Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

400 zł do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity od Citi Handlowego - edycja lato 2019

400 zł do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity od Citi Handlowego - edycja lato 2019
Źródło: strona promocji

Citi Handlowy przyzwyczaił nas już do różnych promocji swoich kart kredytowych. Przykładowo, jedna oferuje np. 400 zł na Allegro, inna - 2 lata bezpłatnego dostępu do TIDALA. Tym razem mamy powrót popularnej oferty z siecią Biedronka; możesz skorzystać z tej propozycji do 3 października 2019 r.

Cenna nagroda za "kredytówkę"

W akcji "400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019", jak sama nazwa wskazuje, możesz otrzymać 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Nagroda ma formę 13-cyfrowego kodu.

Standardowo tylko dla nowych klientów

Jak się zapewne domyślasz, z oferty specjalnej Citibanku mogą skorzystać tylko nowi klienci.

Bank określa ich jako osoby pełnoletnie, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w tej instytucji głównej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowe wymagania dotyczące samej "kredytówki" to dochód min. 1200 zł miesięcznie i zatrudnienie w dotychczasowej firmie przynajmniej przez 3 miesiące.

Prosty sposób na 400 zł do Biedronki

Każda promocja, nawet ta najprostsza, wymaga spełnienia określonych warunków. Podobnie jest w akcji związanej z kartą Citi Simplicity i bonem do Biedronki.

Krok 1
Krok 1

Do 3 października 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity poprzez specjalną stronę promocji, a następnie podpisz umowę o kartę.

Przed zawarciem umowy przekaż bankowi wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się w bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

Nie później niż do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy dokonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 2000 zł.

Informacja
Informacja

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz od banku do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Nagroda
Nagroda

Bon do Biedronki o wartości 400 zł otrzymasz w formie wiadomości w bankowości internetowej w ciągu 60 dni od otrzymania wiadomości o wypełnieniu wymagań akcji.

UWAGA: na dzień przekazania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna!

Złóż wniosek i zgarnij 400 zł

Terminy spełniania poszczególnych kroków mogą brzmieć nieco zawile, posłużmy się zatem przykładem. Jeśli złożysz wniosek o kartę w lipcu, to do końca sierpnia powinieneś zalogować się do bankowości elektronicznej (internetowo lub mobilnie), a do końca października - wykonać transakcje kartą.

O tym pamiętaj

Podczas wnioskowania o kartę kredytową będziesz musiał dostarczyć do Citibanku dokument potwierdzający Twoje dochody - listę zawiera załącznik do regulaminu promocji. Jeśli okazane przez Ciebie dokumenty nie będą wystarczające, bank może Cię poprosić o przekazanie dodatkowych dokumentów.

Za transakcje bezgotówkowe bank uznaje transakcje w sklepach stacjonarnych i internetowych - nie będą tu uwzględniane przelewy z rachunku karty, płatności związane z hazardem ani transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Kilka słów o nagrodzie

E-bon do sklepów Biedronka ma formę 13 cyfr. Aby go wykorzystać podczas zakupów, należy podać kod kasjerowi po zeskanowaniu ostatniego produktu.

Kupon możesz wykorzystywać wielokrotnie, do wyczerpania limitu 400 zł. Okres ważności kodu to 6 miesięcy od dnia jego przekazania przez bank.

Jeśli będziesz zwracał towar zakupiony za środki z e-bonu, pieniądze zostaną Ci przekazane w gotówce. Szczegółowe zasady wykorzystywania kodów reguluje ten dokument.

Co musisz wiedzieć o karcie Citi Simplicity?

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najtańszych "kredytówek" na rynku. Wydawana jest bezpłatnie, a za jej obsługę Citibank także nie pobiera opłat. Ze względu na liczne promocje związane z kartą, jest ona idealnym wyborem dla Łowców Promocji.

Jedna z najlepszych promocji kart kredytowych

Akcje związane z kartami kredytowymi zdecydowanie wyróżniają się spośród innych promocji bankowych, a to za sprawą wysokich premii. 400 zł do Biedronki to kusząca nagroda, ale coś za coś - otrzymujemy pokaźną sumę na zakupy i tanią "kredytówkę", ale w zamian musimy wydać kartą sporą kwotę i związujemy się z bankiem umową kredytową (karta kredytowa to rodzaj kredytu).

Naszym zdaniem promocja warta jest uwagi i zaangażowania, jeśli jednak oferta nie spełnia naszych wymagań, zawsze możemy wziąć udział w innej akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.