Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT: Łatwe 400 zł w bonie na Allegro za bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku!

Michał Radzimiński

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

HIT: Łatwe 400 zł w bonie na Allegro za bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku!
Źródło: strona promocji

Promocja Citibanku „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – oferta zimowa” potrwa do 15 kwietnia 2020 r. W tym dniu upływa termin składania wniosków. Dobrze, że bank nie zastosował limitu liczby uczestników.

Zawnioskowanie o kartę Citi Simplicity oznaczać będzie szansę na cenny bonus w postaci vouchera na 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Wysiłek konieczny do uzyskania premii nie jest wcale zbyt wygórowany jak na wartość nagrody, o czym za chwilę się przekonasz.

Kto może zgarnąć cztery stówki na Allegro?

Zacznijmy jednak od warunków uczestnictwa. Przede wszystkim musisz być osobą pełnoletnią, która spełnia podstawowe wymagania związane z otrzymaniem „kredytówki”. W praktyce Twój miesięczny dochód netto nie może być niższy niż 1200 zł, a w obecnym miejscu zatrudnienia musisz pracować od co najmniej 3 miesięcy. Jeśli natomiast prowadzisz działalność gospodarczą, to bank będzie wymagał od Ciebie dochodów min. 2500 zł netto; kolejnym warunkiem jest okres funkcjonowania Twojej firmy nie krótszy niż 2 lata. W regulaminie promocji znajdziesz wykaz dokumentów, których przedstawienie będzie konieczne do potwierdzenia wysokości Twoich dochodów.

Poza dość oczywistym warunkiem uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej, Citibank wprowadził też inne ograniczenie. Z oferty nie skorzystają osoby, które posiadały w tym banku główną kartę kredytową po 1 stycznia 2018 r. oraz nierezydenci. Ostatnie wyłączenie dotyczy obywateli i rezydentów podatkowych Stanów Zjednoczonych.

Złóż wniosek i korzystaj z karty

Pora przedstawić harmonogram działań:

Krok 1
Krok 1

Do 15 kwietnia 2020 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku i zawrzyj umowę.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 3 miesięcy od momentu podpisania umowy przedstaw bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody, które zadeklarowałeś we wniosku (wykaz dokumentów znajdziesz w regulaminie).

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 4
Krok 4

Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1500 zł.

Informacja
Informacja

O spełnieniu warunków otrzymania premii zostaniesz poinformowany w wiadomości w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym osiągnąłeś wymaganą sumę wydatków „kredytówką”.

Nagroda
Nagroda

Voucher 400 zł na Allegro zostanie przekazany (również w systemie bankowości internetowej) w terminie 60 dni od momentu otrzymania wspomnianej wiadomości.

Dodatkowe informacje

Aby rozjaśnić kwestię terminów, podajemy przykład. Jeśli podpiszesz umowę w styczniu 2020 r., to do końca lutego 2020 r. będziesz musiał zalogować się w aplikacji mobilnej Citibanku. Z kolei czas na wydanie 1500 zł „kredytówką” upłynie z końcem kwietnia 2020 r.

W ramach promocji możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem). Bank nie uzna za to tzw. transakcji szczególnych, do których należą np. przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone.

Wartość premii jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Voucher będzie ważny przez 12 miesięcy od momentu jego przekazania. Chcąc go zrealizować, należy wpisać jego numer w polu „masz kod rabatowy” w serwisie Allegro. Ze środków można skorzystać tylko jednorazowo, więc dobrze przemyśl swój zakup! Pamiętaj też o tym, że bonusowe 400 zł nie pokryje kosztów dostawy i innych opłat dodatkowych, a jedynie samą wartość zamówionego towaru.

Darmowa karta Citi Simplicity w Citibanku

Inną – obok licznych promocji – charakterystyczną cechą popularnej karty kredytowej od Citibanku jest fakt, że za korzystanie z niej nie jest pobierana żadna prowizja. Po zgarnięciu premii możesz zatem schować Citi Simplicity do szuflady, a nie będzie ona generowała żadnych kosztów (o ile oczywiście spłacisz terminowo swoje zadłużenie). Pozostałe parametry karty znajdziesz poniżej:

Sprawdź naszą analizę Citi Simplicity, w której znajdziesz też inne aktualne promocje związane z tą kartą. Uwaga! Warto śledzić nasz serwis także po zawnioskowaniu o "kredytówkę", gdyż Citibank organizuje od czasu do czasu akcje specjalne z ciekawymi bonusami również dla obecnych posiadaczy tej karty.

Pomimo atrakcyjności oferty należy pamiętać, że nawet tak prosta i niedroga karta jak Citi Simplicity jest jednak produktem kredytowym. W związku z tym zachęcamy do zapoznania się z naszym tekstem zawierającym zasady rozsądnego korzystania z karty kredytowej.

Citibank trzyma poziom!

Promocje związane z kartą Citi Simplicity są jak niekończąca się impreza. Od wielu miesięcy nie mieliśmy do czynienia z sytuacją, w której ten popularny produkt Citibanku nie byłby objęty przynajmniej kilkoma ciekawymi ofertami specjalnymi.

Tym razem należy docenić nie tylko wysokość premii – 400 zł na Allegro – ale również prostotę jej uzyskania. Wydanie w ciągu (ponad) 3 miesięcy 1500 zł nie powinno stanowić problemu. Należy jednak pamiętać o obowiązkowym w tej promocji zalogowaniu do aplikacji mobilnej banku oraz oczywiście o terminowej spłacie zadłużenia. Odrobina dyscypliny i rozsądku wystarczy, by bonus stał się Twoim udziałem bez większego wysiłku i zbędnych problemów.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Więcej o Citi Handlowy