Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 17 listopada 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Chwyć premię: aż 350 zł za korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas i zgarnij nawet 400 zł na Black Friday!

Beata Szymańska

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas i zgarnij nawet 400 zł na Black Friday!
Źródło: strona promocji

Organizatorem akcji „Black Friday z Bankiem” jest firma Ad Astra z siedzibą w Michałowicach, natomiast BNP Paribas jest współorganizatorem akcji.

Promocja potrwa do dnia 17 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli nagród. Kiedy liczba rejestracji na stronie promocji dojdzie do 2700, organizator wygasi ofertę przed wyznaczonym terminem. Naszym zdaniem, ze względu na atrakcyjne warunki (o czym za chwilę sam się przekonasz), taka możliwość jest wielce prawdopodobna.

Nawet 400 zł dla najaktywniejszych uczestników

W tej promocji ostateczna wartość premii będzie zależała od Twojej aktywności. Możesz poprzestać na kodzie o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy na platformie Allegro (lub aplikacji Allegro) bądź powalczyć o wyższą nagrodę w wysokości 300 zł (kod o wartości 50 zł + 250 zł nagrody pieniężnej).

Z kolei dla najbardziej zaangażowanych uczestników organizator przygotował bonus w wysokości 400 zł. Także ta nagroda składa się z premii gotówkowej - tym razem jednak podwyższonej do 350 zł - oraz 50 zł w formie kodu na zakupy.

Pamiętaj jednak, że każdy uczestnik może zdobyć tylko jeden kod zakupowy oraz tylko jedną nagrodę pieniężną (250 lub 350 zł).

Kto może wziąć udział w akcji „Black Friday z Bankiem”

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z promocyjnej oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona bank zalicza osoby, które na dzień złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku (włączając w to dawny Raiffeisen Polbank).

Ponadto - jako uczestnik promocji - musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych. Musisz także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Jak zyskać 50, 300 lub 400 zł?

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Drukuj

Ważny szczegół - całkowita wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz zgłaszać jej fiskusowi.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać?

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na kilka ograniczeń, związanych z wymienionymi wcześniej wymogami. Jeśli chcesz, by bank wypłacił Ci nagrodę, musisz uwzględnić kilka szczegółów:

  • W formularzu rejestracyjnym koniecznie zaznacz wszystkie zgody oraz oświadczenia (są to: akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Ad Astra oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).
  • Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę ramową z bankiem podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
  • Wykonując płatności kartą, pamiętaj, że nie wszystkie transakcje będą przez bank honorowane. Za transakcję bezgotówkową spełniającą warunek promocji zostanie uznana płatność kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak również mobilna płatność zbliżeniowa (Google Pay, Apple Pay). Nie mogą to jednak operacje typu Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (m.in. gry hazardowe i przekazy pieniężne).
  • Ostatni wymóg jest już bardzo prosty - w dniu przekazania nagrody musisz posiadać aktywne konto i kartę.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas – garść informacji

Zanim jednak zdecydujesz się na udział w promocji, poświęć chwilę czasu na analizę parametrów Konta Otwartego na Ciebie. Bo choć premia w najnowszej akcji jest całkiem atrakcyjna, najważniejsze powinny być koszty związane z prowadzeniem nowego rachunku.

Zacznijmy od dobrej informacji – konto prowadzone jest bezpłatnie, a do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych. Pamiętaj jednak, że w tej promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na eŚwiat. Jej obsługa kosztuje wprawdzie 6 zł miesięcznie, a opłaty nie można uniknąć, jednak w zamian otrzymasz bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju i ubezpieczenie "Cyber Pomoc", chroniące użytkownika np. w sytuacji uzyskania dostępu do konta przez osobę niepowołaną

Dodatkowe 400 zł do Biedronki za kartę kredytową

Jest jeszcze jeden argument do podjęcia szybkiej decyzji o przystąpieniu do tej promocji. Otóż, jako klient BNP Paribas będziesz mógł bez problemu sięgnąć po kartę kredytową.

Jeśli do końca 3 miesiąca następującego po tym, w którym podpiszesz umowę o "kredytówkę", wykonasz nią transakcje na łączną kwotę min. 1500 zł, otrzymasz bon zakupowy do sklepów Biedronka o wartości 400 zł.

Więcej o promocji piszemy w tym artykule.

Podsumowanie

BNP Paribas przyzwyczaił nas już do ciekawych promocji, jednak ta akcja wyróżnia się zdecydowanie na tle pozostałych ofert banku. Krótki okres karencji wynoszący zaledwie 9 miesięcy, nieskomplikowane warunki aktywności (transakcje kartą na min. 500 lub min. 1000 zł), czy wreszcie możliwość wyboru premii (50, 300 lub aż 400 zł) i wręcz błyskawiczna wypłata nagród - to największe atuty tej propozycji.

Jeśli więc niecierpliwie czekasz na Black Friday i już teraz planujesz większe zakupy, najnowsza akcja BNP Paribas powinna przypaść Ci do gustu. Będziesz mógł z czystym sumieniem poszaleć na wyprzedażach, bo premia od banku zrekompensuje część Twoich wydatków.

Pamiętaj jednak, że o nagrody w tej akcji będzie mogło powalczyć jedynie 2700 osób, które najszybciej zarejestrują swój udział w promocji. Dlatego już teraz wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest jeszcze dostępna.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Black Friday z Bankiem"

O banku

Bank BNP Paribas jest instytucją uniwersalną z długą historią, której obecny kształt to efekt połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas oraz Raiffesen Polbanku, do którego doszło w latach 2015-2018. Bank jest częścią grupy BNP Paribas. Misją BNP Paribas Bank Polska jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Czytaj więcej