My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

400 zł do Leroy Merlin z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

400 zł do Leroy Merlin z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku
Źródło: strona promocji
Citibank - Karta Citi Simplicity - 400 zł Leroy Merlin

Citibank przygotował kolejną akcję, w której możesz zgarnąć 400 zł premii za skorzystanie z jego karty kredytowej Citi Simplicity. Tym razem otrzymany voucher będziesz mógł wykorzystać w sklepach Leroy Merlin. Dla zdobycia nagrody konieczne jest aktywne korzystanie z karty przez maksimum 3 miesiące.

Voucher o wartości 400 zł do wydania w określonych sklepach, to bardzo popularna nagroda w promocjach karty kredytowej Citi Simplicity. Nagrodę można już było wykorzystać m.in. na Allegro, w sklepach internetowych morele.net czy w Biedronce. Najnowsza propozycja Citibanku to karta podarunkowa do Leroy Merlin.

Oferta jest ważna do 12 grudnia 2019 r. Mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

Wykluczeni są Ci, którzy po 1 stycznia 2018 r. (zwracamy uwagę, że przy innych równie atrakcyjnych akcjach okres karencji sięgał 2015 r.) posiadali w Citibanku główną kartę kredytową, osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Prosta aktywność warunkiem zdobycia nagrody

Karta podarunkowa do Leroy Merlin o wartości 400 zł będzie Twoja, jeżeli spełnisz wszystkie poniższe warunki:

Rozważmy przebieg udziału w promocji na przykładzie: we wrześniu złożyłeś wniosek o kartę i podpisałeś umowę. W tej sytuacji do bankowości elektronicznej musisz się zalogować do końca października a na wykonanie transakcji na łączną kwotę 2000 zł masz czas do 31 grudnia 2019 r.

Przydatne informacje dodatkowe

Wskazówki jakich dokumentów potwierdzających Twoje dochody bank będzie od Ciebie wymagał znajdziesz w regulaminie.

Pamiętaj, że warunków płatności nie spełnią transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi), płatności zwrócone ani też przelewy wewnętrzne czy krajowe.

Kartę Podarunkową otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jego przekazania Twoja „kredytówka” będzie wciąż aktywna.

Voucher będzie ważny przez 6 miesięcy, licząc od daty jego wysłania. Możesz go używać wielokrotnie aż do wyczerpania wszystkich środków.

Nagroda w tej akcji zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity – co warto o niej wiedzieć?

Bank nie pobiera żadnych opłat za wydanie i korzystanie z tej „kredytówki”. Nie dość, że jest bezwarunkowo bezpłatna, to jeszcze wiążą się z nią liczne przywileje dla jej posiadaczy. Warto wiedzieć o rabatach w wybranych restauracjach, dostępie do programu Citi Specials czy trwającej loterii z atrakcyjnymi nagrodami.

Przydatna nagroda

Najbardziej podobają nam się akcje, w których można zdobyć gotówkę, ale i te, gdzie do zgarnięcia są vouchery do sklepów z szeroką i różnorodną oferta. Leroy Merlin z pewnością do takich należy. Jeśli nawet nie planujesz remontu, to może akurat potrzebujesz, któryś z artykułów wyposażenia wnętrz. Też nie? To zawsze możesz kupić żarówki na zapas lub skorzystać z innej promocji tej “kredytówki”.

Naszym zdaniem, wydanie 2000 zł „kredytówką” w ciągu 3 miesięcy nie powinno sprawić nikomu kłopotów, bo zaczyna się sezon jesiennych zakupów, a okres promocji obejmie też czas kupowania prezentów świątecznych.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty: Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie podarunkowej Leroy Merlin
  2. Regulamin korzystania z kart podarunkowych w Leroy Merlin

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W 2001 r. połączył się z Citibankiem i odtąd funkcjonuje na rynku pod nazwą Citi Handlowy. Bank w swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność i indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w Citi można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Czytaj więcej

Komentarze