400 zł do wykorzystania na Wakacje.pl za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Promocja zakończyła się dnia 31 stycznia 2018 r.

400 zł do wykorzystania na Wakacje.pl za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku Źródło obrazka: strona promocji

Citibank po raz kolejny oferuje voucher za skorzystanie z oferty karty kredytowej – tym razem chodzi o 400 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Promocję, tak jak pozostałe, podobne akcje banku, cechuje prostota i łatwość zgarnięcia premii.

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do wakacje.pl” trwa do 31 stycznia 2018 r., a jej organizatorem jest Citi Handlowy.

Możesz z niej skorzystać pod warunkiem, że po 1 stycznia 2015 roku nie byłeś posiadaczem karty kredytowej w Citibanku. Warunkiem koniecznym do udziału w akcji jest też pełna zdolność do czynności prawnych.

400 zł na Wakacje.pl

Wyrobienie karty kredytowej w Citibanku premiowane jest voucherem o wartości 400 zł do wykorzystania na usługi świadczone przez Wakacje.pl. za pośrednictwem serwisu lub w salonach sprzedaży (niemal 100 w całej Polsce). Na jego spożytkowanie będziesz miał dużo czasu – voucher jest bowiem ważny do 30 czerwca 2019 r.

Dzięki premii od Citibanku możesz znacząco obniżyć koszty związane z Twoim wyjazdem, takie jak opłacenie usług biura podróży, zakup biletów lotniczych, wynajem auta czy ubezpieczenie w podróży.

Jak zdobyć voucher na wakacje?

Zgarnięcie 400 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl nie wiąże się ze szczególnym wysiłkiem. Zastanawiasz się, co konkretnie musisz zrobić? Oto instrukcja:

 1. Do końca trwania promocji wypełnij formularz kontaktowy na stronie promocji, wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na kontakt w sprawie zgłoszenia.
 2. Wkrótce skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Citibanku – złóż z jego pomocą wniosek o kartę kredytową; pamiętaj, że zostaniesz poproszony o przedstawienie dokumentu potwierdzającego Twoją zdolność kredytową (lista wymaganych dokumentów jest zawarta w załączniku do regulaminu).
 3. Podpisz z bankiem umowę o kartę.
 4. Nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy:
  • choć raz zaloguj się do systemu bankowości elektronicznej Citibank Online;
  • w trakcie każdego z dwóch kolejnych miesięcy wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych przy pomocy karty kredytowej (przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone/niezaksięgowane nie będą brane pod uwagę).

Dla lepszego zobrazowania tego warunku podajemy przykład: załóżmy, że zawarłeś umowę w grudniu 2017 roku. W takim przypadku warunek wykonania po 5 transakcji w miesiącu możesz spełnić albo w grudniu i styczniu, albo w styczniu i w lutym. Do końca lutego masz też czas na zalogowanie się do bankowości elektronicznej.

Dodatkowym warunkiem wymaganym przez bank jest wyrażenie (na etapie składania wniosku o kartę) zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Przekazanie vouchera

O przyznaniu 400 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl bank poinformuje Cię za pośrednictwem bankowości elektronicznej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Równocześnie organizator przekaże Ci voucher w formie kodu, który będziesz musiał podać w momencie płatności na portalu, w salonie sprzedaży lub przez infolinię.

Z wykorzystaniem vouchera wiążą się pewne drobne ograniczenia. Po pierwsze, nie możesz z niego skorzystać przy okazji zapłaty za usługi biura podróży TUI. Po drugie, musisz go wykorzystać przy okazji jednorazowych zakupów, a niewykorzystane środki nie zostaną zwrócone.

Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Vouchera nie można zamienić na ekwiwalent pieniężny.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Podstawową kartą kredytową oferowaną przez Citibank jest Citi Simplicity, która jest obecnie jedną z najtańszych kredytówek na rynku. Warto zapoznać się z jej parametrami:

 • brak opłat za wydanie oraz posiadanie karty
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych.

W tym artykule znajdziesz porównanie innych kart kredytowych z oferty Citi Handlowego, a tutaj piszemy, jak mądrze wybrać taką kartę.

Inne promocje związane z kartą kredytową w Citibanku

Aktualnie trwają inne, bliźniaczo podobne akcje promocyjne związane z korzystaniem z tego produktu. Jeśli nie planujesz wakacji, to być może bardziej zainteresuje Cię udział w jednej z poniższych promocji, w których możesz zgarnąć 400 zł do wydania w różnych sklepach internetowych, np. Allegro, OleOle!, Morele.net, czy w perfumeriach Douglas. Szczegóły dotyczące wspomnianych akcji znajdziesz tutaj.

Przypominamy też, że jako posiadacz karty kredytowej do końca roku możesz przystąpić do programu poleceń – za każde skuteczne polecenie zyskasz aż 150 zł (maksymalnie do zgarnięcia jest aż 750 zł), a osoba, która za Twoją namową zdecyduje się na wyrobienie kredytówki, otrzyma po spełnieniu kilku prostych warunków tablet Lenovo o wartości 425 zł.

Wybierz promocję dla siebie

Akcja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do wakacje.pl” dołączyła do licznego grona niemal identycznych promocji organizowanych przez Citibank. Warunki uczestnictwa w każdej z nich są bardzo podobne, a jedyną znaczącą różnicą jest warunek dotyczący transakcji. W przypadku promocji z Wakacje.pl konieczne jest dokonanie w ciągu dwóch kolejnych miesięcy po 5 transakcji kartą. Nieco inny warunek obowiązuje m.in. w akcjach z OleOle.pl i Allegro – tam brana jest pod uwagę łączna kwota transakcji, która musi wynieść co najmniej 1000 zł.

Każda z tych opcji ma swoje plusy i minusy. Z jednej strony spełnienie warunków promocji z Wakacje.pl (dokonanie określonej liczby transakcji) może się okazać nieco bardziej uciążliwe. Z drugiej – w tym przypadku bank nie bierze pod uwagę sumy transakcji, co oznacza, że możesz dokonywać zakupów nawet na niewielką kwotę.

Podobieństwo wspomnianych promocji sprawia, że możesz wybrać tę najbardziej interesującą dla siebie. Niezależnie od Twojego wyboru zyskasz stosunkowo tanią kartę kredytową, która może się okazać przydatnym produktem w razie niespodziewanych wydatków.

Z ostatniej chwili

 • 26.04.2019 11:35

  Ostatnie dni przyniosły kilka przykrych informacji dla oszczędzających - zniknęły atrakcyjne lokaty i promocja konta oszczędnościowego.

 • 25.04.2019 14:49

  Za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z BNP Paribas możesz otrzymać 14 dni bezpłatnego korzystania z XOXO WiFi.

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.