunku aktywności. Drugą z premii jest 5-procentowy zwrot za płatności kartą – maksymalnie możesz zdobyć 50 zł miesięcznie przez pół roku, czyli w sumie nawet 300 zł. Łącząc obie nagrody można zatem zgarnąć maksymalnie 400 zł premii.

Co zrobić, by zgarnąć 400 zł?

Aby móc cieszyć się z premii, których łączna wysokość to nawet 400 zł, musisz spełnić następujące warunki:

 1. Do 31 lipca 2018 r. wypełnij formularz dostępny na stronie promocji. Podaj w nim swoje imię, nazwisko, numer telefonu, adres mailowy i PESEL, a także wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
 2. Zawnioskuj o konto Citi Priority podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku lub w oddziale.
 3. Najpóźniej 30 sierpnia 2018 r. podpisz z bankiem umowę o konto wraz z kartą (będzie Ci potrzeba do spełnienia wszystkich warunków). Na tym etapie będziesz musiał wyrazić dwie zgody: na przetwarzanie danych w celu informowania o ofercie banku oraz na otrzymywaniu informacji drogą elektroniczną.
 4. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • przynajmniej raz zaloguj się w serwisie bankowości internetowej oraz
  • przez co najmniej 1 dzień utrzymaj na wszystkich Twoich rachunkach w Citi Handlowym saldo w wysokości min. 5000 zł. Bank zbada łączne saldo na rachunkach (depozytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych z elementem inwestycyjnym), których jesteś jedynym lub głównym posiadaczem.

Spełnienie powyższych warunków upoważnia Cię do odbioru jednorazowej premii 100 zł.

Jak zgarnąć kolejne 300 zł? Zwrot 5% za płatności kartą przysługuje przez pół roku, poczynając od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł. Jak łatwo obliczyć, przysługuje on za transakcje na łączną kwotę 1000 zł.

Bank bierze pod uwagę wyłącznie transakcje bezgotówkowe dokonane w punktach handlowo-usługowych. Niestety, zwrot nie przysługuje za zakupy kartą przez Internet. Jeśli natomiast w danym miesiącu nie dokonasz ani jednej z uznawanych płatności, możesz spokojnie ubiegać się o zwrot w kolejnych miesiącach.

Pamiętaj też, że aby zdobyć którąkolwiek z premii, musisz znaleźć się w gronie pierwszych 1000 osób, które podpiszą z bankiem umowę o konto w promocji.

Ważne! Teoretycznie, aby uzyskać samo prawo do zwrotu, nie trzeba spełniać warunku dotyczącego utrzymania salda 5000 zł. Jest on konieczny jedynie w przypadku premii 100 zł. Jeśli zatem zależy Ci na obu premiach, musisz spełnić ten warunek – w przeciwnym razie będziesz się mógł ubiegać jedynie o zwrot.

Przekazanie obu premii

Premia 100 zł wpłynie na Twoje konto Citi Priority do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki jej otrzymania. W podobny sposób przekazywany jest comiesięczny zwrot – cząstkową premię za transakcje dokonane w danym miesiącu otrzymasz najpóźniej do końca kolejnego miesiąca.

Pamiętaj zatem, by nie zamykać konta przed otrzymaniem wszystkich przysługujących Ci premii. Dla formalności wspomnijmy, że ich wartość jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Szczegóły w regulaminie.

Opłaty związane z kontem Citi Priority w Citi Handlowym

Jednym z najważniejszych czynników, które decydują o wyborze rachunku bankowego, są koszty związane z jego obsługą. Citi Priority z pewnością może się spodobać osobom, które aktywnie korzystają z karty i konta, a także chętnie sięgają po inne produkty banku, np. kredyty lub karty kredytowe.

Choć opłata za prowadzenie Citi Priority jest dość wysoka (30 zł), można jej uniknąć spełniając jeden z dwóch warunków:

 • utrzymując na wszystkich rachunkach saldo w wysokości co najmniej 30 000 zł miesięcznie LUB
 • zapewniając miesięczne wpływy zewnętrzne w łącznej kwocie min. 5000 zł i jednocześnie posiadając produkt kredytowy w banku.

Takim produktem może być praktycznie darmowa karta kredytowa Citi Simplicity, której tradycyjnie dotyczą ciekawe oferty promocyjne. Możesz więc skorzystać z dodatkowej okazji – wyrobić kartę w ramach jednej z ofert specjalnych, zgarnąć kolejną nagrodę i jednocześnie spełnić jeden z warunków zwalniających z opłaty za prowadzenie konta.

Pozostałe parametry konta Citi Priority przedstawiają się następująco: bank nie pobiera opłat za obsługę karty z karty debetowej, wypłatę z bankomatów w kraju i na całym świecie, zwykłe przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Dodatkowe 300 zł w promocjach karty kredytowej

Citi Handlowy słynie z bogatej oferty kart kredytowych. Ulubioną kartą łowców promocji jest z pewnością Citi Simplicity, z którą związane są aktualnie trzy akcje.

W jednej z nich do zgarnięcia jest (naszym zdaniem najlepsza z ofert promocyjnych), w drugiej - 300 zł do wykorzystania na Allegro, a w trzeciej – 300 zł do sklepów z grupy Morele.net. Warunki wszystkich tych akcji są bliźniaczo podobne, bowiem w każdej chodzi o dokonanie przynajmniej 5 transakcji kartą kredytową w ciągu 2 kolejnych miesięcy.

Na szczęście w żadnej nie obowiązuje ograniczony limit uczestników, więc możesz dokonać w pełni świadomego wyboru. To konieczne w przypadku podjęcia tak ważnej decyzji jak wyrobienie karty kredytowej.

Bywało lepiej, ale i tak jest nieźle

Z pewnym rozczarowaniem zauważamy, że obecne premie za otwarcie i aktywne korzystanie z konta Citi Priority nie są tak atrakcyjne jak w poprzedniej edycji promocji, która zakończyła się 30 kwietnia 2018 r. Co prawda zakończona właśnie edycja nie oferowała premii 100 zł, ale 5-procentowy moneyback przysługiwał za to przez okrągły rok. Oznacza to, że łączna wartość premii spadła z 600 do 400 zł i to przy zachowaniu praktycznie identycznych warunków jej otrzymania.

Mimo to możliwość zgarnięcia 400 zł za aktywne korzystanie z konta to wciąż interesująca opcja. Wiele zależy jednak od naszej indywidualnej oceny rachunku i sposobów uniknięcia podstawowych opłat. W tym kontekście pomocne może się okazać skorzystanie z innych produktów Citi Handlowego - zwłaszcza z karty kredytowej Citi Simpllicity, której dotyczą aktualnie inne atrakcyjne promocje.

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.