Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 2 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Citi Handlowy lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Do 1120 zł z Citibank-BP Motokartą: voucher 400 zł lub smartfon na start (bardzo proste warunki!) + 720 zł zwrotu.

400 zł na zakupy w sklepie internetowym Xiaomi z darmową kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

400 zł na zakupy w sklepie internetowym Xiaomi z darmową kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Źródło: strona promocji

Oferta Citibanku obowiązuje do 2 grudnia 2019 r. To właśnie tego dnia upływa termin podpisania umowy o promocyjną kartę Citi Simplicity.

Nagrodą jest tym razem e-kod o wartości 400 zł, który możesz wykorzystać podczas zakupów na mi-home.pl – oficjalnym sklepie Xiaomi.

Dla „nowych klientów”, czyli…?

Jak to zwykle bywa, oferta skierowana jest do nowych klientów. W tym przypadku oznacza to, że w promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Citi Handlowym głównej karty kredytowej. Wyłączeni są z kolei nierezydenci oraz obywatele / rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych.

Osobne wymagania dotyczą samego wydania karty kredytowej. W przypadku Citi Simplicity oczekuje się od klienta miesięcznego dochodu na poziomie min. 1200 zł oraz zatrudnienia w obecnym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące.

Spełniasz te warunki? Możesz śmiało czytać dalej.

Wymagana aktywność

Oto czynności, które powinieneś wykonać, by na koniec cieszyć się z wartościowej premii:

Krok 1
Krok 1

Do 2 grudnia 2019 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity za pośrednictwem tej strony banku (konieczne będzie również dostarczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody - ich wykaz znajdziesz w załączniku do regulaminu), a następnie podpisz umowę.

Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj przy użyciu karty płatności bezgotówkowe o łącznej wartości min. 2000 zł.

Nie zostaną uznane transakcje zwrócone, przelewy z rachunku karty oraz tzw. transakcje szczególne w rozumieniu regulaminu kart kredytowych (chodzi np. o zasilenie konta w Revolut).

Nagroda
Nagroda

E-kod o wartości 400 zł do wykorzystania na mi-home.pl otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich powyższych warunków.

Drukuj

Podajemy przykład: jeśli podpiszesz umowę o kartę w sierpniu, to do końca września powinieneś zalogować się do bankowości elektronicznej. Do końca listopada będziesz miał z kolei czas na wykonanie koniecznych transakcji. Termin otrzymania e-kodu jest całkowicie uzależniony od miesiąca, w którym suma wykonanych płatności osiągnie 2000 zł.

Jak długo jest ważny e-kod na mi-home.pl?

Termin ważności kodu rabatowego wynosi 6 miesięcy liczonych od dnia jego przyznania. Co istotne, kod możesz wykorzystać tylko raz, przy okazji zakupów o wartości nie mniejszej niż 401 zł. Po użyciu kodu rabatowego będziesz musiał zapłacić różnicę w cenie.

Wartość e-kodu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Garść informacji o karcie Citi Simplicity

Dobra informacja: najpopularniejsza karta kredytowa z oferty Citibanku jest darmowa, o ile oczywiście spłacasz w terminie swoje zadłużenie. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie i obsługę.

W naszym prześwietleniu karty znajdziesz informacje o dodatkowych bonusach, m.in. o możliwości zgarnięcia cennych nagród w loterii (ich wartość to nawet 5700 zł!) oraz 15-procentowej zniżce w restauracjach.

Alternatywne promocje

Opisywana promocja jest świetna, ale nie każdy myśli o zakupie "inteligentnych urządzeń" :) Nic straconego - karty Citi Simplicity tradycyjnie dotyczą liczne promocje. Być może któraś z nich spodoba Ci się bardziej niż ta z e-kodem do mi-home.pl?

Promocyjny klasyk

Mówi się, że najbardziej lubimy te melodie, które dobrze znamy. Podobnie jest z promocjami Citi Simplicity, których nigdy nie mamy dość. Citibank dba o to, by zainteresowani „kredytówką” zawsze mieli w czym wybierać.

Do już szerokiej gamy bonusów związanych z aktywnym użytkowaniem karty bank dorzuca e-kod do sklepu internetowego mi-home.pl o wartości aż 400 zł. To świetna wiadomość, bo produkty marki Xiaomi cieszą się w ostatnim czasie dużym uznaniem, a w efekcie także ogromną popularnością. Oferują bowiem bardzo dobrą jakość za rozsądną cenę.

Pamiętaj jednak, że karta kredytowa to dość specyficzny produkt bankowy. Jeśli nigdy wcześniej z niego nie korzystałeś, a chcesz uniknąć zbędnych kosztów, sugerujemy zapoznanie się z tym tekstem.

Wystarczy odpowiednia dawka zdrowego rozsądku, a karta kredytowa będzie pożytecznym i bezpłatnym produktem, który dodatkowo pozwoli Ci zyskać cenną premię w promocji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji: Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi–home.pl

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję. Od tamtego czasu bank systematycznie rozwijał swoje usługi, jak i sieć oddziałów. W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy).

Czytaj więcej