Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

Citi Handlowy: 400 zł do Xiaomi z darmową kartą Citi Simplicity

Citi Handlowy: 400 zł do Xiaomi z darmową kartą Citi Simplicity
Źródło: strona banku

Najnowsza promocja Citi Handlowego to prawdziwa gratka dla osób poszukujących dobrej jakości elektroniki w niewygórowanej cenie. Za wykonanie transakcji kartą kredytową i zalogowanie się do bankowości elektronicznej banku możesz otrzymać e-kod o wartości 400 zł do wykorzystania na mi-home.pl, czyli w oficjalnym sklepie internetowym Xiaomi. Asortyment Xiaomi jest zróżnicowany: począwszy od smartfonów, przez elektryczne hulajnogi i oczyszczacze powietrza, a na robotach odkurzających kończąc.

Promocja o dość długiej nazwie „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi-home.pl – edycja 2” trwa do 11 lutego 2020 r.

Kto może wziął udział w promocji i zdobyć 400 zł?

Akcja Citi Handlowego skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w tym banku głównej karty kredytowej. Z oferty nie mogą skorzystać nierezydenci, a także obywatele (lub rezydenci podatkowi) USA.

Warunki otrzymania karty kredytowej

Wyrobienie karty kredytowej nie jest tak proste jak zdobycie „zwykłej” debetówki i wiąże się ze spełnieniem pewnych warunków. Kartę kredytową w Citi otrzymasz, jeśli jesteś pełnoletni, zarabiasz min. 1200 zł netto i jesteś zatrudniony w swoim obecnym miejscu pracy przynajmniej od 3 miesięcy.

W przypadku przedsiębiorców kryteria są ostrzejsze: wymagany dochód musi wynosić min. 2500 zł netto miesięcznie, zaś firma powinna funkcjonować przynajmniej dwa lata.

Po złożeniu wniosku o kartę zostaniesz poproszony o doręczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody (listę akceptowanych przez bank zaświadczeń znajdziesz w załączniku do regulaminu akcji.

Warto pamiętać, że przyznanie karty uzależnione jest od pozytywnej oceny Twojej zdolności kredytowej.

Kilka kroków do zdobycia 400 zł

Poniżej przedstawiamy, co powinieneś zrobić, aby e-kod na 400 zł do sklepu internetowego Xiaomi stał się Twoją własnością:

Krok 1
Krok 1

Do 11 lutego 2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity  na stronie banku, a następnie podpisz umowę o "kredytówkę" (pamiętaj, że konieczne będzie dostarczenie do banku dokumentów o Twoich dochodach).

Krok 2
Krok 2

Najdalej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

Nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj przy użyciu Twojej nowej karty płatności bezgotówkowe o łącznej wartości min. 2000 zł.

Bank nie uwzględni transakcji zwróconych, przelewów z rachunku karty oraz tzw. transakcji szczególnych w rozumieniu regulaminu kart kredytowych (m.in. zasilenie konta w Revolut).

Nagroda
Nagroda

E-kod o wartości 400 zł do wykorzystania na mi-home.pl otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków akcji promocyjnej.

Wyjaśnijmy to na przykładzie: jeżeli umowę o kartę kredytową podpiszesz w grudniu, to najpóźniej do końca stycznia powinieneś zalogować się do bankowości elektronicznej. Z kolei na wykonanie transakcji na sumę 2000 zł masz czas do końca marca 2020 r. Zakładając, że zrealizujesz ten warunek dopiero we wspomnianym miesiącu, to Twoja nagroda trafi do Ciebie do końca maja 2020 r. (choć może ten termin będzie krótszy).

Jak widzisz, bank podchodzi do warunków promocji stosunkowo elastycznie; możesz zdecydować się na jednorazowe, duże zakupy (za 2000 zł) lub mniejsze płatności w ciągu nawet 3 miesięcy.

Pamiętaj, że Twoja karta kredytowa musi być aktywna w momencie przekazania nagrody.

Jak skorzystać z e-kodu na mi-home.pl?

Nagroda w promocji, e-kod na 400 zł, ważna jest przez 6 miesięcy liczonych od dnia jej przyznania (po tym terminie nie będzie już możliwości użycia kodu). Możesz z niej skorzystać wyłącznie raz, wykonując transakcję o wartości min. 401 zł. Różnicę w cenie będziesz musiał pokryć z własnej kieszeni.

Pamiętaj, że kod możesz użyć tylko przy wyborze wysyłkowej formy dostawy, z wyłączeniem odbioru w punktach odbioru osobistego Xiaomi.

Wartość e-kodu zwolniona jest z opodatkowania.

Informacje o darmowej karcie Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najlepszych i najtańszych tego typu ofert na rynku. Za korzystanie z „kredytówki” nie płacisz comiesięcznych prowizji, a to niejedyne plusy tego produktu:

Niemałą zaletą karty jest długi okres bezodsetkowy (56 dni), a także możliwość podpięcia Citi Simplicity do Google Pay i korzystanie z niej za pomocą smartfona.

Zawsze jednak trzeba brać pod uwagę, że karta kredytowa jest bardziej skomplikowanym produktem niż karta debetowa i wymaga zachowania większej dyscypliny finansowej. W naszym poradniku znajdziesz konkretne wskazówki,jak ustrzec się przed niechcianymi kosztami i rozsądnie korzystać z „kredytówki”.

Wiele okazji z kartą Citi Simplicity

Choć nagroda w postaci 400-złotowego bonu do sklepu Xiaomi wygląda bardzo atrakcyjnie, warto również przyjrzeć się innym promocjom związanym z Citi Simplicity:

400 zł na niezłą elektronikę to nie lada gratka

Wielu z nas ceni sobie nowoczesne urządzenia, a szczególnie lubimy, gdy można je zdobyć w rozsądnej cenie i w dodatku ze sporą zniżką. Bon o wartości 400 zł od Citi Handlowego to niebagatelny upust dla tych, którzy planują zakupy w sklepie Xiaomi. Zasady promocji są bardzo proste i nie czekają Cię tutaj żadne przykre niespodzianki.

Niemniej, warto wziąć pod uwagę, że zdobycie nagrody wiąże się ze sporymi wydatkami, łącznie na kwotę 2000 zł w ciągu 3 miesięcy. Przed przystąpieniem do akcji rozważ, czy wydawanie średnio ponad 630 zł miesięcznie jedną kartą leży w Twoich możliwościach. Jeżeli szykujesz się na większe zakupy po Nowym Roku, to spełnienie warunków promocji pójdzie Ci jak z płatka i otrzymasz 400-złotowy bon na smartfona, automatyczny odkurzacz lub "bajerki". Sam zdecydujesz, co kupisz.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.