Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 3 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Citi Handlowy lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: 400 zł na Allegro z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku!.

400 zł do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity od Citi Handlowego - edycja lato 2019

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

400 zł do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity od Citi Handlowego - edycja lato 2019
Źródło: strona promocji

Citibank ponownie rozpoczyna walkę o nowych klientów. Tym razem osoby, które złożą wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i spełnią wskazane warunki, mogą otrzymać 400 zł w formie e-bonu do Biedronki. To jedna z lepszych promocji "kredytówek" na rynku.

Citi Handlowy przyzwyczaił nas już do różnych promocji swoich kart kredytowych. Przykładowo, jedna oferuje np. 400 zł na Allegro, inna - 2 lata bezpłatnego dostępu do TIDALA. Tym razem mamy powrót popularnej oferty z siecią Biedronka; możesz skorzystać z tej propozycji do 3 października 2019 r.

Cenna nagroda za "kredytówkę"

W akcji "400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019", jak sama nazwa wskazuje, możesz otrzymać 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Nagroda ma formę 13-cyfrowego kodu.

Standardowo tylko dla nowych klientów

Jak się zapewne domyślasz, z oferty specjalnej Citibanku mogą skorzystać tylko nowi klienci.

Bank określa ich jako osoby pełnoletnie, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w tej instytucji głównej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowe wymagania dotyczące samej "kredytówki" to dochód min. 1200 zł miesięcznie i zatrudnienie w dotychczasowej firmie przynajmniej przez 3 miesiące.

Prosty sposób na 400 zł do Biedronki

Każda promocja, nawet ta najprostsza, wymaga spełnienia określonych warunków. Podobnie jest w akcji związanej z kartą Citi Simplicity i bonem do Biedronki.

Drukuj

Złóż wniosek i zgarnij 400 zł

Terminy spełniania poszczególnych kroków mogą brzmieć nieco zawile, posłużmy się zatem przykładem. Jeśli złożysz wniosek o kartę w lipcu, to do końca sierpnia powinieneś zalogować się do bankowości elektronicznej (internetowo lub mobilnie), a do końca października - wykonać transakcje kartą.

O tym pamiętaj

Podczas wnioskowania o kartę kredytową będziesz musiał dostarczyć do Citibanku dokument potwierdzający Twoje dochody - listę zawiera załącznik do regulaminu promocji. Jeśli okazane przez Ciebie dokumenty nie będą wystarczające, bank może Cię poprosić o przekazanie dodatkowych dokumentów.

Za transakcje bezgotówkowe bank uznaje transakcje w sklepach stacjonarnych i internetowych - nie będą tu uwzględniane przelewy z rachunku karty, płatności związane z hazardem ani transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Kilka słów o nagrodzie

E-bon do sklepów Biedronka ma formę 13 cyfr. Aby go wykorzystać podczas zakupów, należy podać kod kasjerowi po zeskanowaniu ostatniego produktu.

Kupon możesz wykorzystywać wielokrotnie, do wyczerpania limitu 400 zł. Okres ważności kodu to 6 miesięcy od dnia jego przekazania przez bank.

Jeśli będziesz zwracał towar zakupiony za środki z e-bonu, pieniądze zostaną Ci przekazane w gotówce. Szczegółowe zasady wykorzystywania kodów reguluje ten dokument.

Co musisz wiedzieć o karcie Citi Simplicity?

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najtańszych "kredytówek" na rynku. Wydawana jest bezpłatnie, a za jej obsługę Citibank także nie pobiera opłat. Ze względu na liczne promocje związane z kartą, jest ona idealnym wyborem dla Łowców Promocji.

Jedna z najlepszych promocji kart kredytowych

Akcje związane z kartami kredytowymi zdecydowanie wyróżniają się spośród innych promocji bankowych, a to za sprawą wysokich premii. 400 zł do Biedronki to kusząca nagroda, ale coś za coś - otrzymujemy pokaźną sumę na zakupy i tanią "kredytówkę", ale w zamian musimy wydać kartą sporą kwotę i związujemy się z bankiem umową kredytową (karta kredytowa to rodzaj kredytu).

Naszym zdaniem promocja warta jest uwagi i zaangażowania, jeśli jednak oferta nie spełnia naszych wymagań, zawsze możemy wziąć udział w innej akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W 2001 r. połączył się z Citibankiem i odtąd funkcjonuje na rynku pod nazwą Citi Handlowy. Bank w swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność i indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w Citi można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Czytaj więcej

Komentarze