400 zł do Douglas za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Promocja zakończyła się dnia 31 stycznia 2018 r.

400 zł do Douglas za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku Źródło obrazka: strona promocji

W najnowszej promocji Citibanku w łatwy sposób zdobędziesz nagrodę wartą aż 400 zł, którą wykorzystasz na zakupy w sieci perfumerii Douglas. Jedyne, co należy zrobić, to wyrobić dowolną kartę kredytową znajdującą się w ofercie Citibanku, a następnie dokonać za jej pomocą min. 10 transakcji na dowolną kwotę.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział wszystkie pełnoletnie osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Z akcji wyłączone są osoby bezpośrednio zaangażowane w jej przygotowanie, pracownicy i współpracownicy Citibanku, a także nierezydenci Polski.

Z oferty możesz skorzystać do 31 stycznia 2018 roku. Promocja nie jest limitowana, co oznacza, że nagrodę otrzymają wszystkie osoby, które spełnią warunki stawiane przez organizatora.

Jak otrzymać 400 zł do Douglas?

Nagroda trafi do Ciebie, jeśli spełnisz następujące warunki:

 1. Do końca stycznia 2018 roku wypełnisz formularz kontaktowy na stronie Citibanku. Jego wypełnienie wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, a także na kontakt ze strony przedstawiciela Citibanku.
 2. Podczas rozmowy z konsultantem złożysz wniosek o wydanie dowolnej karty kredytowej Citibanku.
 3. Dostarczysz dokumenty potwierdzające Twoje dochody (listę akceptowanych dokumentów znajdziesz tutaj), a po ich akceptacji przynajmniej raz zalogujesz się w systemie bankowości internetowej Citibank Online.
 4. Przynajmniej raz zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
 5. Za pomocą otrzymanej karty kredytowej (lub za pomocą wydanej do niej karty dodatkowej) przez okres kolejnych 2 miesięcy wykonasz co najmniej po 5 transakcji miesięcznie na dowolną kwotę. Przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone lub niezaksięgowane w systemie Citibanku, a także te zaksięgowane po upływie danego miesiąca nie będą przez bank uwzględniane.

Na zalogowanie się do bankowości internetowej i wykonanie płatności za pomocą karty masz czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Jeśli więc wniosek o kartę zawrzesz np. w październiku, na spełnienie warunków będziesz miał czas do końca grudnia.

Wszystkie osoby, które spełnią powyższe warunki, otrzymają 400 zł w formie vouchera do wykorzystania w sieci perfumerii Douglas.

Przekazanie nagrody

O fakcie otrzymania nagrody uczestnicy promocji zostaną poinformowani nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki stawiane przez organizatora. Wiadomość na ten temat zostanie wysłana w systemie bankowości Citibank Online, a w jej treści znajdzie się także wart 400 zł voucher elektroniczny (przesłany w formie kodu rabatowego).

Nagrodę można wykorzystać do końca listopada 2018 roku, zarówno w sklepach stacjonarnych (podczas płatności należy podać kasjerowi kod vouchera) jak i internetowych (podczas finalizacji zamówienia wymagane jest wybranie zakładki „karta upominkowa” i podanie kodu).

Nagroda może zostać wykorzystana tylko jednokrotnie. Jeśli kwota zakupów będzie niższa niż 400 zł, różnica w żadnej formie nie zostanie zwrócona. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Jaką kartę kredytową w Citibanku warto wybrać?

Citi Handlowy w swojej ofercie posiada różne karty kredytowe. Na uwagę zasługuje jednak przede wszystkim karta Citi Simplicity, która jest obecnie jedną z najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie oraz posiadanie, a pozostałe ważne parametry prezentują się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych.

Dokładną analizę karty znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Promocja zorganizowana przez Citibank to dobra okazja, aby w prosty sposób zdobyć wartą aż 400 zł nagrodę do wykorzystania w perfumeriach Douglas.

Jedyne, co należy zrobić, aby ją otrzymać, to skutecznie zawnioskować o wydanie dowolnej karty kredytowej znajdującej się w ofercie banku (z uwagi na brak opłat za wydanie i użytkowanie szczególnie polecamy kartę Simplicity), a następnie wykonać za jej pomocą min. 10 transakcji - po 5 w dwóch kolejnych miesiącach.

Organizator nie wprowadził limitu wydatkowanej kwoty, co oznacza, że nagrodę możemy otrzymać, wydając nawet niewielkie kwoty np. podczas zakupu biletów na autobus w kiosku czy owoców w osiedlowym sklepiku.

Z ostatniej chwili

 • 25.09.2018 16:07

  W nowej promocji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej możesz zgarnąć bon o wartości 200 zł do sklepów Ikea oraz 5000 punktów mamBONUS.

 • 21.09.2018 14:38

  Nest Bank rusza do walki o nasze oszczędności! Za założenie Nest Konta w promocji możesz zyskać 3% na koncie oszczędnościowym przez pół roku.

 • 20.09.2018 17:44

  Akcja promocyjna Citibanku, w której za wyrobienie i aktywne posługiwanie się kartą kredytową BP - Payback otrzymać można nawet 300 zł premii w gotówce.

 • 19.09.2018 16:04

  Promocja bez górnego limitu premii! Jej wysokość zależy tylko od uczestnika. Santander płaci 80 zł za pozyskanie nowego klienta i oferuje dodatkową premię.

 • 14.09.2018 12:28

  Z Kontem Optymalnym lub Maksymalnym w BGŻ BNP Paribas można zyskać w sumie aż 3 miesiące darmowego korzystania z 3,5 tys. obiektów sportowych OK System.

 • 12.09.2018 16:55

  Idea Bank zmienia opłaty dla osób korzystających z kont indywidualnych i firmowych.

 • 12.09.2018 14:29

  W promocji pakietu wielowalutowego w Santander Bank Polska „zysk” ma postać gotówki, która zostanie w Waszych kieszeniach podczas transakcji za granicą.

 • 12.09.2018 12:35

  W najnowszej promocji nowi posiadacze Konta dla Młodych w PKO BP mogą zgarnąć 100 zł do wykorzystania na Allegro.

 • 11.09.2018 14:58

  Za założenie eKonta w mBanku w ramach najnowszej promocji i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych można otrzymać nawet 300 zł.

 • 11.09.2018 12:32

  III edycja promocji, w której za założenie iKonta Biznes w Alior Banku można zgarnąć 1620 zł.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.