400 zł na morele.net za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas

400 zł na morele.net za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas Źródło obrazka: strona BNP Paribas

BNP Paribas (już bez BGŻ w nazwie) nie daje o sobie zapomnieć. Po raz kolejny proponuje 400 zł za skorzystanie z jego karty kredytowej. Tym razem nagrodę będziesz mógł wykorzystać na zakupy w sklepie internetowym morele.net. Bank wymaga aktywnego korzystania z „kredytówki” przez 4 miesiące. Sprawdź, czy to propozycja dla Ciebie.

Organizatorem promocji jest bank BNP Paribas. Oferta obowiązuje do 31 maja 2019 r. lub do momentu osiągnięcia limitu 4000 uczestników. Na pierwszy rzut oka pula nagród wydaje się spora, ale – naszym zdaniem - nie warto zwlekać. Podobne akcje w przeszłości kończyły się znacznie przed czasem.

Nagrodą w promocji są 4 karty podarunkowe do morele.net o wartości 100 zł każda. Łącznie możesz więc zyskać nawet 400 zł.

Kto może skorzystać?

O 400 zł do wykorzystania na morele.net mogą się starać pełnoletni klienci BNP Paribas, którzy w okresie 18 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o kartę kredytową nie posiadali w tej instytucji takiego produktu. Z udziału w promocji są wykluczeni pracownicy banku.

Jak zyskać 400 zł do morele.net?

Kroki, które powinieneś wykonać, aby otrzymać bony do morele.net, nie są szczególnie skomplikowane:

 1. Najpóźniej 31 maja 2019 r. (lub do wyczerpania puli nagród) zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold. W tym celu najpierw wypełnij dedykowany formularz . Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty i przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o „kredytówkę”.
 2. W każdym z kolejnych 4 miesięcy, liczonych od kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj jedną lub więcej transakcji kartą o łącznej wartości min. 1000 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek, otrzymasz kartę prezentową do morele.net o wartości 100 zł.

Przedstawmy warunek uprawniający do zdobycia nagrody na przykładzie. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w kwietniu, to wspomniane wyżej transakcje musisz wykonać w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jeśli nie spełnisz warunku płatności kartą w danym miesiącu, wciąż możesz otrzymać nagrodę za kolejny miesiąc.

Transakcje kartą – jak bank je definiuje?

Istotne w tej promocji jest to, jak bank rozumie pojęcie transakcji kartą. Zgodnie z regulaminem są to zarówno operacje bezgotówkowe - płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych - jak i operacje gotówkowe - przelewy z rachunku karty i wypłaty z bankomatów.

Warunków promocji nie spełnią natomiast transakcje:

 • zwrócone lub anulowane,
 • przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
 • dokonane kartami dodatkowymi,
 • polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. zasilenie elektronicznych portmonetek).

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Kiedy i jak otrzymasz nagrodę

Każdego uczestnika promocji interesuje nie tylko, co ma zrobić, by zasłużyć na nagrodę, ale i to, kiedy i jak ją otrzyma. Spieszymy z wyjaśnieniami. Po spełnieniu przez Ciebie warunków promocji, BNP Paribas udostępni Ci karty podarunkowe do morele.net na stronie programu mamBonus. Stanie się to w ciągu 7 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, za który przysługuje Ci nagroda.

W celu odbioru nagrody, powinieneś zarejestrować się w programie mamBonus, podając identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Musisz to zrobić w ciągu 2 miesięcy od udostępnienia nagrody przez bank. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o zaakceptowanie regulaminu programu mamBonus.

Podczas jednej transakcji na morele.net możesz wykorzystać kilka kart. Ważne, by kwota dokonywanych płatności była równa lub wyższa od sumy wartości voucherów. Będą one ważne do 15 maja 2020 r. Regulamin wykorzystania kart podarunkowych znajdziesz również na tej stronie.

Karta kredytowa Mastercard Standard i Gold

Zanim skorzystasz z oferty banku, zapoznaj się z parametrami kart kredytowych, które możesz zamówić w ramach promocji. Każda z nich umożliwia przystąpienie do programu mamBonus i wymianę punktów na nagrody, a w ramach specjalnej powitalnej oferty możesz otrzymać 5000 pkt na start (warunek to wykonanie 4 transakcji na min. 50 zł w ciągu 2 miesięcy).

Pierwsza z dostępnych kart to Mastercard Standard. W jej przypadku okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, natomiast oprocentowanie to standardowe 10%. Podstawowa opłata roczna za obsługę karty to 72 zł - na szczęście możesz jej uniknąć w pierwszym roku posiadania karty dzięki powiązanej promocji, dokonując w ciągu pierwszych dwóch okresów rozliczeniowych transakcji na min. 500 zł (wliczając wypłaty z bankomatów). Prowizja za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą wynosi 4,9% min. 10 zł.

Jeśli chodzi o kartę Mastercard Gold, to jej parametry są zbliżone do zwykłej "kredytówki". Dla karty Gold limit ustalany jest indywidualnie, a opłata za korzystanie to aż 150 zł rocznie. Dobra wiadomość jest taka, że możesz ominąć ten koszt w pierwszym roku użytkowania na podobnej zasadzie jak w przypadku karty Standard, jednak wartość transakcji w pierwszych dwóch okresach rozliczeniowych powinna wynieść min. 1000 zł.

Z pełną taryfą opłat i prowizji zapoznasz się tutaj, natomiast pod tym adresem znajdziesz nasz poradnik dotyczący kart kredytowych. Zapoznaj się z nim, jeśli do tej pory nie korzystałeś z karty kredytowej.

Rekordowa premia na zakupy

BNP Paribas znany jest z aktywnego promowania swoich produktów. Proponuje premie za założenie konta osobistego, a za skorzystanie z kart kredytowych oferuje 400 zł. Trzeba przyznać, że bonusy od BNP Paribas robią wrażenie.

Tym razem nagrodę można wykorzystać na morele.net. Zdobycie premii dla części osób może być nieco utrudnione. Wydanie w 4 kolejnych miesiącach 1000 zł „kredytówką” może niektórych odstraszać. Co prawda regulamin dopuszcza, by wśród transakcji niezbędnych do ‘wyrobienia’ limity były wypłaty gotówki z bankomatów, ale jest to dość drogie rozwiązanie, bo każda z nich kosztuje 4,9% min. 10 zł (tak więc wypłata 1000 zł będzie Cię kosztowała 49 zł). Musisz też pamiętać, że transakcje gotówkowe nie wliczają się do okresu bezodsetkowego i powodują natychmiastowe naliczanie przez bank odsetek.

Przemyśl więc spokojnie tę propozycję i przeanalizuj wydatki, jakie czekają Cię w nadchodzących miesiącach. Może masz w planach większe zakupy, może będziesz rezerwował przelot czy noclegi na wakacje, za które będziesz mógł zapłacić kartą kredytową BNP Paribas.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.