Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT: łatwe 400 zł do Biedronki i 5000 punktów w programie mamBONUS za korzystanie z karty kredytowej BNP Paribas

HIT: łatwe 400 zł do Biedronki i 5000 punktów w programie mamBONUS za korzystanie z karty kredytowej BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Miesiąc bez promocji karty kredytowej BNP Paribas byłby miesiącem straconym, więc już na początku października rusza kolejna akcja. Prosta, łatwa i bardzo atrakcyjna. Do zdobycia jest 400 zł w postaci vouchera do wykorzystania w Biedronce.

Organizatorem promocji jest bank BNP Paribas. Oferta obowiązuje do 30 listopada 2019 r. Wysoka wartość premii oraz fakt, że każdy z nas robi zakupy spożywcze, skłania do przewidywania, że ta promocja będzie się cieszyła bardzo dużym zainteresowaniem.

Kto ma szansę pójść na zakupy do Biedronki?

O premię mogą się starać pełnoletnie osoby fizyczne, które od 1 stycznia 2018 r. nie posiadały w BNP Paribas karty kredytowej. Z udziału w promocji wykluczeni są pracownicy banku.

400 zł dla Ciebie

Spójrz, jak niewiele musisz zrobić, by stać się posiadaczem bonu, z którym udasz się na zakupy:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 30 listopada 2019 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold. W tym celu najpierw wypełnij dedykowany formularz na stronie banku. Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o „kredytówkę”.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 3 kolejnych miesięcy następujących po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową, wykonaj jedną lub więcej transakcji o łącznej wartości min. 1500 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagroda zostanie Ci udostępniona przez bank na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od chwili spełnienia warunków promocji.

Krok 3
Krok 3

Od momentu otrzymania bonu będziesz miał 2 miesiące na zarejestrowanie się w programie mamBONUS i pobranie vouchera.

Przedstawmy warunek uprawniający do zdobycia nagrody na przykładzie. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w październiku, to na wykonanie transakcji uprawniających do otrzymania nagrody masz czas przez listopad i grudzień 2019 r. oraz styczeń 2020 r.

Nie ma przeszkód, byś wydał 1500 zł jednorazowo, nawet już w październiku, zaraz po otrzymaniu „kredytówki”.

Dodatkowa premia – 5000 punktów powitalnych

Na stronie promocji BNP Paribas informuje, że jej uczestnik otrzyma dodatkowo 5000 punktów powitalnych w programie mamBONUS jeśli:

 • podpisze umowę o kartę kredytową Mastercard z logo wspomnianego programu,
 • w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy wykona min. 4 transakcje bezgotówkowe o wartości min 50 zł każda.

Punkty powitalne otrzymasz na konto w programie mamBONUS w miesiącu następującym po tym, w którym wykonałeś ostatnią z transakcji spełniających warunki regulaminu akcji “5000 punktów na start”.

Kilka przydatnych podpowiedzi

Poniżej przekazujemy kilka informacji, które pomogą Ci w bezstresowym przejściu przez promocję i zgarnięcie kodu, dzięki któremu zrobisz zakupy w Biedronce.

Rejestracja w programie mamBONUS

Przystępując do rejestracji na stronie www.mambonus.pl musisz przygotować:

 • identyfikator klienta (numer nadawany przez BNP Paribas)
 • 8 pierwszych cyfr numeru PESEL
 • zapoznać się i zaakceptować regulamin Programu Lojalnościowego mamBONUS.

Identyfikator znajdziesz na miesięcznym wyciągu przesyłanym przez bank lub możesz go otrzymać od konsultanta Centrum Telefonicznego banku. W trakcie rejestracji należy utworzyć swój identyfikator (login – adres e-mail) oraz hasło dostępu do strony internetowej.

Prawidłowe transakcje kartą

Zgodnie z regulaminem, warunki akcji spełnią zarówno operacje bezgotówkowe - płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych - jak i operacje gotówkowe - przelewy z rachunku karty i wypłaty z bankomatów.

Warunków promocji nie spełnią natomiast transakcje:

 • zwrócone lub anulowane,
 • przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
 • dokonane kartami dodatkowymi,
 • polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. zasilenie elektronicznych portmonetek).

