Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

400 zł do Leroy Merlin z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku

400 zł do Leroy Merlin z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku
Źródło: strona promocji

Voucher o wartości 400 zł do wydania w określonych sklepach to bardzo popularna nagroda w promocjach karty kredytowej Citi Simplicity. Nagrodę można już było wykorzystać m.in. na Allegro, w sklepie internetowym morele.net czy w Biedronce. Najnowsza propozycja Citibanku to karta podarunkowa do Leroy Merlin.

Oferta jest ważna do 12 grudnia 2019 r. Mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

Wykluczeni są Ci, którzy po 1 stycznia 2018 r. (zwracamy uwagę, że przy innych równie atrakcyjnych akcjach okres karencji sięgał 2015 r.) posiadali w Citibanku główną kartę kredytową, osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Prosta aktywność warunkiem zdobycia nagrody

Karta podarunkowa do Leroy Merlin o wartości 400 zł będzie Twoja, jeżeli spełnisz wszystkie poniższe warunki:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 12 grudnia 2019 r. wypełnij formularz na stronie internetowej banku. Poczekaj na kontakt ze strony przedstawiciela Citibanku. Podczas rozmowy z nim złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, a później dostarcz wymagane dokumenty potwierdzające deklarowane we wniosku o „kredytówkę” dochody.

Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę Citi Simplicity, choć raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o „kredytówkę”, dokonaj nią albo nośnikiem zbliżeniowym transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 2000 zł.

Nagroda
Nagroda

Nie później niż do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunków akcji, bank powiadomi Cię w serwisie Citibank Online o przyznaniu Ci nagrody. W kolejnym miesiącu bank wyśle kartę podarunkową na adres korespondencyjny podany we wniosku o kartę.

Rozważmy przebieg udziału w promocji na przykładzie: we wrześniu złożyłeś wniosek o kartę i podpisałeś umowę. W tej sytuacji do bankowości elektronicznej musisz się zalogować do końca października a na wykonanie transakcji na łączną kwotę 2000 zł masz czas do 31 grudnia 2019 r.

Przydatne informacje dodatkowe

Wskazówki, jakich dokumentów potwierdzających Twoje dochody bank będzie od Ciebie wymagał, znajdziesz w regulaminie.

Pamiętaj, że warunków płatności nie spełnią transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi), płatności zwrócone ani też przelewy wewnętrzne czy krajowe.

Kartę podarunkową otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazania Twoja „kredytówka” będzie wciąż aktywna.

Voucher będzie ważny przez 6 miesięcy, licząc od daty jego wysłania. Możesz go używać wielokrotnie aż do wyczerpania wszystkich środków.

Nagroda w tej akcji zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity – co warto o niej wiedzieć?

Bank nie pobiera żadnych opłat za wydanie i korzystanie z tej „kredytówki”. Nie dość, że jest bezwarunkowo bezpłatna, to jeszcze wiążą się z nią liczne przywileje dla jej posiadaczy. Warto wiedzieć o rabatach w wybranych restauracjach, dostępie do programu Citi Specials czy trwającej loterii z atrakcyjnymi nagrodami.

Przydatna nagroda

Najbardziej podobają nam się akcje, w których można zdobyć gotówkę, ale i te, gdzie do zgarnięcia są vouchery do sklepów z szeroką i różnorodną ofertą. Leroy Merlin z pewnością do takich należy. Jeśli nawet nie planujesz remontu, to może akurat potrzebujesz któryś z artykułów wyposażenia wnętrz. Też nie? To zawsze możesz kupić żarówki na zapas lub skorzystać z innej promocji tej “kredytówki”.

Naszym zdaniem wydanie 2000 zł „kredytówką” w ciągu 3 miesięcy nie powinno sprawić nikomu kłopotów, bo zaczyna się sezon jesiennych zakupów, a okres promocji obejmie też czas kupowania prezentów świątecznych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty: Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie podarunkowej Leroy Merlin
  2. Regulamin korzystania z kart podarunkowych w Leroy Merlin

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.