Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

HIT: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Źródło: strona promocji

Przyzwyczailiśmy się już do promocji związanych z kartami kredytowymi Citi Handlowego i do atrakcyjnych nagród, jakie można w tych promocjach zdobyć. Tym razem możesz umilić sobie zakupy na Allegro i zapłacić za nie bonusowymi pieniędzmi. Organizator, czyli Citi Handlowy, obdaruje Cię voucherem o wartości aż 400 zł. Kusząca oferta, prawda?

Zdobycie nagrody wiąże się z aktywnością w korzystaniu z karty kredytowej Citi Simplicity. Bank nie wymaga jednak od Ciebie posiadania lub zakładania konta osobistego.

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja VI” trwa do 13 grudnia 2019 r.

Akcja tylko dla nowych klientów...

...ale na szczęście traktowanych z pewną wyrozumiałością. Z oferty specjalnej nie mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2018 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową, co oznacza, że jeśli nawet kiedyś miałeś taki produkt Citi Handlowego, ale zrezygnowałeś z niego przed tą datą, to możesz spokojnie wziąć udział w akcji.
Z promocji wykluczeni są nierezydenci oraz, tradycyjnie, obywatele lub rezydenci podatkowi USA.

Kto może otrzymać kartę kredytową?

Karta kredytowa to dość specyficzny produkt, którego otrzymanie wiąże się ze spełnieniem pewnych warunków. Aby bank przyznał Ci kartę Citi Simplicity, powinieneś mieć ukończone 18 lat, zarabiać min. 1200 zł netto oraz być zatrudnionym w swoim obecnym miejscu pracy przynajmniej od 3 miesięcy. W przypadku firm jest nieco trudniej - Twój minimalny dochód powinien wynosić min. 2500 zł netto miesięcznie, a Twoja firma – funkcjonować co najmniej 2 lata.

Bank będzie wymagał od Ciebie doręczenia odpowiednich dokumentów, potwierdzających Twój dochód (znajdziesz je w załączniku nr 1 do regulaminu promocji). Ostateczne przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny Twojej zdolności kredytowej.

Proste kroki do zgarnięcia 400 zł premii

Przejdźmy teraz do zadań, jakie bank stawia przed Tobą w tej promocji:

Krok 1
Krok 1

Do 13 grudnia 2019 r. prześlij do banku dedykowany formularz kontaktowy, który znajdziesz na tej stronie. Następnie cierpliwie czekaj na kontakt telefoniczny z pracownikiem banku.

Krok 2
Krok 2

Podpisz z bankiem umowę o kartę kredytową Citi Simplicity i aktywuj swoją „kredytówkę”.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

  • zaloguj się choć raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citi Handlowego,
  • wykonaj w tym czasie kartą kredytową transakcje na łączną kwotę min. 1500 zł.
Informacja
Informacja

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz poprzez serwis Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji.

Nagroda
Nagroda

Voucher na Allegro.pl o wartości 400 zł otrzymasz w postaci kodu elektronicznego poprzez bankowość internetową w ciągu 60 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody.

Zauważ, że bank daje Ci niemało swobody w realizacji warunków oferty specjalnej. Jeśli czeka Cię spory wydatek, możesz zapłacić nową kartą na min. 1500 zł i tym samym od razu spełnisz jeden z głównych wymogów stawianych w akcji. Możesz też płacić „kredytówką” po 500 zł co miesiąc przez kwartał. Jeżeli umowę o kartę podpiszesz w sierpniu, to na wykonanie zadań masz czas do końca listopada.

Bank uzna wyłącznie transakcje bezgotówkowe, które nie zostaną zwrócone ani nie zaliczają się do tzw. transakcji szczególnych (np. przelew z rachunku karty, transakcja powiązana z hazardem itp.).

Pamiętaj, że im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej zgarniesz nagrodę. Warunkiem jej przekazania jest posiadanie wciąż aktywnej karty kredytowej, do tej pory nie możesz więc z „kredytówki” zrezygnować.

Kilka informacji o voucherach na 400 zł

Nagroda ma postać kodu elektronicznego, udostępnionego przez serwis Citibank Online. Aby skorzystać z vouchera, należy podany kod wpisać w miejscu ,,masz kod rabatowy” w koszyku Allegro. Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od chwili jego udostępnienia.

Niestety, kodu nie możesz użyć w częściach, a ponieważ nie przewidziano możliwości wypłaty „reszty”, Twoje zakupy z użyciem vouchera powinny jednorazowo opiewać na min. 400 zł (jeżeli wydasz więcej, różnicę będziesz musiał dopłacić sam). Kwota ta nie obejmuje kosztów dodatkowych, np. dostawy.

Możesz otrzymać tylko jedną nagrodę. Jest ona zwolniona z opodatkowania.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity

Citi Simplicity to jedna z najtańszych „kredytówek” na rynku. Jej parametry przedstawiają się następująco:

Jak widzisz, bank nie nalicza opłaty za wydanie i posiadanie karty, a ponadto oferuje m.in. dogodny okres bezodsetkowy (wynoszący aż 56 dni). Nie zapłacisz również za powiadomienia SMS. Co więcej, jeśli nie lubisz nosić ze sobą portfela, możesz dodać Citi Simplicity do Google Pay i płacić zbliżeniowo smartfonem.

Pamiętaj, że karta kredytowa jest bardziej skomplikowanym narzędziem niż karta debetowa. Aby uchronić się przed ewentualnymi przykrymi niespodziankami w postaci wysokich kosztów, przeczytaj nasz poradnik z najważniejszymi informacjami na temat korzystania z „kredytówki”.

400 zł na Allegro.pl czyli darmowe zakupy

Czy lubimy robić zakupy, czy nie, zawsze to milej, kiedy nie nam przychodzi za nie płacić. Stąd też najnowsza promocja karty kredytowej Citi Simplicity, w której możesz zgarnąć aż 400 zł do wydania na Allegro, to oferta zdecydowanie warta rozważenia.

Warunki akcji nie są skomplikowane, chociaż wiążą się z wydaniem niemałej, choć osiągalnej dla większości z nas kwoty. Żądaną transakcję na 1500 zł możesz rozłożyć nawet na 3 miesiące lub jednorazowo kupić coś „dużego”, co planowałeś od dłuższego czasu (np. AGD czy sprzęt RTV). Jeśli i tak w najbliższych miesiącach czekają Cię spore wydatki, warto je sobie dodatkowo „osłodzić”, zdobywając pokaźną sumkę na kolejne zakupy.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji: Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja VI
  2. Regulamin kart kredytowych Citibanku

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.