Unikaj bankomatów

Zwracamy uwagę, że dopuszczalne przez regulamin wypłaty gotówki z bankomatu są drogim rozwiązaniem. Każda z nich kosztuje 4,9%, min. 10 zł. Próbując w ten sposób „wyrobić’ cały limit transakcji, straciłbyś ponad 70 zł. Na dodatek bank natychmiast zacząłby naliczać odsetki od wypłaconej kwoty, bo transakcje gotówkowe nie wliczają się do okresu bezodsetkowego.

Dodatkowe informacje

Do 30 kwietnia 2020 r. nie możesz rozwiązać ani wypowiedzieć zawartej z bankiem umowy o kartę kredytową. To dość zaskakujący warunek, bo do tego czasu możesz już dawno wydać otrzymaną premię, wręcz zapomnieć o tej promocji.

Z otrzymanego vouchera będziesz mógł korzystać wielokrotnie, do wyczerpania dostępnych na nim środków, do 30 listopada 2020 r.

Otrzymany bonus zwolniony jest z podatku dochodowego, nie musisz się nim dzielić z fiskusem.

Praktyczne rady

Jak wygląda w praktyce płacenie voucherem? Jest to kilkucyfrowy kod, który należy okazać kasjerowi podczas zakupów, by ten wprowadził go do systemu sklepu. Warto pamiętać o zabraniu dodatku do paragonu, na którym znajduje się informacja o kwocie pozostałej do wykorzystania.

Wszystko przebiega szybko, jeśli kasjer zna tę metodę płatności. Niekiedy można trafić na kogoś nowego, kto musi prosić o pomoc współpracownika lub kierownika sklepu, co oznacza kilka chwil oczekiwania.

Karty kredytowe Mastercard z oferty BNP Paribas

Skoro do otrzymania nagrody konieczne jest podpisanie umowy o jedną z kart kredytowych, to przyjrzyjmy się parametrom tych „kredytówek”. Warto wiedzieć, że każda z nich umożliwia też przystąpienie do programu mamBonus i wymianę punktów zdobytych podczas dokonywania płatności na nagrody. Jak wspomnieliśmy, w ramach specjalnej oferty powitalnej możesz otrzymać 5000 punktów na start.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Jej okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, natomiast oprocentowanie to standardowe 10%. Opłata miesięczna za korzystanie z tej karty wynosi 9 zł. Można jej uniknąć wykonując w danym okresie rozliczeniowym transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł

Karta kredytowa Mastercard Gold

Jeśli chodzi o kartę Mastercard Gold, to jej parametry są zbliżone do zwykłej "kredytówki". Dla karty Gold limit ustalany jest indywidualnie, a opłata za korzystanie z niej to aż 15 zł miesięcznie. Warunkiem uniknięcia kosztów jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 2000 zł.

Pod tym adresem znajdziesz nasz poradnik dotyczący kart kredytowych. Zapoznaj się z nim, jeśli do tej pory nie korzystałeś z tego typu produktu.

Sugestia - zacznij od konta osobistego

Bardzo atrakcyjne promocje dotyczą też konta osobistego w BNP Paribas. Może więc rozważysz na początek skorzystanie z promocji dotyczącej tego produktu, by zgarnąć kilkaset złotych łatwej premii, a dopiero potem sięgniesz po kartę kredytową..

Wysoka premia na codzienne zakupy

Nagroda w wysokości ok. 400 zł za sięgnięcie po kartę kredytową i wydanie nią w ciągu 3-4 miesięcy ok. 1500 zł powoli staje się standardem rynkowym. Doceniamy, że BNP Paribas nie wymaga określonej aktywności w poszczególnych miesiącach, ale pozwala zrealizować warunek promocji w dość długim okresie.

Dodatkowym atutem tej akcji jest bardzo atrakcyjna nagroda. Mamy na myśli nie tylko jej wysokość, ale możliwość wykorzystania bonusu na codzienne zakupy.

Przekonaj się, jakie to uczucie, załadować koszyk do pełna i odejść od kasy, mając nadal pełny portfel i konto z dotychczasowym saldem.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka"
 2. Regulamin akcji "5000 punktów na start"
 3. Regulamin e-kodów na zakupy w sklepach Biedronka
 4. Regulamin promocji "Z kartą warto"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.