Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

400 zł do Douglas za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

400 zł do Douglas za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku
Źródło: strona promocji

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział wszystkie pełnoletnie osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Z akcji wyłączone są osoby bezpośrednio zaangażowane w jej przygotowanie, pracownicy i współpracownicy Citibanku, a także nierezydenci Polski.

Z oferty możesz skorzystać do 31 stycznia 2018 roku. Promocja nie jest limitowana, co oznacza, że nagrodę otrzymają wszystkie osoby, które spełnią warunki stawiane przez organizatora.

Jak otrzymać 400 zł do Douglas?

Nagroda trafi do Ciebie, jeśli spełnisz następujące warunki:

  1. Do końca stycznia 2018 roku wypełnisz formularz kontaktowy na stronie Citibanku. Jego wypełnienie wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, a także na kontakt ze strony przedstawiciela Citibanku.
  2. Podczas rozmowy z konsultantem złożysz wniosek o wydanie dowolnej karty kredytowej Citibanku.
  3. Dostarczysz dokumenty potwierdzające Twoje dochody (listę akceptowanych dokumentów znajdziesz tutaj), a po ich akceptacji przynajmniej raz zalogujesz się w systemie bankowości internetowej Citibank Online.
  4. Przynajmniej raz zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
  5. Za pomocą otrzymanej karty kredytowej (lub za pomocą wydanej do niej karty dodatkowej) przez okres kolejnych 2 miesięcy wykonasz co najmniej po 5 transakcji miesięcznie na dowolną kwotę. Przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone lub niezaksięgowane w systemie Citibanku, a także te zaksięgowane po upływie danego miesiąca nie będą przez bank uwzględniane.

Na zalogowanie się do bankowości internetowej i wykonanie płatności za pomocą karty masz czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Jeśli więc wniosek o kartę zawrzesz np. w październiku, na spełnienie warunków będziesz miał czas do końca grudnia.

Wszystkie osoby, które spełnią powyższe warunki, otrzymają 400 zł w formie vouchera do wykorzystania w sieci perfumerii Douglas.

Przekazanie nagrody

O fakcie otrzymania nagrody uczestnicy promocji zostaną poinformowani nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki stawiane przez organizatora. Wiadomość na ten temat zostanie wysłana w systemie bankowości Citibank Online, a w jej treści znajdzie się także wart 400 zł voucher elektroniczny (przesłany w formie kodu rabatowego).

Nagrodę można wykorzystać do końca listopada 2018 roku, zarówno w sklepach stacjonarnych (podczas płatności należy podać kasjerowi kod vouchera) jak i internetowych (podczas finalizacji zamówienia wymagane jest wybranie zakładki „karta upominkowa” i podanie kodu).

Nagroda może zostać wykorzystana tylko jednokrotnie. Jeśli kwota zakupów będzie niższa niż 400 zł, różnica w żadnej formie nie zostanie zwrócona. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Jaką kartę kredytową w Citibanku warto wybrać?

Citi Handlowy w swojej ofercie posiada różne karty kredytowe. Na uwagę zasługuje jednak przede wszystkim karta Citi Simplicity, która jest obecnie jedną z najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie oraz posiadanie, a pozostałe ważne parametry prezentują się następująco:

  • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
  • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
  • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych.

Dokładną analizę karty znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Promocja zorganizowana przez Citibank to dobra okazja, aby w prosty sposób zdobyć wartą aż 400 zł nagrodę do wykorzystania w perfumeriach Douglas.

Jedyne, co należy zrobić, aby ją otrzymać, to skutecznie zawnioskować o wydanie dowolnej karty kredytowej znajdującej się w ofercie banku (z uwagi na brak opłat za wydanie i użytkowanie szczególnie polecamy kartę Simplicity), a następnie wykonać za jej pomocą min. 10 transakcji - po 5 w dwóch kolejnych miesiącach.

Organizator nie wprowadził limitu wydatkowanej kwoty, co oznacza, że nagrodę możemy otrzymać, wydając nawet niewielkie kwoty np. podczas zakupu biletów na autobus w kiosku czy owoców w osiedlowym sklepiku.

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.